#46
Een kleine eikenhouten koffer.
#9
“Portret van een oude dame”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1849.
Portrait d'une vieille dame. Un dessin au crayon sur papier. Signé et daté 1849.No longer availableDim. 23 x 18 cmEstimate: € 25/35 -
#663
Een obeliskvormig sierstuk van kleurloos glas.
Un objet décoratif de verre incolore en forme d'obélisque.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 60/80 -
#112
“De conversatie bij het raam”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Opnieuw te vernissen.
La conversation à la fenêtre. Huile sur panneau. XIXème siècle. A revernisser.No longer availableDim. 22 x 29 cmEstimate: € 200/240 -
#114
“Marine”. Olieverf op board. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘58.
“Marine”. Huile sur panneau. Monogrammé et daté '58.No longer availableDim. 66 x 74 cmEstimate: € 120/200 -
#491
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 150/200 -
#180
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats et une épingle en or jaune 18 carats serties de perles fines.No longer availableDim. 3,87 gEstimate: € 150/200 -
#434Jack GodderisPeriod: 1916-1971
“Marine”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
Marine. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 27 cmEstimate: € 180/240 -
#297
Een verzilverd metalen wijnkoeler voor twee flessen.
#54Ignace KennisPeriod: 1888 - 1973
“Portret van een jonge vrouw met hoed”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Portrait de jeune femme au chapeau. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 100/150 -
#466
#249M. Verheyen
“Straatzicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Scène de rue”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 48 x 36 cmEstimate: € 60/80