Similar lots by type
-
#643Een paar blauw/witte Chinese dekselvazen met foo honden op het deksel en een decor met vogels en bloemen.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine chinoise, chiens Fo sur le couvercle et décor d’oiseaux et fleurs.No longer availableDim. l: 60,5 cmEstimate: € 260 / 300 -
#697Een Chinees porseleinen kommetje met een decoratie van krijgers en tekst in cartouches. Onderaan gemerkt.
Un bol en porcelaine chinoise, décoration de guerriers et texte en cartouches. Marque à la base.No longer availableDim. Ø 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#293Drie polychrome biscuit beeldjes. Onderaan genummerd. Een haarscheurtje aan een hals.
Trois statuettes en biscuit polychrome. Numérotées sous la base. Un cheuveux à un cou.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#875De Fuiseaux, BaudourEen servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.
Un service au décor d’oiseaux, comprenant 29 assiettes plates, 10 assiettes creuses, un petit beurrier, une saucière, un plat ovale et un plat rond. Marquées.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#475Een paar borden van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor in de stijl van het Chine de Commande.
Une paire d’assiettes en porcelaine de Chine, décor polychrome de fleurs dans le style Chine de Commande.No longer availableDim. Ø 23,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#505Een Chinese cache-pot met een famille noire decor van pioenen en goudfazanten.
Un cache-pot chinois, famille noire, pivoines et faisans d’or.No longer availableDim. h: 22,5 cm x Ø 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#727Een tulpenvaas van meerkleurig Chinees porselein met een decor van draken en bloemen.
Un vase tulipe en porcelaine chinoise polychrome, décor de dragons et fleurs.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 120 / 200 -
#611Een zittende Guanyin naar het Blanc de Chine.
Guanyin en porcelaine monochrome blanche dite Blanc de Chine.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 160 / 180 -
#721Een paar schotels van Imariporselein.
Une paire de plats en porcelaine Imari.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#627Een Chinese porseleinen polychrome Guanyin.
Une Guanyin chinoise en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 220 / 240 -
#495Een paar borden van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een veldslag. Onderaan gemerkt.
Une paire d’assiettes en porcelaine chinoise, décor polychrome d’une bataille. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#454Capo di MonteEen multichroom porseleinen beeld van twee spelende jongens. Gemerkt.
Une statue en porcelaine polychrome, représentant deux garçons qui jouent.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#494Een Louis-Philippe koffie- en theeservies van Brussels aardewerk met blauw en verguld bloemendecor, bestaande uit een theepot, een theepot, een melkkan, suikerpot met deksel en koekjesschaal, zeven ondertassen en zes kopjes. Gaaf. Medio XIXe eeuw
Un service à café et thé Louis Philippe en faïence de Bruxelles, décor bleu et doré de fleurs, comprenant une théière, une cafetière, un pot à lait, un sucrier à couvercle et un plat à biscuits, ainsi que sept sous-tasses et six tasses. Sans défauts. Mi XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 90 / 110 -
#616Een paar Chinese dekselvazen met blauw floraal motief.
Une paire de vases à couvercle chinois, motifs de fleurs.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200 / 220 -
#485Een paar borden van Chinees porselein met een blauw op wit bloemendecor.
Une paire d’assiettes en porcelaine chinoise, décor de fleurs bleu sur blanc.No longer availableDim. Ø 24 cmEstimate: € 50 / 60 -
#805Een bord van Imariporselein. XIXe eeuw.
Une assiette en porcelaine Imari.No longer availableDim. Ø 21 cmEstimate: € 25 / 35 -
#701Een potje in Nanking porselein met een meerkleurig decor van krijgers.
Un petit pot en porcelaine Nankin, décor polychrome de guerriers.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#714Een Madonna met Kind en twee hoornvaasjes van Vieux Bruxelles. onder stolpen.
Une Vierge à l’Enfant et deux vases cornes Vieux Bruxelles, le tout sous cloches.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#723Een vaas van Cantonporselein met een meerkleurig decor van een klasscène in cartouces op achtergrond van bloemen en vlinders. XIXe eeuw.
Un vase en porcelaine Canton, décor polychrome d’une scène de classe, en cartouches sur fond de papillons et fleurs. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 150 / 200 -
#820Een diep bord van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor in de stijl van het Chine de Commande.
Une assiette creuse en porcelaine chinoise, décor polychrome de fleurs, style Chine-de-Commande.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 30 / 40 -
#693Een chinees porseleinen theepotje met sang-de-boeuf glazuur.
Une théière en porcelaine chinoise, à glaçure sang-de-boeuf.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#872Een porseleinen groep van de Heilige Familie onder stolp. Gemerkt en genummerd.
Un groupe en porcelaine représentant la Sainte Famille. Sous cloche. Marque et numéroté.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 50 / 70 -
#744Een Chinees theeservies bestaande uit zes schoteltjes, twee reeksen van zes kopjes en een theepot. Wit met blauwe florale decoraties.
Un service à thé chinois, comprenant six tasses, deux séries de six tasses et une théière. Le tout décoré de fleurs bleu et blanc.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#687Een zeshoekige theepot in Chinees porselein met een decoratie van spelende kinderen en tekst. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine chinoise, décoration d’enfants qui jouent et d’un texte.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#266Een tafel in Louis XV stijl met bronzen beslag en witmarmeren tafelblad.
Une table style Louis XV à montures en bronze et tablette en marbre blanc.No longer availableDim. h: 79 cm; b: 106 cmEstimate: € 260 / 300 -
#726Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met certificaat.
Un tapis de Perse en laine noué main. Avec certificat.No longer availableDim. 257 x 147 cmEstimate: € 100 / 150 -
#390“Waterman”. Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger.
”Verseau”. Une chaîne en or jaune 18 ct avec pendentif.No longer availableDim. 12,65 gEstimate: € 300 / 400 -
#796Een roodgelakt buffetkastje met twee laden en twee deuren, versierd met Chinese decors.
Un petit buffet laqué rouge à deux tiroirs et deux portes, décoration de scènes chinoises.No longer availableDim. 95 x 110 cmEstimate: € 100 / 160 -
#864Een reeks van acht champagnecoupes van kleurloos kristal. Enkele kleine beschadigingen aan de randen.
Une série de huit coupes à champagne en cristal incolore. Quelques petits dégâts au bords.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#36Een dagobertstoel met lederen zit en fraai uitgewerkte rug. Met datum 1641.
Une chaise Dagobert avec assise et dos ajouré en cuir. Date: 1641.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 100 / 120 -
#387Een oude bloeddrukmeter in metalen doos.
Un ancien tensiomètre dans une boîte en métal.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#39Paul EsbroeckEen lot van vier etsen, gesigneerd buiten de plaat.
Un lot comprenant quatre eaux-fortes, toutes signées hors planche.No longer availableDim. 20 x 13 en 10 x 10 cmEstimate: € 40 / 50 -
#807Een balustervaas van cloisonné op messing met floraal decor.
Un vase balustre en cloisonné sur laiton, décor floral.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40 / 80 -
#110Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,54 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants et de baguettes ayant un poids total de ± 1,54 ct.No longer availableDim. 4,49 gEstimate: € 800 / 900 -
#451Een lot van vier chocoladevormen.
Un lot de quatre moules à chocolat.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#853“Guan Yin” & “Wijze”. Twee Chinese beelden van gebeeldhouwd hout, waarbij het tweede met koperinleg.
”Guanyin” & “ Sage”. Deux statues chinoises en bois sculpté, la deuxième avec incrustations en cuivre.No longer availableDim. h: 30 & 38 cmEstimate: € 60 / 80


