Similar lots by type
-
#657Een recent bronzen Boeddhabeeld in Thaise stijl.
Une statue Bouddha en bronze récente, style thaï.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 200 / 300 -
#633Een Chinese vaas in famille roze met hertenkoppen en cartouches met afbeeldingen van wijzen.
Un vase chinois famille-rose, têtes de cerfs en cartouches et représentations de sages.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 850 / 950 -
#809E. Madesdaire Jeune, Limoges, FranceEen uitgebreid porseleinen eetservies, versierd met een meerkleurig en verguld bloemendecor, bestaande uit 24 platte borden, 12 diepe borden, 12 dessertborden, 2 sauskommen, 2 groentenschalen met deksel, een terrine, 3 ovale schalen, 3 ronde schalen, een compotier, 2 presentoirs en 2 kleine ovale dessertschaaltjes.
Un service de table complet en porcelaine, comprenant 24 assiettes plates, 12 assiettes creuses, 12 assiettes à dessert, 2 saucières, 2 plats à légumes avec couvercles, une terrine, 3 plats ovales, 3 plats ronds , un compotier, 2 présentoirs et 2 coupelles ovales. Décor polychrome de fleurs et dorures.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#601Een paar roodgepatineerde en vergulde Thaise tempelwachters. Eén versiering aan een oor manco.
Une paire de gardiens de temple thaï à patine rouge et dorée. Une décoration à une oreille manquante.No longer availableDim. h: 132 cmEstimate: € 200 / 300 -
#833Een jardinière van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor.
Une jardinière en porcelaine chinoise, décor polychrome de fleurs.No longer availableDim. Ø: 17 cmEstimate: € 35 / 40 -
#882Vijf beeldjes van meerkleurig Duits porselein, bestaande uit twee danseresjes, twee engeltjes en een deurwaarder.
Cinq statues en porcelaine allemande, comprenant deux danseuses, deux anges et un portier.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 30 / 50 -
#707Twee wandklokjes met handbeschilderde porseleinen wijzerplaat.
Deux petites pendules murales , cadrans en porcelaine peints à la main.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#607Een paar gemberpotten in blauw/wit porselein met florale motieven en vogels
Une paire de pots à gingembre en porcelaine bleue et blanche, motifs floraux et oiseaux.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 160 / 180 -
#611Een Chinese porseleinen schotel in famille jaune met cartouches van landarbeiders op de vleugel en een tafereel met figuren op het plat.
Un plat en porcelaine chinoise , famille-jaune, cartouches d’ouvriers sur les ailes et une scène de figures sur le plat.No longer availableDim. ø 32 cmEstimate: € 420 / 460 -
#818Een paar balustervazen van cloisonné op messing. Met houten sokkels.
Une paire de vases balustre en laiton cloisonné. Socles en bois.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#678Twee wandklokjes met handbeschilderde porseleinen wijzerplaat. Enkele barsten en één van de twee zonder gewichten.
Deux petites pendules murales, cadrans peints à la main. Quelques fissures et une pendule sans poids.No longer availableDim. l: 22 & 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#681Twee verschillende wandklokjes met meerkleurig porseleinen front. Eén zonder gewichtje.
Deux pendules murales , fronts en porcelaine. Une pendule sans poids.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#568Een grote dekseldoos van meerkleurig Japans porselein.
Une grande boîte à couvercle en porcelaine japonaise.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 60 / 100 -
#454Een Chinese piëdestal van gebeeldhouwd hardhout met een roze marmeren blad.
Un piédestal chinois en bois dur sculpté et tablette en marbre rose.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#908Een zwart- en roodgelakte Chinese sokkel met een decor van spelende kinderen.
Un socle à laque noir et rouge, chinois, décor d’enfants qui jouent.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#617Een paar dekselvazen in blauw/wit porselein gekroond met foo honden.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine bleue et blanche et décorations de chiens Fô.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 220 / 240 -
#857Een bronzen Boeddhistisch beeldje.
Une statue Bouddha en bronze.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 35 / 50 -
#283Een gegraveerd zilveren Perzisch theekannetje. Voetstuk verzilverd.
Une théière persane en argent. Piédouche argenté.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 65 / 75 -
#698Een Chinees schrijftafeltje van roodgelakt hout met een gevacheteerd blad.
Ecritoire chinois en bois laqué rouge. Tablette recouverte de vachette.No longer availableDim. 75 x 70 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#456Twee gesculpeerde houten piëdestals. Chinees werk. Eén beschadigd.
Deux piédestaux en bois sculpté. Travail chinois. Un avec dégâts.No longer availableDim. h: 64 & 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#832Een porseleinen theesetje voor vier personen met verzilverde randen. Op dienblad.
Un service à thé pour quatre convives, rebords en argent. Sur un plateau.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#566Een Afghaans tapijt.
Un tapis Afghan.No longer availableDim. 316 x 218 cmEstimate: € 40 / 60 -
#661Een groot koperen Boeddhahoofd. Op houten sokkel.
Une grande tête de Bouddha en cuivre sur socle en bois.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 200 / 300 -
#874De Fuiseaux, BaudourEen servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.
Un service au décor d’oiseaux, comprenant 29 assiettes plates, 10 assiettes creuses, un petit beurrier, une saucière, un plat ovale et un plat rond. Marquées.No longer availableEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#60Een 18 karaats geel gouden halssnoer bezet met twee eikenblaadjes.
Un collier en or jaune 18 ct serti de deux feuilles de chêne.No longer availableDim. 22,98 gEstimate: € 550 / 650 -
#214“De Heilige Lucretia met Vanitas”. Olieverf op doek. Omstreeks 1700.
””Sainte Lucrèce et la Vanité”. Huile sur toile. +- 1700.No longer availableDim. 130 x 105 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#842Een lot ‘ First day covers’ en ‘First day sheets’, bestaande uit één map met sheets en twee mappen met covers plus enkele losse covers.
Un lot de couvertures “First Day” ainsi que des feuilles et deux fardes et quelques couvertures.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#540Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 8,08 gEstimate: € 160 / 200 -
#531Michel Hereman“Post-apocalyptisch wezen”. Een aardewerken kunstwerk. Gemonogrameerd.
”Être post-démoniaque”. Une oeuvre en terre-cuite. Monogramme.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#716Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 295 x 199 cmEstimate: € 120 / 200 -
#662Paul JoostensPeriod: 1889-1960“Sirenes”. Een studietekening. Potlood op papier. Met atelierstempel.
”Sirènes”. Une étude. Crayon sur papier. Avec estampe d’atelier.No longer availableDim. 24 x 23 cmEstimate: € 200 / 240 -
#753een polychrome Murano vaas.
Un vase Murano polychrome.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 55 / 65 -
#233Bors à CouneinsEen gedreven geelkoperen comtoiseklok. Compleet en in werkende staat.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé. Complet et en état de marche.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#326Een paar clubzetels, bekleed met rood fluweel.
Une paire de fauteuils club, revêtement de velours rouge.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#675Een zilveren slavenarmband. 925 ‰.
Un bracelet esclave en argent. 925‰.No longer availableDim. 61 gEstimate: € 80 / 150 -
#781Drie vazen van Satsuma porselein. Onderaan gemerkt.
Trois vases en porcelaine Satsuma. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 40 / 50



