Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Chinese tijger van gesculpteerd hout op sokkel.

Een Chinese tijger van gesculpteerd hout op sokkel.

Un tigre chinois en bois sculpté sur un socle.
Dim. h 25 cm
SKU: 2901190691.
Auction day: 30 January 2019 19:00
Catalogue #691
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #149

    “De Heilige Drievuldigheid” Ontwerp voor een fresco. Gewassen pentekening op papier. Gemonogrammeerd A.O. en gedateerd ‘17.

    “La Trinité”. Dessin d’une fresque. Lavis sur papier. Monogrammé A.O. et daté 1917.
    No longer available
    Dim. 13,5 x 14,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #770
    Boch Frères Keramis

    Een bolle vaas van aardewerk met bruin en verguld glazuur en met een meerkleurig bloemendecor in de fries. Onderaan gemerkt. Decor No. 2919. Haarscheur.

    Un vase sphérique en faïence à glaçure brune et dorée et décor floral dans une frise. Marque sous la base. Décor N° 2919. Un cheveux.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #251
    Eumig

    Een projector. Model ‘Wien type P8.’ In originele doos.

    Un projecteur. modèle ‘Wien type P8’. Dans boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #491

    Een zwarte gemberpot van Japans porselein. Versierd met bloemen en ijsvogels.

    Un pot à gingembre noir en porcelaine de Chine. Décoration de fleurs et de martin-pêcheur.
    No longer available
    Dim. 34,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #490

    Een machinaal blauw wollen tapijt.

    Un tapis en laine bleue.
    No longer available
    Dim. 350 x 250 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #86

    Een tweedeurskastje van gebeeldhouwd eikenhout met een compartiment bovenaan.

    Petit meuble à deux portes en dessous d’un étagère en chêne sculpté.
    No longer available
    Dim. 137 x 87 x 43 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #313

    Een gesculpteerd houten wandzoutbakje. Holland, XVIIIe eeuw. Eén pootje afgebroken.

    Une salière murale en bois sculpté. Pays Bas, XVIIIème siècle. Une patte cassée.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #34

    “De aanbidding der wijzen” & “Aanbidding door de herders”. Twee gravures naar ontwerpen van Rubens door Lucas Vorsterman. 1620.

    ”L’adoration des mages “ & “ L’adoration par les bergers”. Deux gravures d’après Rubens par Lucas Vorsterman. 1620.
    No longer available
    Dim. 58 x 44 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #415

    Vaas uit steengoed met drie oren en versierd met figuren uit de oudheid. Gesigneerd DUBOIS en genummerd.

    Un vase en faïence à trois manches , décoration de personnages anciens. Signé Dubois et numéroté.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 32 / 40
  • #73

    Een paar barokke kerkkandelaars van gedreven geel koper met een afbeelding van het Lam Gods. Gemonteerd als lampenvoeten.

    Paire de candélabres d’église baroques en cuivre jaune repoussé représentant l’Agneau de Dieu. Montés en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #768

    Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met randbeschadiging.

    Une carafe et un cendrier en cristal taillé incolore. Le cendrier porte la marque Val St. Lambert. Dégâts au bords.
    No longer available
    Dim. h: 25 Ø: 16 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #613

    “Musicerend koppel”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.

    ”Couple de musiciens”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 3,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More