Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Chinese vaas van geel aardewerk met een drakendecor in reliëf. Onderaan gemerkt.
Een Chinese vaas van geel aardewerk met een drakendecor in reliëf. Onderaan gemerkt.

Een Chinese vaas van geel aardewerk met een drakendecor in reliëf. Onderaan gemerkt.

Vase en faïence de Chine jaune à décor de dragons en relief. Marque sous la base.
Dim. h: 34 cm
SKU: 2709160538.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 28 September 2016 19:00
Catalogue #538
Estimate: € 220 / 260
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #625
    Chelsea

    Tamboerijn spelende jongen met zijn hond. “Bocage” beeldje van polychroom porselein. Achteraan gemerkt met een verguld anker.

    Garçon jouant le tambourin et son chien. Statuette “bocage” en porcelaine polychrome. Marque au verso avec ancre doré.
    No longer available
    Dim. 10,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #823

    Twee Chinese piedestals in verschillende hoogtes van gesculpteerd hardhout en met marmeren bladen.

    Deux piédestals chinois de différentes tailles en bois dur sculpté et avec tablettes en marbre.
    No longer available
    Estimate: € 20à / 260
  • #525

    Een gemberpot en een dekselvaas van meerkleurig Japans porselein, versierd met een jardinière met vogels en bloesems in het decor en de dekselvaas getooid met een tempellleeuw. Onderaan gemerkt.

    Pot à gingembre et vase couvert en porcelaine du Japon polychrome. Décor d’une jardinière fleurie et d’oiseaux. La potiche surmontée d’un chien de pho. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #425
    Spode

    Drie grote koppen met onderborden van blauw en wit Engels porselein met een decor van Italiaanse romantische zichten. Onderaan gemerkt.

    Trois grandes tasses et soucoupes en porcelaine anglaise bleue et blanche à décor de vues romantiques italiennes. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #630

    Een balustervaas van Chinees porselein met een fô-honden in ijzerrood en kalligrafische tekens in het decor. XIXde eeuw.

    Vase balustre en porcelaine de Chine décoré de deux chiens de pho et de la calligraphie. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H 42,5 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #510

    Een paar balustervaasjes van meerkleurig cloisonné op geel koper met een decor van bloemen en vogels.

    Paire de petits vases en cloisonné polychrome sur laiton décorés de fleurs et d’oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #440

    Een vijfdelig koffie- en theestel van porselein met een handgeschilderd bloemendecor en vergulde details. Omstreeks 1900.

    Garniture à café et à thé en porcelaine à décor de fleurs peintes à la main et au détails dorés. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #773

    Een Guanyin van monochroom wit porselein naar het Blanc de Chine.

    Guanyin en porcelaine monochrome blanche dite Blanc de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #644

    Een cachepot van Chinees porselein met een blauw en wit decor van paradijsvogels. Onderaan gemerkt.

    Cache-pot en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’oiseaux du paradis. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #775

    Een Guan-Yin van meerkleurig geglazuurd aardewerk naar een voorbeeld uit de Tang.

    Guanyin en grès polychrome d’après la Dynastie T’ang.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #422

    Een groep van meerkleurig porselein in de vorm van een vissende vrouw tussen twee sierschalen. Onderaan gemerkt met een Aziatisch reproductiemerk. We voegen er een jongen en een meisje van meerkleurig porselein aan toe.

    Groupe en porcelaine polychrome en forme d’une femme pêchant entre deux coupes. Marque asiatique sous la base. Nous ajoutons un garçon et une fille en porcelaine polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 35 & 19 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #490
    Goebel

    Drie figuurtjes van van meerkleurig porselein naar ontwerp van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt.

    Trois figurines en porcelaine polychrome par M.I. Hummel. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #410

    Een serviesje van meerkleurig Japans porselein.

    Petit service en porcelaine polychrome du Japon.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #530

    Een grote schaal van Chinees porselein met een blauw en wit drakendecor.

    Grand plat en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de dragons.
    No longer available
    Dim. Ø: 46 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #411
    Rudolstadt

    Een siervaas van meerkleurig porselein in de vorm van een door een zuil gedragen coupe met drie handvatten met vrouwenhoofden en onderaan geflankeerd door een zittend kind met bloemen. Restauratie aan een beentje. Gemerkt met ‘RW’ in een bekroond schild.

    Vase décoratif en porcelaine polychrome en forme d’une coupe supportée par une colonne. Trois anses en têtes de femme, le bas flanqué d’un enfant assis aux fleurs. Restauration à une jambe. Marque RW dans un écusson couronné.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #450
    KPM

    Een gedeelte servies van blauw en wit porselein met een “immortelle de Saxe”-decor, bestaande uit vier terrines, waarvan twee met onderschotel, drie koffiepotten in verschillende groottes, een schaaltje, vier grote schotels en zestien borden.

