Other lots in this auction
-
#590Een smal gefineerd houten meubeltje met twee laden in de gordel en drie messingen staven bovenaan.
Un meuble étroit en bois plaqué avec deux tiroirs en ceinture et trois tiges en laiton en haut.No longer availableDim. 85 x 82 x 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#66Een omvormbare hoge kinderstoel en een kleine wheelback poppenstoel.
Une chaise haute convertible et une petite chaise de poupée de style wheelback.No longer availableDim. h: 100 & 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#33Zenith ESEen oude camera met balglens. We voegen er telelens uit de Sovjetunie aan toe.
Un vieil appareil photo avec objectif téléscopique. Nous ajoutons un téléobjectif soviétique.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#546Een eikenhouten tweedeurs garderobe met gemoulureerde deuren.
Une armoire en chêne à deux portes avec portes moulurées.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#24Abraham OrteliusPeriod: 1527 - 1598.“Flandria comitatus descriptio”. Een met de hand ingekleurde kaart. 1592 - 1598.
Flandria comitatus descriptio. Une carte coloriée à la main. 1592 - 1598.No longer availableDim. 38 x 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#417Een designvaas van geglazuurd aardewerk.
Un vase design en faïence émaillée.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 65 / 80 -
#113Een wit marmeren schouwpendule. Slinger en sleutel manco.
Une pendule de cheminée en marbre blanc. Pendule et clé manquantes.No longer availableDim. 32 x 40 x 11 cmEstimate: € 40 / 60 -
#308Een lot porselein, bestaande uit een ovaal en een achthoekig schoteltje van blauw en wit Chinees porselein (randslijtage) en een scheerbekken van Imari porselein, met afgesleten decor. Omstreeks 1800.
Lot de porcelaine, composé d'une soucoupe ovale et d'une soucoupe octogonale en porcelaine de Chine bleu et blanc (usure des bords) et d'une bassine à raser en porcelaine Imari, à décor usé. Vers 1800.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#630Een handgeknoopt wandkleedje met een romantische scène.
Une tapisserie nouée à la main avec une scène romantique.No longer availableDim. 125 x 125 cmEstimate: € 40 / 50 -
#50Een 18 K geelgouden hangertje bezet met briljanten met een gezamenljk gewicht van +- 0,20 ct. en een centrale saffier van 0,05 ct.
Un pendentif en or jaune 18 kt serti de brillants d'un poids combiné de +- 0,20 ct. et d'un saphir central de 0,05 ct.No longer availableDim. 1,30 gEstimate: € 200 / 250 -
#637Een reeks van vier polychrome aardewerken tegels. XVIIIe eeuw.
Un ensemble de quatre carreaux en faïence polychrome. XVIIIe siècle.No longer availableDim. 14 x 14 cmEstimate: € 75 / 100 -
#448Een modern bronzen beeld. Italiaans werk. Gesigneerd.
Une statue en bronze moderne. Travail italien. Signé.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 250 / 300

