#148BaryeEen bronzen beeld van een panter op marmeren voet, gemerkt Barye, postuum.
#632Een glazen Jugendstil vaas met vergulde tinten in het reliëf.
A glass Art Nouveau vase with gilded shades in the relief.No longer availableDim. 34,5 x Ø 19 cmEstimate: € 75 / 125 -
#271Gouda HollandEen polychrome plateel vaas - ‘Carlos Royal.’
A polychrome earthenware vase - 'Carlos Royal.'No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 35 / 45 -
#62Jef Van Leemputten“Hoevezicht na de regenval.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#41Een zittend naakt van roodbruin gepatineerd metaal. Op een marmeren sokkel. Gemerkt.
A seated nude of red-brown patinated metal. On a marble base. Marked.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 100 / 120 -
#311GoudaTwee vazen van Gouds plateel met hoogglanzend glazuur. Onderaan gemerkt. Een letsel aan een voet.
Two vases of Gouda pottery with high-gloss glaze. Marked at the bottom. Slight damage to a foot.3No longer availableDim. H: 27 & 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#446TURA, Milano ItaliaEen set van drie bijzettafeltjes met een blad van rood geitenleder met epoxy bovenlaag.
A set of three side tables with a top of red goat leather with an epoxy top layer.No longer availableDim. h 44, 38, 33 cmEstimate: € 120 / 160 -
#574Een groot formaat spiegel met houten omkadering en kroonsculptuur bovenaan.
A large format mirror with wooden frame and crown sculpture at the top.No longer availableDim. 136 x 61cmEstimate: € 200 / 240 -
#650Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een turkooiscabochon van ± 10 ct.
Une bague en or blanc 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct. et une turquoise cabochon de ± 10 ct.No longer availableDim. 6.97 gEstimate: € 1300 / 1400