Similar lots by type
-
#833Een jardinière van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor.
Une jardinière en porcelaine chinoise, décor polychrome de fleurs.No longer availableDim. Ø: 17 cmEstimate: € 35 / 40 -
#566Een Afghaans tapijt.
Un tapis Afghan.No longer availableDim. 316 x 218 cmEstimate: € 40 / 60 -
#568Een grote dekseldoos van meerkleurig Japans porselein.
Une grande boîte à couvercle en porcelaine japonaise.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 60 / 100 -
#908Een zwart- en roodgelakte Chinese sokkel met een decor van spelende kinderen.
Un socle à laque noir et rouge, chinois, décor d’enfants qui jouent.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#617Een paar dekselvazen in blauw/wit porselein gekroond met foo honden.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine bleue et blanche et décorations de chiens Fô.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 220 / 240 -
#611Een Chinese porseleinen schotel in famille jaune met cartouches van landarbeiders op de vleugel en een tafereel met figuren op het plat.
Un plat en porcelaine chinoise , famille-jaune, cartouches d’ouvriers sur les ailes et une scène de figures sur le plat.No longer availableDim. ø 32 cmEstimate: € 420 / 460 -
#661Een groot koperen Boeddhahoofd. Op houten sokkel.
Une grande tête de Bouddha en cuivre sur socle en bois.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 200 / 300 -
#707Twee wandklokjes met handbeschilderde porseleinen wijzerplaat.
Deux petites pendules murales , cadrans en porcelaine peints à la main.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#882Vijf beeldjes van meerkleurig Duits porselein, bestaande uit twee danseresjes, twee engeltjes en een deurwaarder.
Cinq statues en porcelaine allemande, comprenant deux danseuses, deux anges et un portier.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 30 / 50 -
#601Een paar roodgepatineerde en vergulde Thaise tempelwachters. Eén versiering aan een oor manco.
Une paire de gardiens de temple thaï à patine rouge et dorée. Une décoration à une oreille manquante.No longer availableDim. h: 132 cmEstimate: € 200 / 300 -
#818Een paar balustervazen van cloisonné op messing. Met houten sokkels.
Une paire de vases balustre en laiton cloisonné. Socles en bois.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#832Een porseleinen theesetje voor vier personen met verzilverde randen. Op dienblad.
Un service à thé pour quatre convives, rebords en argent. Sur un plateau.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#681Twee verschillende wandklokjes met meerkleurig porseleinen front. Eén zonder gewichtje.
Deux pendules murales , fronts en porcelaine. Une pendule sans poids.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#283Een gegraveerd zilveren Perzisch theekannetje. Voetstuk verzilverd.
Une théière persane en argent. Piédouche argenté.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 65 / 75 -
#857Een bronzen Boeddhistisch beeldje.
Une statue Bouddha en bronze.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 35 / 50 -
#452Drie kopjes, een schoteltje en een ivoren snijstukje. Allen Chinees werk.
Trois tasses, un petit plat et une sculpture en ivoire. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#874De Fuiseaux, BaudourEen servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.
Un service au décor d’oiseaux, comprenant 29 assiettes plates, 10 assiettes creuses, un petit beurrier, une saucière, un plat ovale et un plat rond. Marquées.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#456Twee gesculpeerde houten piëdestals. Chinees werk. Eén beschadigd.
Deux piédestaux en bois sculpté. Travail chinois. Un avec dégâts.No longer availableDim. h: 64 & 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#657Een recent bronzen Boeddhabeeld in Thaise stijl.
Une statue Bouddha en bronze récente, style thaï.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 200 / 300 -
#698Een Chinees schrijftafeltje van roodgelakt hout met een gevacheteerd blad.
Ecritoire chinois en bois laqué rouge. Tablette recouverte de vachette.No longer availableDim. 75 x 70 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#607Een paar gemberpotten in blauw/wit porselein met florale motieven en vogels
Une paire de pots à gingembre en porcelaine bleue et blanche, motifs floraux et oiseaux.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 160 / 180 -
#678Twee wandklokjes met handbeschilderde porseleinen wijzerplaat. Enkele barsten en één van de twee zonder gewichten.
