Other lots in this auction
-
#534Een gietijzeren tuinvaas.
Vasque en fonte.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 160 / 180 -
#403Een lot van drie verschillende borden van Chinees porselein met meerkleurige decors. XXe eeuw, allen gemerkt onderaan.
Lot de trois assiettes différentes en porcelaine de Chine à décors multicolores. XXème siècle, toutes marquées en bas.No longer availableDim. Ø: 20,5 - 25,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#204“Herenportret”. Olieverf op doek. XIXe eeuw. Zonder signatuur. Schade aan de kader.
Portrait d'homme. Huile sur toile. XIXème siècle. Pas de signature. Dégâts au cadre.No longer availableDim. 73 x 91 cmEstimate: € 350 / 500 -
#618CossorEen oude radio in houten kast. Luidsprekerdoek beschadigd.
Une vieille radio dans un coffret en bois. Tissu de haut-parleur endommagé.No longer availableDim. 54 x 41 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#456Een driedelig salongarnituur in Lodewijk XV-stijl van gebeeldhouwd notenhout, bestaande uit twee fauteuil en een zitbank. We voegen er een salontafeltje aan toe.
Un salon trois pièces de style Louis XV en noyer sculpté, composé de deux fauteuils et d'un canapé. Nous ajoutons un petit table de salon.No longer availableEstimate: € 180 / 200 -
#386Een rotan ‘fauteuil Emanuelle” of pauwenstoel. Medio XXe eeuw. Goede staat, één los biesje.
Fauteuil Emanuelle ou chaise paon en rotin. Milieu du 20ème siècle. Bon état, une petite partie du bord détachée.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#440Een majolica vaas met meerkleurig bloemen- en plantendecor en met koppen als handvatten.
Vase en majolique à décor de fleurs et de plantes multicolores et anses pour tasses.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#616Een mahoniehouten secretaire met zes kleine laden en kleine laatjes achter het klapblad. Diverse beschadigingen.
Un bureau en acajou avec six petits tiroirs et de petits tiroirs derrière le dessus rabattable. Divers dégâts.No longer availableDim. 110 x 120 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#610Een handgeknoopt Indisch wollen karpet.
Carpette indienne en laine. Nouée main.No longer availableDim. 210 x 138 cmEstimate: € 60 / 80 -
#140Een 18 K witgouden hanger bezet met vier briljanten en diamantbaguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Un pendentif en or blanc 18 kt serti de quatre brillants et de baguettes de diamants d'un poids combiné de +- 0,80 ct.No longer availableDim. 2,52 gEstimate: € 650 / 750 -
#79“De liefdesbrief”. Een ingekleurde potloodtekening. Periode Napoleon III.
La lettre d'amour. Un dessin au crayon de couleur. Epoque Napoléon III.No longer availableDim. 26 x 21 cmEstimate: € 75 / 90 -
#257“Jonge soldaat met zwaard”. Een beeld van zamak op arduinen sokkel. Naar werk van Louis Moreau.
Jeune soldat à l'épée. Une sculpture en régule sur un socle en pierre bleue. D'après l'oeuvre de Louis Moreau.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 120 / 180

