Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Chinese visser met hoed, een Guan Yin, een doedelzakspeler en een staande man van gesculpteerd hout.

Een Chinese visser met hoed, een Guan Yin, een doedelzakspeler en een staande man van gesculpteerd hout.

Un pêcheur chinois au chapeau, une Guanyin, un joueur de cornemuse et un homme debout en bois sculpté.
Dim. h: 42 - 51 cm
SKU: 2806160757.
Categories: Beeld, Hout.
Auction day: 29 June 2016 19:00
Catalogue #757
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #578

    Een bronzen tuinbeeld in de vorm van een staande reiger.

    Une statue de jardin en bronze représentant un héron.
    No longer available
    Dim. h: 160 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #233

    “Naakt Romeins krijger”. Een beeld van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel.

    “Guerrier Romain Nu”. Une statue en bronze sur pied en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #251

    “Krijgsheer”. Een beeld van brons met donker patina op arduinen sokkel.

    “Guerrier”. Une statue en bronze sur pied en pierre de taille.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 200 / 280
  • #607

    Een plaquette van steengoed op voetsuk, versierd met twee tabletten met hiërogliefen en een afneembaar sarcofaagdeksel.

    Plaquette en grès sur piétement décorée de deux tablettes aux hiéroglyphes et d’un couvercle de sarcophage amovible.
    No longer available
    Dim. 144 x 75 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #552

    “L’aviation”. Een beeld van bruingepatineerd brons.

    “L’aviation”. Une statue en bronze patinée.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #622
    Richard K. Kron

    Een grote zittende adelaar met jongen van gesculpteerd hout.

    Grand aigle assis et son petit en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #668

    “Justitia”. Een bronzen beeld met meerkleurig patina. Weegschaal ontbreekt.

    “Justice”. Une statue en bronze. La balance n’est pas inclue.
    No longer available
    Dim. h: 79 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #506

    “Mannenfiguur”. Een zwartgelakt kunstwerk, gesculpteerd uit een boomstam

    “Figure masculin”. Sculpté dans un tronc d’arbre, laqué noir.
    No longer available
    Dim. h: 184 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #679

    “Vrouwelijke amor en mannelijk naakt”. Een groep van bruingepatineerd brons.

    “Amor féminin et Nu mâle”. Bronze.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 140 / 200
  • #530

    Een tweezitsbank en twee armstoelen van gesculpteerd hout in barokke stijl, bekleed met leder en de armstoelen met cannage in de rug.

    Canapé à deux places et deux fauteuils en bois sculpté de style baroque recouverts de cuir, les fauteuils au dossiers cannés.
    No longer available
    Dim. b: 123 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #564

    “Athena”. Een beeld van donkergepatineerd brons op voetstuk van wit en zwart marmer. Voetstuk beschadigd en schild manco.

    “Athène”. Statue en bronze patiné sur pied en marbre blanc et noir. Pied endommagé et bouclier non inclus.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #609

    Een voorstelling van een heilige in hoogreliëf van gesculpteerd eikenhout.

    Sculpture en haut relief d’un Saint en chêne.
    No longer available
    Dim. 70 x 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #619

    Een plaquette van steengoed, versierd met hiërogliefen en een afbeelding van de godin Isis.

    Plaquette en grès décorée d’hiéroglyphes et d’une représentation d’Isis.
    No longer available
    Dim. h: 91 x 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #486

    Een paard van gepolychromeerd hout met een vogelvormig zadel. Indisch werk. Eén been los.

    Un cheval en bois polychromé avec selle en forme d’oiseau. Indien. Une jambe endommagé.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #577

    Een bronzen geut van de Venus van Milo met inscriptie ‘Musée du Louvre’.

    Un bronze de la Venus de Milo avec inscription du Musée du Louvre.
    No longer available
    Dim. h: 102 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #575

    Een borstbeeld van een Romeins keizer van donkergepatineerd brons op een voetstuk en zuil van rood marmer.

    Buste d’un empereur romain en bronze à patine foncée sur une base et une colonne en marbre rouge.
    No longer available
    Dim. h: 96 + 90 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #699

    “La poésie”. Een bronzen beeld met tweekleurig patina naar een werk van Mathurin Moreau.

