#542Twee lage vierkante bijzettafeltjes van zwart graniet. Periode 2000.
#187Een reeks van vijf zilveren vulpotloodjes, waarbij vier gemerkt 900‰.
#341AlessiEen inoxen ijsemmer. Gemerkt.
#544“Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Draagt monogram.
Femme nue. Technique mixte sur papier. Ours monogramme.No longer availableDim. 59 x 78 cmEstimate: € 200 / 300 -
#225Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,12 ct.No longer availableDim. 4,18 gEstimate: € 300 / 350 -
#521Een messingen luchter met drie gesatineerde kapjes en centrale coupe.
#296Een eikenhouten consoletafel met een lade en twee uitklapbare bladen.
#584Een spiegellijst met een foto van Marilyn Monroe.
#578Een lot van negen boeken, uitgegeven bij het Mercatorfonds.
#554Een contrabarometer met porseleinen ijkplaat.
#607PresenttiEen designlamp van geglazuurd aardewerk.
Une lampe design en faïence émaillée.No longer availableDim. h: 83 cm (m.k.)Estimate: € 40 / 50 -
#535Een Engels eikenhouten bureau met negen laden en een kalfslederen blad.
Un bureau en chêne anglais avec neuf tiroirs et un plateau en cuir de veau.No longer availableDim. 90 x 135 cmEstimate: € 120 / 200