Similar lots by type
-
#238
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460 / 500 -
#628
Houten hoogreliëf. “Personages uit Jakarta”.
Un haut-relief en bois: “Personnages”. Jakarta.No longer availableDim. h: 141 cmEstimate: € 50 / 80 -
#486
Een zwart- en roodgelakte Chinese sokkel met een decor van spelende kinderen.
Un socle à laque noir et rouge, chinois, décor d’enfants qui jouent.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#266
Een tafel in Louis XV stijl met bronzen beslag en witmarmeren tafelblad.
Une table style Louis XV à montures en bronze et tablette en marbre blanc.No longer availableDim. h: 79 cm; b: 106 cmEstimate: € 260 / 300 -
#726
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met certificaat.
Un tapis de Perse en laine noué main. Avec certificat.No longer availableDim. 257 x 147 cmEstimate: € 100 / 150 -
#701
Een potje in Nanking porselein met een meerkleurig decor van krijgers.
Un petit pot en porcelaine Nankin, décor polychrome de guerriers.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#208
Een smeedijzeren luchter met zeven lichtpunten, versierd met glazen kralen, geslepen glazen bloemen en vegetatieve motieven.
Un lustre en fer forgé à sept points lumineux, décoration de perles en verre, fleurs en verre taillé et motifs végétaux.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#735Berkel
Een oude staande weegschaal met maximum gewicht van 40 kg.
Une ancienne balance, debout, poids max. de 40 kg.No longer availableDim. h: 151 cmEstimate: € 200 / 300 -
#744
Een Chinees theeservies bestaande uit zes schoteltjes, twee reeksen van zes kopjes en een theepot. Wit met blauwe florale decoraties.
Un service à thé chinois, comprenant six tasses, deux séries de six tasses et une théière. Le tout décoré de fleurs bleu et blanc.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#844Berkel
Een winkelweegschaal met bijgevoegde gewichten. Max gewicht 20 kg.
Une balance de magasin avec poids. Max. 20 kg.No longer availableDim. 73 x 68 cmEstimate: € 200 / 240 -
#687
Een zeshoekige theepot in Chinees porselein met een decoratie van spelende kinderen en tekst. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine chinoise, décoration d’enfants qui jouent et d’un texte.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#769
Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
Une statue sculptée africaine, divers personnages. En ébène.No longer availableDim. h: 101 cmEstimate: € 60 / 80 -
#651
Een Chinese wierookbrander van rijkelijk gesculpteerd ivoor. Op houten sokkel. Gesigneerd.
Un encensoir chinois en ivoire richement sculptée. Sur socle en bois. Signé.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#546
Een bistrotafeltje met smeedijzeren naaimachine-voet en een witmarmeren blad.
Une table bistrot, pied fabriqué à partir d’un pied de machine à coudre et tablette en marbre blanc.No longer availableDim. h: 75 cm x 88 cmEstimate: € 40 / 60 -
#676
Een Japanse paravent met diverse personages bestaande uit zes panelen.
Un paravent japonais à six panneaux, décor de personnages.No longer availableDim. (194 x 40 cm) x 6Estimate: € 200 / 300 -
#629
Een houten hoogreliëf. “Personages uit Jakarta”.
Un haut-relief en bois: “ Personnages”. Jakarta.No longer availableDim. h: 154 cmEstimate: € 50 / 80 -
#749
Een Afrikaans ebbenhouten hoogreliëf. “Personages”.
Un haut-relief africain en ébène. “Personnages”.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 60 / 100 -
#691
Een Chinese bronzen wierookbrander. Onderaan gemerkt.
Un encensoir chinois en bronze. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø 9 cmEstimate: € 90 / 110 -
#276
Een tafeltje in Lodewijk XV stijl met bronzen versieringen en een decor met bloemenvaas op het blad.
Une petite table style Louis XV à montures en bronze et décor d’un vase à fleurs sur la tablette.No longer availableDim. b: 85 cm; h:73 cmEstimate: € 260 / 280 -
#907
Een messingen bel met wandbevestiging.
Une sonnette en laiton avec attache murale.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#697
Een Chinees porseleinen kommetje met een decoratie van krijgers en tekst in cartouches. Onderaan gemerkt.
Un bol en porcelaine chinoise, décoration de guerriers et texte en cartouches. Marque à la base.No longer availableDim. Ø 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#713
Een staande Boeddha van gepolychromeerd en verguld hout.
Un Bouddha en bois polychrome et doré.No longer availableDim. h: 167 cmEstimate: € 200 / 300 -
#789
Twee wortels van koffieplanten.
Deux racines de plantes à café.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 20 / 30 -
#693
Een chinees porseleinen theepotje met sang-de-boeuf glazuur.
Une théière en porcelaine chinoise, à glaçure sang-de-boeuf.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#331
Een Italiaanse vaas van groen glas met een decor van vlinders in zilveropleg. Gemerkt.
Un vase italien en verre vert et décor de papillons argentés.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 30 / 50 -
#562
“Baders aan zee”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Regaut.
”Baigneurs à la mer”. Huile sur panneau. Porte une signature: ‘ Regaut’.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 200 / 250 -
#419
Een vaas en een lampenvoet in resp groen en roze kristal.
Un vase et un pied de lampe en cristal vert et rose.No longer availableDim. h: 36,5 cm h: 56 cmEstimate: € 60 / 100 -
#169Auguste GerbouxPeriod: 1838 - 1878
Weidelandschap met koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1868.
”Paysage champêtre et vaches”. Huile sur toile. Signée et datée 1868.No longer availableDim. 47 x 64 cmEstimate: € 260 / 300 -
#141
“Jagersscène”. Een bronzen groep met een lampje.
”Scène de chasse”. Un groupe en bronze et lampe.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#52
“Plattelandszicht met molen”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1918.
”Paysage de campagne au moulin”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1918.No longer availableDim. 48 x 67 cmEstimate: € 30 / 50 -
#234
Een luchter van koper en glas met zes lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en cuivre et verre à six points lumineux et décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 100 / 120 -
#123
Een handgemaakte scheepsmaquette van een XIXe eeuwse klipper.
Une maquette marine faite main d’un clipper du XIXème siècle.No longer availableDim. l: 83 h: 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#389Wulf
Een quinton.
Un quinton.No longer availableDim. l: 77 cmEstimate: € 100 / 120 -
#537
Drie gesculpteerd ivoren netsuké’s.
Trois netsukes en ivoire sculptée.No longer availableDim. h: 3,8 cmEstimate: € 150 / 200 -
#474Hilde Van de Walle
“Compositie”. Collage op papier. Gesigneerd en gedateerd 1990.
“Composition”. Collage sur papier. Signé et daté 1990.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#417
Een sierbord van meerkleurig Gouds aardewerk. Onderaan gemerkt.
Une assiette en faïence de Gouda. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 20 / 25