    “La Poésie”. Une statue en bronze patinée bicolore. D’après une oeuvre par Mathurin Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #684

    “Vrouw met duiven”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van Henri Plé uit 1883.

    “Femme avec des pigeons”. Statue en bronze. D’après une oeuvre de 1883 par Henri Pié.
    No longer available
    Dim. h: 86 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #620

    “Cupido en Psyche met harp”. Een hoogreliëf van monochroom wit composiet.

    Cupidon et Psyché avec harpe”. Relief en composite monochrome blanche.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #460

    Een kleine koffer van gesculpteerd eikenhout in gotische stijl.

    Un petit coffre en chêne sculpté, style gothique.
    No longer available
    Dim. b: 58 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #188

    Een staande figuur naar de klassieke oudheid van wit composiet. Engels werk.

    Statue en composite blanc. Classique. Oeuvre Anglais.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #234

    Een paar liggende sfinxen van brons.

    Paire de sphinx couchés en bronze.
    No longer available
    Dim. l: 120 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #689

    “Tahoser”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Gesigneerd Coudray en met Parijse gieterijstempel. Harp niet origineel.

    “Tahoser”. Statue en bronze. Signée Coudray. La harpe n’est pas originale.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #375

    Een spiegel van gebeeldhouwd eikenhout met een bloemenguirlande aan weerskanten.

    Miroir en chêne sculpté décoré d’une guirlande de fleurs aux deux côtés.
    No longer available
    Dim. 156 x 93 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #310

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.
    No longer available
    Dim. 4,20 g
    Estimate: € 1700 / 1900
  • #419

    Een Songyeschild van gepolychromeerd hout. Kifwebe, Zaïre.

    Bouclier Songye en bois polychrome. Kifwebe, Zaïre.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #128

    Liggende vrouwenfiguur van albast met opschrift: Catacombe di San Callisto Roma.

    Femme couchée en albâtre avec inscription Catacombe di San Calllisto Roma.
    No longer available
    Dim. L. 37,5 cm x B. 20 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #358

    Een karafje met bolvormig dop en zes borrelglaasjes. Leerdam.

    Carafon au bouchon sphérique et six gouttes assorties. Leerdam.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #573

    Een grote agaat geode.

    Grande géode d’agate.
    No longer available
    Dim. 33,5 x 31 x 17 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #663

    Een reeks van vier Chinese borden van blauw en wit porselein met een vijverdecor op het plat. XIXe eeuw.

    Suite de quatre assiettes chinoises en porcelaine bleue et blanche à décor d’un étang dans le creux. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #576

    Een Chinees meubel van deels verguld en gelakt hout met twee deuren, versierd met een meerkleurig decor van bloemen en vogels.

    Meuble chinois partiellement doré et laqué, ouvrant à deux portes décorées de fleurs et d’oiseaux polychromes.
    No longer available
    Dim. 152 x 90 x 49 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #167

    “Dame met bloemenmand”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel naar een werk van A. Moreau.

    “Dame au corbeille de fleur”. Sculpture en bronze sur socle en marbre noir d’après une oeuvre par A. Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #565

    Een cadeauverpakking met 25 luxestalen voor parfum, waaronder Armani, Cacharel, Davidoff, Guerlin, Scherrer, enz.

    Emballage cadeau contenant 25 échantillons de parfum dont Armani, Cacharel, Davidoff, Guérlin, Scherrer etc.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #644

    “Moeder Gods”. Russische icoon met verzilverde riza.

    “Mère de Dieu”. Icône russe à riza en métal argenté.
    No longer available
    Dim. 32 x 25 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #403

    Een oud porseleinen popje met slaapoogjes. Duits werk.

    Petite poupée en porcelaine aux yeux dormeurs. Travail allemand.
    No longer available
    Dim. l: 27 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #536

    Een replica van een harnas met slagzwaard en een hellebaard.

    Une réplique de harnais avec épée et hallebarde.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Juni

Deze veiling is volledig.

28 June 2016 19:00
29 June 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More