#844Berkel
Een winkelweegschaal met bijgevoegde gewichten. Max gewicht 20 kg.
#713
Een staande Boeddha van gepolychromeerd en verguld hout.
#789
Twee wortels van koffieplanten.
#749
Een Afrikaans ebbenhouten hoogreliëf. “Personages”.
#744
#691
Een Chinese bronzen wierookbrander. Onderaan gemerkt.
#769
Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
#238
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#697
#907
Een messingen bel met wandbevestiging.
#546
Een bistrotafeltje met smeedijzeren naaimachine-voet en een witmarmeren blad.
#276
#735Berkel
Een oude staande weegschaal met maximum gewicht van 40 kg.
#701
Een potje in Nanking porselein met een meerkleurig decor van krijgers.
#628
Houten hoogreliëf. “Personages uit Jakarta”.
#676
Een Japanse paravent met diverse personages bestaande uit zes panelen.
#693
Een chinees porseleinen theepotje met sang-de-boeuf glazuur.
#486
Een zwart- en roodgelakte Chinese sokkel met een decor van spelende kinderen.
#726
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met certificaat.
#651
#266
Een tafel in Louis XV stijl met bronzen beslag en witmarmeren tafelblad.
#629
Een houten hoogreliëf. “Personages uit Jakarta”.
#687
Une théière en porcelaine chinoise, décoration d’enfants qui jouent et d’un texte.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80/120
”Geisha et pièce floral”. Une statue en ivoire finement sculptée sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 220/240 -
#213
#381
Een bureaugarnituur in de vorm van een bronzen kanon.
#12A Ost
“Ruiter te paard.” Litho. Gemonogrammeerd in de plaat.
”Cavalier et sa monture”. Une lithographie. Monogrammée dans la planche.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 80/120 -
#98
Bronzen beeld van een Milo danseresje. Gemerkt.
Une salle à manger en chêne sculpté, style Louis XV, comprenant un buffet à deux corps, le dessous à deux portes panneau et deux tiroirs, le dessus à deux portes vitrées et une coiffe en forme de coquillage. Une table à trois rallonges, six chaises à assises en cuir repoussé et une table de salon à tablette en verre.No longer availableDim. h: 259 cmEstimate: € 200/300 -
#543
Een Thaise Boeddha van deels goudgepatineerd brons.
Un Bouddha thai en bronze à patine dorée.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 100/140 -
#170
#357
Een oude tennisraket met bal. 1931. In etui.
Une ancienne raquette de tennis et balle. 1931. Dans un étui.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 60/100 -
#421
Un lot de pièces, comprenant une pièce à l’occasion du mariage de Diana et Charles, une plaquette hindouiste en argent 999 ‰, une pièce du théâtre Bourla, quelques pièces spéciales des Pays Bas, un demi dollar américain et un dollar canadien en argent.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#108Thomas Turner & Co
Een vleessnijset in etui. ‘Encore, Cutlers to his Majesty.’
#825Swarovski
Un petit train en cristal taillé incolore, comprenant une locomotive, un wagon à charbon, un wagon pour voyageurs, un wagon à combustible et un wagon conteneur. Sur rails en bois. Nous ajoutons un pont et une clochette en cristal.No longer availableEstimate: € 40/50