#53Een Engelse samovar van rood koper met houten handvatjes, gedragen door berenkopjes. XIXe eeuw. Twee eikelvormige schroefjes van de handvatten manco.
Un samovar anglais en cuivre rouge à manches en bois, porté par des têtes d’ours. Deux vis de forme conique aux manches manquants.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 50 -
#67“Danseres”. Een bronzen beeld in de stijl van de art deco.
”Danseuse”. Une statue Art Déco en bronze.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#290Een 18 karaats wit gouden ring bezet diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en een London blue topaas van ± 1,25 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants baguettes ayant un poids total de ± 1 ct et une topaze London blue de ± 1,25 ct.No longer availableDim. 4,98 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#828Een paar metalen Afrikaanse speren, de handgrepen bekleed met vacht van bongo-antiloop.
#812“Gebouw te Tokio”. Een Japanse houtsnede (harimaze-prent). Vermoedelijk Hiroshige. XIXe eeuw.
”Immeuble à Tokyo”. Une gravure sur bois japonaise. (Image Harimaze).No longer availableDim. 11 x 13,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#910Een set van vier verschillende kleurloze karaffen.
#468”Grey’s Elegy”. Verzenboek met vergulde accenten versierd.
#408Een bronzen schaaltje met een oorlogsscène geflankeerd door een arend en een leeuw met het opschrift ‘Yzer 1914’.
Un vase à couvercle en porcelaine chinoise, décor d’oiseaux et de buissons en floraison. Un cheveux sur toute la longueur.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50 / 60