Similar lots by type
-
#1144Een oude kapstok met tien bronzen hangers. XVIIe eeuw.
Ancien porte manteau à dix crochets en bronze. XVIIe siècle.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 100 / 180 -
#1097Een verlengbare ronde tafel van mahoniehout in Regencystijl. Met twee verlengbladen.
Table ronde à rallonges en acajou de style Regency. Avec deux allonges.No longer availableEstimate: € 100 / 180 -
#1143Een paar schotels van blauw en wit Chinees porselein met zeven perziken in het decor.
Paire de plats en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de sept pêches.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 160 / 180 -
#1123Een balustervaas van meerkleurig Chinees porselein met een decor van een schilder in zijn atelier. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à déo d’un peintre dans son atelier. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#1124Een tafel, opgebouwd uit een vroeg XVIIIe eeuwse bovenkast met een XIXe eeuws blad met daaronder twee laden.
Table en partie XVIIIe siècle à tablette du XIXe siècle en dessus de deux tiroirs.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#1087Een eikenhouten garderobe met twee paneeldeuren en twee laden onderaan, bovenaan met kroon en aan de zijkant twee gedraaide zuiltjes.
Garde-robe en chêne à deux portes aux panneau et deux tiroirs vers le bas. Le dessus surmonté d’une couronne et les pans ornés de deux colonnettes tournées.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#1093Een fraaie Engelse bibliotheek van eikenhout met vier paar gevitreerde deuren.
Belles bibliothèque anglaise en chêne ouvrant à quatre paires de portes vitrées.No longer availableDim. h: 225 cmEstimate: € 200 / 300 -
#601Een grote Indische tangka met een voorstelling van Krishna en andere godheden boven een zgn. Raas Leela-scène.
Grand tanka indien représentant Krishna et autres divinités en dessus d’un scène dite Raas Leela.No longer availableDim. 188 x 113 cmEstimate: € 200 / 300 -
#1114Een wieg van stoomgebogen beukenhout.
Berceau en hêtre courbé.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#1104Een sobere commode met twee laden en twee deuren, versierd met sober inlegwerk.
Commode sobre à deux tiroirs et à deux portes décorés d’incrustations.No longer availableDim. b: 123 cmEstimate: € 200 / 240 -
#1142Een schaal van Chinees porselein met een verhalende scène in het decor.
Plat en porcelaine de Chine décoré d’un scène de genre.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 360 / 380 -
#1092Een tweedeurskast van mahoniehoutfineer in Louis-Philippestijl met een lade in doucine.
Armoire à deux portes en placage d’acajou de style Louis-Philippe avec un tiroir en doucine. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 205 cmEstimate: € 120 / 180 -
#1110Een paar hoge hoekkasten met drie uitgewerkte nissen met gesculpteerde bloemenmotieven en guirlandes.
Paire d’encoignures présentant trois niches et décorées de fleurs et de guirlandes sculptées.No longer availableDim. h: 211 cmEstimate: € 200 / 300 -
#1128Een paar balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een parade en Chinese tekens op de rug. Omstreeks 1900.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages et de la calligraphie au verso. Vers 1900.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 180 / 240 -
#1109Een mahoniehouten tafeltje met twee klapbladen en gecanneleerde poten.
Petite table en acajou à deux abattants et aux pieds cannelés.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#1140Een grote balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin.
Grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages dans un jardin.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#1112Een mahoniehouten secretaire in Louis-Philippestijl met een lade en doucine bovenaan en twee paneeldeuren onderaan.
Secrétaire en acajou de style Louis-Philippe ouvrant à un tiroir en doucine au dessus de deux portes pleines.No longer availableDim. h: 152 cmEstimate: € 180 / 240 -
#985Een eikenhouten tweedeursgarderobe met onderaan twee laden.
Garde-robe à deux portes en chêne. Le bas à deux tiroirs.No longer availableDim. b: 185 cmEstimate: € 200 / 300 -
#1085Een sofa van gesculpteerd eikenhout met gecanneerde rug.
Canapé en chêne sculpté à dossier canné.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#1141Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages en met houten deksel. Begin XXe eeuw.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages et à couvercle en bois. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#1131Een paar lange gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein met een decor van bloemen en een pauw en met houten deksels.
Paire de pots à gingembre hauts en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de fleurs et d’un paon. Couvercles en bois.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#1122Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen in een tuin.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de longues élises dans un jardin.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#1135Een salontafel van geel koper met een onyxen blad. Poten in de vorm van zwanen.
Table de salon en cuivre jaune à tablette en onyx et aux pieds en forme de cygnes.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#198Een Chesterfieldzetel met drie plaatsen van gecapitonneerd leder.
Canapé Chesterfield trois places en cuir capitonné.No longer availableDim. b: 240 cmEstimate: € 1500 / 1600
Other lots in this auction
-
#633Vier porseleinen figuren w.o. Napoleon I.
Quatre personnages en porcelaine dont Napoléon I.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#682Toyokuni en Shigeharu“Twee kabukifiguren”. Houtsneden op papier. Gesigneerd.
“Deux personnages Kabuki”. Gravures sur bois. Signées.No longer availableDim. 34 x 23 & 37 x 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#180Een 14 karaats wit gouden armband bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 3,50 ct.
Bracelet en or blanc 14 ct serti de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 3,50 ct.No longer availableDim. 16,77 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#496HamadanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 265 x 188 cmEstimate: € 40 / 60 -
#413Een geelgepatineerde houten emmer. China.
Seau en bois à patine jaune. Travail chinois.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40 / 80 -
#1127Een art deco luchtertje van koper met vijf lichtpunten en versierd met gestileerde rozen.
Petit lustre art déco en cuivre à cinq lumières et décoré de roses stylisées.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#552Albijn Van den AbeelePeriod: 1835-1918“Havenzicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 500 / 600 -
#1003SteinDrie bierpullen van porselein en aardewerk met tinnen deksels. Eén met een kapel en één met “Burgruine Niesten”, beide onderaan gemerkt Schedel, Bavaria. Eén met een bierkar.
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#575IlariaVier kettingen met hangers en een ring van 925 ‰ zilver bezet met onyx. We voegen er twee originele doosjes aan toe.
Quatre chaînes et pendentifs et une bague en argent 925‰ sertis d’onyx. Nous ajoutons deux boîtes d’origine.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#1026Een chaise de commode van mahoniehout in Louis-Philippestijl met een lederen zitting.
Chaise commode en acajou de style Louis-Philippe. Siège en cuir.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#20Een 18 karaats geel gouden ring met initialen.
Bague en or jaune 18 ct aux initiales.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 80 / 120 -
#286HerizEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Tapis persan en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 375 x 300 cmEstimate: € 200 / 300


