Other lots in this auction
-
#418Een kruik van blauw en wit Delfts aardewerk. XXe eeuw.
Une cruche en faïence blanche et bleue, Delft. XXième siècle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#344CassiersLithografie “3 mannen aan de Schelde”
”Trois hommes et l’Escaut”. Une lithographie.No longer availableDim. 50 x 63 cmEstimate: € 40 / 60 -
#502Ivo Steens“Twee personages”. Gemengde techniek. Gesigneerd.
”Deux personnages”. Techniques mixtes. Signée.No longer availableDim. 62 x 44 cmEstimate: € 60 / 100 -
#884VictorinoxEen groot gemotoriseerd Zwitsers zakmes als toonzaaldisplay. In werkende staat.
Un grand canif suisse motorisé en display pour showroom. En état de marche.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#131Een serie van acht ronde zilveren schaaltjes met een mooie gedreven druivelaarrand. Zonder merken.
Une série de huit petit plats ronds en argent, une vigne repoussé au bord. Pas de marque.No longer availableDim. 1424 g h: 5 cm Ø 11cmEstimate: € 140 / 180 -
#89Karel Jan Van den Heuvel“Sleepboot”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Remorqueur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 20 x 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#371Vier paar kandelaars, waarbij twee van rood koper, een paar van messing en een paar van wit metaal.
Quatre paires de candélabres, dont deux en cuivre rouge, une paire en laiton et une paire en métal blanc.No longer availableDim. h: 24 - 27 cmEstimate: € 30 / 40 -
#696KatmanduEen handgeknoopt Nepalees wollen tapijt.
Un tapis du Népal en laine noué main.No longer availableDim. 204 x 144 cmEstimate: € 50 / 100 -
#160Een 18 karaats wit en roze gouden ring bezet met Russische briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Une bague en or blanc et or rose sertie de brillants russe ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 4,56 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#677Een porseleinen snuffbottle met een meerkleurig decor van personages in een landschap. Onderaan gemerkt.
Un flacon en porcelaine polychrome, décor de personnages dans un paysage. Marque à la base.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 40 / 50 -
#722Een theekommetje met bordje van Chinees porselein met bianco-sopra-bianco- decor en een meerkleurige scène met personages. XVIIIe eeuw.
Un petit bol à thé et soucoupe en porcelaine de Chine, décor bianco-sopra-bianco et une scène de personnages polychrome. XVIIIème siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#863Een Zaans wandklokje van koper en hout. Jaren ‘50.
Une horloge murale dite Zaanse klok en cuivre et bois. Années ‘50.No longer availableEstimate: € 40 / 60

