#220CreatureEen eau de parfum van 50 ml.
Eau de parfum de 50 ml.No longer availableEstimate: € 30 / 60 -
#240Antieke Franse barometer. Begin XIXe eeuw.
#705Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
#5Golf SportDrie verschillende horloges van roestvrij staal in originele doos.
#205Lancôme“Trésor”. Een parfum van 15 ml.
“Trésor”. Un parfum de 15 ml.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#35VisageVier verschillende horloges van roestvrij staal in originele doos.
#330Yves RocherDrie vaporisators eau de toilettes van 100 en 60 en 30 ml.
#45SwarovskiEen horloge met lederen polsband in originele doos.
#475United NationsVijf albums met postzegels, FDC’s e.d. Evenals een aantal lossen mapjes met recente zegels uit exotische landen met als thema “dieren”.
Cinq albums de timbres-postes, FDC e.a. Ainsi que des fardes dépareillées de timbres récents de pays exotiques avec comme thème “animaux”.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#654Pol Mara“Compositie met hoofden”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 141/165 buiten de plaat.
“Composition aux têtes”. Sérigraphie. Signée et numérotée 141/165 hors planche.No longer availableDim. 62 x 44 cmEstimate: € 100 / 180 -
#382Een stoel en een armstoel van gedraaid eikenhout in Lodewijk XIII stijl. Bekleed met roze gestreept fluweel. XIXe eeuw.
Chaise et fauteuil en chêne tourné de style Louis XIII. Recouvert de velours rose. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#377Een zeshoekige halsvaas van porselein, versierd met een meerkleurige bloemenguirlande. XIXe eeuw. Gemonteerd als lampenvoet.
#369Victor AbeloosPeriod: 1881-1965“Studie voor een portret van een oudere dame”. Houtskool en sanguine op papier. Gesigneerd en gedateerd 12/4/1934. We voegen er een portret van een heer aan toe in houtskool op papier, niet gesigneerd, maar gedateerd 26/12/1897 (17 x 15 cm).
“Etude d’un portrait d’une femme âgée”. Fusain et sanguine sur papier. Signé et daté 12/4/1934. Nous ajoutons un portrait d’un homme en fusain sur papier. Sans signature mais daté 26/12/1897 (17 x 15 cm).No longer availableDim. 35 x 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#557Een paar balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en kalligrafische tekens. Eén met randschilfer. Medio XIXe eeuw.
Deux vases balustres en porcelaine de chine à décor polychrome de fleurs, d’oiseaux et de calligraphie. Un éclat. Milieu du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 100 / 120 -
#798Een paar gietijzeren jardinières met twee oren. Lodewijk XIV-stijl.
#74F. Bruwiere“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1916.
“Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée et datée 1916.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 40 / 50