#456Hämmerli
#642
Twee oefengranaten, waarbij één rubberen en één metalen.
#420Walther
Een ZF6X42 richtkijker. In originele doos.
#502
Een klein enkelschots slagpingeweer van rond 1900.
#430
#446Hämmerli
Een meerschots CO2 luchtgeweer. Model 850 AirMagnum. Kaliber 4.5mm.
#436Colt - Special Combat
#582Slavia 631
Een luchtbuks met knikloop. Kaliber 4.5mm.
#644
Een lans.
Une lance.No longer availableDim. l: 235 cm -
#616
Vier Afrikaanse speren van smeedijzer en hout.
#406Walther
Een ZF1-4X32 CI richtkijker. In originele doos.
#426Walther
Een 9x44 richtkijker. Model ZF-3 sniper. In originele doos.
#494
Een Napoleontisch vuursteenmusket. Barst in de kolf.
#476Retay Arms Corp.
Een luchtdrukgeweer. Model 135X. Kaliber 4.5mm.
#466Retay Arms Corp.
Une carabine à air comprimé. Modèle 135X. Calibre 4,5 mm. Légères traces d'utilisation.No longer availableDim. l: 112 cmEstimate: € 100/120
#70Bucherer
Een 18 K witgouden dameshorloge met 18 K witgouden polsband.
Une montre pour femme en or blanc 18 carats avec bracelet en or blanc 18 carats.No longer availableDim. 46,89 gEstimate: € 1100/1200 -
#614Marcel Mazy
“De Ruïne”. Tekening. Gesigneerd en gedateerd 1976.
#118Louis Vuitton
Un sac à main en cuir, modèle Alma avec motif monogramme. Code de données BA0090.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#444René CarcanPeriod: 1925-1993
Les fleurs en vacances. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée E.A. 4/15 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 58,5 x 48,5 cmEstimate: € 130/150 -
#613
Een Chinees bronzen wandbordje met een draak in het decor.
#684
#374
#639
Twee witgelakte houten spiegels in mansardestijl.
#246
Een achthoekig tafeltje met beige marmeren blad.
Une table octogonale avec plateau en marbre beige.No longer availableDim. 62 x 62 cmEstimate: € 40/60 -
#628
Le maroquinier. Figurine en biscuit polychrome. Marquée par Capodimonte et signée Conte.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 40/50 -
#533
Een paar gestileerde messingen ramskoppen.
#79Karel Jan Van den Heuvel
“Een paar bloemstillevens”. Olieverf op papier.
Quelques natures mortes de fleurs. Huile sur papier.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 200/300