Other lots in this auction
-
#372Louis Clesse“Begijnhofpoort”. Een kleurengravure. Gesigneerd buiten de plaat.
“Porte de béguinage”. Gravure en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 36 x 53 cmEstimate: € 30 / 40 -
#757BaccaratEen drageoir en een vaas van geslepen kleurloos kristal met messingen voetjes.
Un drageoir et un vase en cristal incolore taillé au pieds en laiton.No longer availableDim. h: 18 & 32 cmEstimate: € 35 / 45 -
#654CorneilleEen lithografie zonder lijst. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd op 150 exemplaren.
Une lithographie sans cadre. Signée, datée ‘98 et numérotée sur 150 exemplaires.No longer availableDim. 67 x 56 cmEstimate: € 220 / 240 -
#406Een grote suikertang van zilver met Franse keuren en een kleine gemerkt M&N. Twee zilveren vaatjes zonder glas, een taartschep met zilveren handvat en een kleine kandelaar. Chester 1908.
Une grande pince à sucre au poinçons françaises et une plus petite pince à sucre avec marque M&N. Deux petits tonneaux sans verre, une pelle à tarte avec manche en argent et un petit candélabre. Chester 1908.No longer availableDim. 225 gEstimate: € 30 / 40 -
#315Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 3,21 gEstimate: € 500 / 600 -
#485Een Chinese dekselvaas van wit porselein met een afbeelding van kinderen in een landschap en Chinese tekst.
Un vase à couvercle en porcelaine blanche de Chine, enfants dans un paysage et texte chinois.No longer availableDim. H: 32 cmEstimate: € 100 / 120 -
#662Eugène Antoine S. LavieillePeriod: 1820 - 1889“Nachtelijk hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage nocturne à la ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 34 x 57 cmEstimate: € 200 / 220 -
#394Een lot van vier kristallen siervoorwerpen. Bestaande uit twee schalen, een vaas en een bonbonnière waarvan drie Murano en één Boheems.
Un lot de cristal comprenant deux plats, un vase et une bonbonnière. Les trois premiers Murano et le dernier en cristal de Bohème.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#186Een sobere tweedeurs garderobe met twee laden onderaan.
Une garde-robe à deux portes et deux tiroirs dans le bas.No longer availableDim. 202 x 148 x 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#840Een kleine ovale tafelvitrine, versierd met parketwerk en verguld bronsbeslag.
Une petite vitrine de table ovale, décoration de parquet et montures en bronze doré.No longer availableDim. h: 75 cm; l:60 cmEstimate: € 120 / 140 -
#679Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987“Winters landschap”. Een lithografie naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd en genummerd 156/350 buiten de plaat en met stempel van de Saedeleer.
”Paysage hivernal”. Une lithographie d’après une oeuvre de Valerius de Saedeleer. Signée et numérotée 156/350 hors planche et avec cachet de de Saedeleer.No longer availableDim. 66 x 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#676BaharlouEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 154 x 104 cmEstimate: € 100 / 120