Deux petites pendules murales, cadrans peints à la main. Quelques fissures et une pendule sans poids.No longer availableDim. l: 22 & 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#454Een Chinese piëdestal van gebeeldhouwd hardhout met een roze marmeren blad.
Un piédestal chinois en bois dur sculpté et tablette en marbre rose.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#809E. Madesdaire Jeune, Limoges, FranceEen uitgebreid porseleinen eetservies, versierd met een meerkleurig en verguld bloemendecor, bestaande uit 24 platte borden, 12 diepe borden, 12 dessertborden, 2 sauskommen, 2 groentenschalen met deksel, een terrine, 3 ovale schalen, 3 ronde schalen, een compotier, 2 presentoirs en 2 kleine ovale dessertschaaltjes.
Un service de table complet en porcelaine, comprenant 24 assiettes plates, 12 assiettes creuses, 12 assiettes à dessert, 2 saucières, 2 plats à légumes avec couvercles, une terrine, 3 plats ovales, 3 plats ronds , un compotier, 2 présentoirs et 2 coupelles ovales. Décor polychrome de fleurs et dorures.No longer availableEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#508Een klein theepotje met warmhouder van Chinees porselein met een meerkleurig decor van Fo-honden op blauwe fond. Onderaan gemerkt.
Une petite théière avec réchaud en porcelaine chinoise, décor de chiens Fô sur fond bleu. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#219“Cleopatra met de slang”. Olieverf op doek. Vlaamse School, XVIIde eeuw.
”Cléopâtre et serpent”. Huile sur toile. Ecole flamande. XVIIème siècle.No longer availableDim. 74 x 63 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#307Twee antieke pijpen van meerschuim in de vorm van mannenhoofden.
Deux pipes antiques en écume en forme de têtes d’hommes.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#616GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 315 x 190 cmEstimate: € 180 / 240 -
#237Wandklok van gebeeldhouwd en verguld hout in Lodewijk XVI-stijl. Messingen werk.
Une pendule murale en bois sculpté doré style Louis XVI. Travail en laiton.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#475Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant ancienne taille ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 5,99 gEstimate: € 300 / 400 -
#594Een gesculpteerd houten flesje met een voorstelling van de aanbidding van het Heilig Hart en met een stopje in de vorm van een hoofd. XIXe eeuw.
Un flacon en bois sculpté, représentation de l’Adoration du Sacré Coeur et un bouchon en forme de tête. XIXème siècle.No longer availableDim. l: 11 cmEstimate: € 50 / 60 -
#259S. De Gennev....“Wandelaars in een romantisch landschap. Franse school, XIXe eeuw. Gesigneerd. Te restaureren.
”Promeneurs et paysage romantique”. Ecole française. XIXème siècle. Signée. A restaurer.No longer availableDim. 50 x 61 cmEstimate: € 400 / 500 -
#443Driedelig kaptafelgarnituur van kristal. Val Saint-Lambert.
Une garniture de coiffeuse en cristal Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 25 / 35 -
#860BeuchatEen roestvrij stalen herenhorloge model Cousteau SP350. In origineel etui. Nieuwstaat.
Une montre pour hommes en acier inoxydable modèle Cousteau SP350. Dans son étui d’origine. Rue Neuve.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#33Een Engelse hoge hoed van zwart vilt. Aangekocht bij Delvigne in Antwerpen. In (beschadigde) hoedendoos.
Un haut de forme anglais en feutre noir. Delvigne, Anvers. Dans une boîte à chapeau (dégâts).No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#765Een 18 karaats geel gouden ring bezet met granaat met een gezamenlijk gewicht van ± 3,60 ct. (één steentje ontbreekt).
Une bague en or jaune 18 ct sertie de granades ayant un poids total de ± 3,60 ct. (une pierre manquante).No longer availableDim. 14,67 gEstimate: € 300 / 400



