Similar lots by type
-
#362Murano
Een vide-poche van geslepen blauw kristal.
Vide-poche en cristal taillé coloré bleu dans la masse.No longer availableDim. b: 14 cmEstimate: € 40/60 -
#435
Een lot van vijf verschillende karaffen van kristal en glas, waarbij één van de Rechtbank van ‘s Hertogenbosch. We voegen er een schenkkan met tinnen monturen aan toe.
Lot de cinq carafes en cristal et en verre. Une du Tribunal de ‘s Hertogenbosch. Nous ajoutons une verseuse aux montures en étain.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#400
Een reeks van 28 kristallen wijnglazen op roze voet.
Suite de 28 verres à vin en cristal sur pieds roses.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#48
Een groot kelkglas van geslepen kristal in twee kleuren blauw. Vermoedelijk Bohemen.
Grande calice en cristal taillé en cristal en deux couleurs bleues. Probablement Bohème.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 20/30 -
#358Val St. Lambert
Een lampenvoet van mauve kristal. Gemerkt.
Pied de lampe en cristal mauve. Avec marque.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 30/50 -
#388
Twee designasbakken van resp. mauve en rood gegoten kristal.
Deux cendriers modernes en cristai mauve et rouge.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#208Lalique, France
Een paar vaasjes van deels gesatineerd kristal met vogeltjes in het decor. Gemerkt.
Paire de petits vases en cristal satiné partiellement à décor d’oiseaux. Avec marque.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 380/420 -
#363
Een vaas op voet en een klein vaasje van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Het tweede gemerkt van Val St. Lambert en met het logo van de Rijkswacht.
Vase sur pied et petit vase en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Le second avec la marque de Val St-Lambert et avec le logo de la Gendarmerie.No longer availableDim. h: 21 & 16 cmEstimate: € 40/60 -
#791Val St. Lambert
Een coupe van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa.
Coupe en cristal taillé coloré rouge dans la masse.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 180°/240 -
#420
Een lot glaswerk en kristal, bestaande uit een vaas en een kom van kleurloos geslepen kristal, twee gekleurde karaffen, waarvan één zonder dop, een vaasje met een decor van zilververf en twee glaasjes met bloemenmotief.
Lot de verres et de cristaux dont un vase et un bol en cristal taillé incolore, deux carafes en couleurs, dont une sans bouchon, un vase à décor peint en argent et deux goûtes aux fleurs.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#218Lalique, France
Een vaas van gesatineerd kristal met vogels in het decor. Gemerkt.
Vase en cristal satiné décoré d’oiseaux. Avec marque.No longer availableEstimate: € 550/600 -
#348Val St. Lambert
Drie verschillende designvazen, resp. in groen, blauw en bruin.
Trois différents vases design en vert, en bleu et en brun.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#357
Een lot kleurloos geslepen kristal, bestaande uit twee karaffen, een vaas en een vaas op voet met messingen montuur.
Lot de cristal taillé incolore comprenant deux carafes, un vase et un vase sur piédouche à monture en laiton.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#460
Een lot kristallen glazen, waarbij vier groene en vijf kleurloze wijnglazen, vijf kleine champagnefluiten, twee grote en een kleine champagnecoupe.
Lot de verres en cristal dont quatre verres à vin verts et cinq incolores, cinq petites flûtes, deux grandes et une petites coupes à champagne.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#761
Een grote coupe van kleurloos geslepen kristal, zes schaaltjes en een blauwe karaf. De eerste gemerkt ‘Irish Rose Crystal’ .
Grande coupe en cristal taillé incolore, six petits plats et une carafe bleue. La première marquée “Irish Rose Crystal”.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#333
Een grote drageoir van kleurloos geslepen kristal.
Grand drageoir en cristal taillé incolore.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 30/50 -
#379Val St. Lambert
Een lot meerkleurig kristal, bestaande uit een geslepen kom en vaas, en een geblazen design vaas en -schaal.
Lot de cristal polychrome comprenant un bol et un vase taillé et un vase et une coupe design soufflés.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#767
Drie stuks Hollands kristal met een fijn geslepen wafelmotief. Een gembercoupe met deksel (H. 33 cm) op stervormige voet. Een boterpot met stervormige onderschaal en zilveren dekselknop met Nederlandse keur (H. 15 cm). Een gebakschaal (Ø 22,5 cm) op stervormige voet. Omstreeks 1900.
