#660Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt met Mahi-decor.
#850Een eikenhouten eendeurskastje met een lade bovenaan.
#638Een zeshoekige houten penseelkoker met een fijn uitgestoken landschapsdecor. Chinees werk.
Un étui à pinceau en bois avec un décor de paysage. Travail chinois.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 65 / 75 -
#599Een groep van donkergepatineerd brons met een voorstelling van drie apen.
#766Een commode van mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. XIXe eeuw.
#725Een grote vaas van Torhouts aardewerk met een gestileerd disteldecor.
#572“Damesportret.” Olieverf op doek. Draagt handtekening: Cassineux.
”Portrait de dame”. Huile sur toile. Porte la signature: Cassineux.No longer availableDim. 43 x 35 cmEstimate: € 200 / 240 -
#305Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een druppelvormige tanzaniet van ± 1,25 ct.
Une bague en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct et une tanzanite de ± 1,25 ct.No longer availableDim. 3,75 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#720GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#624Een gestileerd zittend luipaard van donkergepatineerd brons.
Une console en chêne sculpté style Louis XV à tablette en marbre vert.No longer availableDim. b: 92 cmEstimate: € 100 / 150 -
#469Watch“Parodie op Kuifje”. Poster. Gesigneerd in de plaat.
”Parodie, Tintin”. Un poster. Signé dans la planche.No longer availableDim. 59 x 89 cmEstimate: € 30 / 40