    Partie de service en porcelaine bleue et blanche à décor à l’immortelle de Saxe, comprenant quatre terrines dont deux aux présentoirs, trois cafetières de différentes tailles, un petit plat, quatre grands plats et seize assiettes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #520

    Een paar balustervaasjes van cloisonné op messing, versierd met een decor van bloemen.

    Paire de petits vases balustres en cloisonné sur laiton, décorés de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #781

    Een XIXe eeuwse siervaas op voet van wit en verguld porselein met een handgeschilderd landschapsdecor.

    Vase sur piédouche en porcelaine blanche et dorée à décor d’un paysage peint à la main. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #465
    Limoges

    Een theeservies van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt. Enkele restauraties. Compleet voor twaalf personen.

    Service à thé en porcelaine polychrome et dorée décoré de fleurs. Marque sous la base. Quelques restaurations. Complet pour 12 couverts.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #789

    Een zeshoekige balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van krijgers.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de guerriers.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #526

    Paar lage sokkels van gebeeldhouwd hardhout. Met rond marmeren blad. Chinees werk, einde XIXde eeuw.

    Paire de socles bas en bois dur sculpté. Tablette ronde en marbre. Chine, fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 48 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #665

    Een Chinees vaasje van blauw en wit porselein met draken in het decor. Schilfer aan de rand.

    Petit vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de dragons. Un éclat.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #505

    Een liggende Guan yin van gesculpteerd jade op houten sokkel en een balustervaas van Cantonporselein.

    Guanyin couchée en jade sculpté sur socle en bois, ainsi qu’un vase balustre en porcelaine du Canton.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 1290
  • #470
    Limoges

    Een servies voor twaalf personen van meerkleurig porselein met een decor van vogels en vissers. Onderaan gemerkt.

    Service pour douze personnes en porcelaine polychrome à décor d’oiseaux et de pêcheurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160

Other lots in this auction

  • #723

    Een bord van Imariporselein met geaccoleerde rand, gedecoreerd met tuinen en bloemen in acht vlakken op de vleugel en centraal een bloemenvaas in het plat. Onderaan gemerkt. XVIIIe eeuw.

    Assiette en porcelaine d’Imari. Aile en accolade décorée de jardins et de fleurs en huit cartouches. Le creux au vase de fleurs. Marque au verso. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #712
    Nicolas Eckman

    “Dorpelingen met geit”. Houtsnede. Gesigneerd met stempel en genummerd 2/50 buiten de plaat.

    “Villageois avec chèvre”. Gravure sur bois. Signée avec cachet et numérotée 2/50 hors planche.
    No longer available
    Dim. 9 x 13 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #400

    Een reeks van 28 kristallen wijnglazen op roze voet.

    Suite de 28 verres à vin en cristal sur pieds roses.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #778

    Ivoren vaasje gedragen door een meisjeshoofd. Afrikaans werk, eerste helft XXste eeuw.

    Petit vase en ivoire porté par une tête de fille. Travail africain, première moitié du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #714

    Een oude bajonet met schede. Begin XXste eeuw.

    Ancienne baïonnette et son fourreau en acier. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. L. 65 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #178

    Een dubbel fossiel van een vis.

    Fossile double d’un poisson.
    No longer available
    Dim. l: 34 cm
    Estimate: € 1290 / 140
  • #213
    Albert Geudens
    Period: 1869 - 1949

    “Dame in een Zeeuws interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Femme dans un intérieur zélandais”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 70 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #439
    Camille Barthélemy
    Period: 1890 - 1961

    “Herfst”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1918.

    “Automne”. Huile sur carton. Signé et daté 1918.
    No longer available
    Dim. 21 x 27 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #624

    Een kersenhouten commode met drie grote en twee kleine laden.

    Commode en mérisier ouvrant à trois grands et deux petits tiroirs.
    No longer available
  • #632

    “Arend”. Beeld van gepatineerd gips. Onduidelijk gesigneerd.

    “Aigle”. Statuette en plâtre patiné. Illisiblement signée.
    No longer available
    Dim. H 43 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #733

    Een kommetje van blauw en wit Chinees aardewerk met een bloemendecor. Mogelijk XVIIe eeuw.

    Petit bol en faïence de Chine bleue et blanche à décor de fleurs. Peut-être XVIIe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #414

    Twee replica’s van zwaarden, waaronder een replica van het zwaard van Keizer Karel.

    Deux répliques de sabres dont une du sabre de Charles Quint.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2016

De veiling is volledig - 830 loten.

27 September 2016 19:00
28 September 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More