Trois pièces de cristal hollandais à décor gaufré finement taillé. Une coupe à gingembre couverte (H. 33 cm). sur piédouche en forme d’étoile. Un beurrier à présentoir en forme d’étoile et au fretel en argent au poinçon hollandais (H. 15 cm). Un plateau à tarte (Ø22,5 cm) sur piédouche en forme d’étoile. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#228Lalique, France
Een coupe van geslepen kristal, versierd met een decor van vogels en florale motieven.
Coupe en cristal taillé décorée d’oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. Ø: 23,5 cmEstimate: € 350/400 -
#304Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa. Gemerkt onderaan en met label.
Vase en cristal taillé coloré bleu dans la masse. Marque sous la base et avec étiquette.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 100/120 -
#398
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een vaas van Val St. Lambert, een dubbele kandelaar en een vaas op voet met een geslepen bloemendecor.
Lot de cristal incolore comprenant un vase de Val Saint-Lambert, un candélabre double et un vase sur piédouche à décor de fleurs taillées.No longer availableEstimate: € 60/70 -
#395
Een lot kleurloos geslepen kristal, bestaande uit een bonbonnière, een sigarettendoos met asbak, een schaaltje, twee vaasjes en een bladvormige asbak.
Lot de cristal taillé incolore comprenant une bonbonnière, une boîte à cigarettes au cendrier, un petit plat, deux vases et un cendrier en forme de feuille.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#391Val St. Lambert
Een lang gerekte schaal van kristal, mauve gekleurd in de massa. Gemerkt.
Coupe allongée en cristal coloré mauve dans la masse. Avec marque.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#597Cartier
Een karaf van kleurloos kristal met sterling zilveren montuur. Gemerkt. Met certificaat en in originele doos.
Carafe en cristal incolore à monture en argent sterling. Avec marque et avec certificat et boîte d’origine.No longer availableDim. H 30 cmEstimate: € 150/200
Other lots in this auction
-
#122Eleonore Mertens
“Hoeve in het bos”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Ferme dans le bois”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 100/150 -
#324Jo Tyck-Geens
“Dame met hoed”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Dame au chapeau noir”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 36 cmEstimate: € 120/200 -
#609Atila BiroPeriod: 1931-1987
“Vénus de Mars”. Acryl op papier. Gesigneerd.
“Vénus de Mars”. Acrylique sur papier. Signée.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 200/300 -
#512
Een Birmaanse wandversiering van zijde met goudborduursel met een personage op een olifant. In lijst van plexiglas.
Décoration murale en soie et fil d’or présentant un personnage sur un éléphant. Dans un cadre en plexiglas. Travail birman.No longer availableDim. 81 x 73 cmEstimate: € 50/80 -
#205
Vijf aan elkaar gebrachte 18 karaats geel gouden ringen bezet met saffier, robijn, smaragd en diamant met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct.
Cinq bagues attachées en or jaune 18 ct sertis de saphir, de rubis, d’émeraudes et de diamant ayant un poids total de ± 1,10 ct.No longer availableDim. 10,80 gEstimate: € 1900/2000 -
#711
Een paar kraagvazen van blauw en wit Chinees porselein, versierd met een decor van bloesems. Eén met restauratie.
Paire de vases aux cols allongés en porcelaine de Chine bleue et blanche décorés de fleurs. Une restauration.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 200/300 -
#412
Een bureaustel van gesculpteerd hout in de vorm van een tovenaar bij een hutje met inktpotten in de vorm van boomstronken.
Garniture de bureau en bois sculpté en forme de magicien devant une cabane et aux encriers en formes d’arbustes.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 20/30 -
#487
Een lot figuurtjes uit Bengalen. Een groepje met muzikanten (schade), een hoofd van een godin, een paardje op wieltjes en een gestileerde vis. We voegen er een Indische tabaksdoos van hout en koper aan toe.
Lot de figurines de Bengale en laiton et bronze. Un groupe de musiciens (dégâts), une tête d’une déesse, un petit cheval sur roulettes et un poisson stylisé. Nous ajoutons un pot à tabac rond en bois et cuivre. Travail indien.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#11
Een schelp met een camaieudecor, gemonteerd op een andere schelp als schemerlampje.
Coquille à décor camaïeu, montée sur une autre coquille formant lampadaire.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40/50 -
#615
Een mahoniehouten commode met drie grote en twee kleine laden.
Commode en acajou ouvrant à trois grands et deux petits tiroirs.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#158
Een paar tafellampen met telkens twee gemonteerde schoenvormen.
Paire de lampes de table montées sur des formes de chaussures en bois.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 140/200 -
#445
Een dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerk en een partij van zeven borden.
Vase couvert en faïence de Delft bleue et blanche et un lot de sept assiettes.No longer availableEstimate: € 50/80