Other lots in this auction
-
#560Fiam, Italy
Een design bijzettafeltje van kunststof en glas. Op wieltjes. Gemerkt.
Une table d'appoint design en plastique et verre. Sur roulettes. Marquée.No longer availableDim. 84 x 112 cmEstimate: € 100/120 -
#200
Een 18 K geelgouden halssnoer met schakels.
Un collier chaîne en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 36,20 gEstimate: € 1100/1200 -
#298
Een paar antieke koperen olielampjes.
Une paire de lampes à huile en laiton antique.No longer availableDim. h: 25 & 29 cmEstimate: € 40/50 -
#397
Futuritische figuur. Gipsen beeld. Monogram in de voet.
Figure futuriste. Sculpture en plâtre. Monogramme dans le pied.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 60/80 -
#440
Een geelgouden medaille 18K ter gelegenheid van de 25ste huwelijksjubileum van Boudewijn en Fabiola (11 g). We voegen er een soortgelijke medaille van zilver aan toe (12 g) evenals een soortgelijke kleinere geelgouden medaille 18K (6 g).
Une médaille en or jaune 18 carats à l'occasion du 25e anniversaire de mariage de Baudouin et Fabiola (11 g). Nous ajoutons une médaille en argent similaire (12 g) ainsi qu'une plus petite en or jaune 18 carats similaire médaille (6 g).No longer availableEstimate: € 350/450 -
#476
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 300 x 260 cmEstimate: € 200/300 -
#508
Een Chinees porseleinen balustervaas met meerkleurig decor. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 50/70 -
#422
“Staand naakt”. Pastel op papier. Draagt monogram en toeschrijving op de verso.
Nu debout. Pastel sur papier. Porte monogramme et attribution au verso.No longer availableDim. 59 x 36 cmEstimate: € 100/120 -
#412
“Newton”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
Newton. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 45 x 85 cmEstimate: € 90/120 -
#432
Een zijdeschildering met een landschap. Gesigneerd.
Une peinture sur soie avec un paysage. Signée.No longer availableDim. 36 x 15 cmEstimate: € 50/80 -
#185
Een paar 18 K geelgouden hemdenknoopjes.
Une paire de boutons de chemise en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 7,89 gEstimate: € 230/260 -
#513
Een Cantonese puzzelbal op rijkelijk uitgewerkte ivoren sokkel met olifantjes. In originele doos.
Une boule de puzzle cantonaise sur un piédestal en ivoire richement élaboré avec des éléphants. Dans sa boîte d'origine.No longer availableDim. h:Estimate: € 700/750