Similar lots by type
-
#268Capodimonte“Moeder met kind”. Een beeld van meerkleurig Italiaans biscuit naar ontwerp van Vittorio Sabadin.
Mère avec enfant . Une sculpture de biscuit italien multicolore dessinée par Vittorio Sabadin.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 80 / 100 -
#437Goebel, Germany“What’s new?”. Een beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel. Nr.418. Gemerkt.
Quoi de neuf? . Une figurine de biscuit multicolore dessinée par M. I. Hummel. N ° 418. Marquée.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 60 / 70 -
#780Capodimonte“Man met hond”. Een beeld van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt en achteraan gesigneerd ‘Tosca’. Gaaf.
“Homme et chien”. statuette en biscuit polychrome. Marque sous la base et signature Tosca. En bon état.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#779Capodimonte“De schrijver”. Een beeld van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt en achteraan gesigneerd ‘Tosca’. Gaaf.
“L’écrivain”. Statuette en biscuit polychrome. Marque sous la base et signature Tosca. en bon état.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#727Goebel, Germany“Make a wish”. Ee beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel. Nr. 475. Gemerkt.
Faites un vœu . Une figurine de biscuit multicolore dessinée par M. I. Hummel. N ° 475. Marquée.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 60 / 80 -
#760Goebel, Germany“Eendenmoedertje” & “Hello”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel.
“Mère canard” et “Hello”. Deux statuettes en biscuit polychrome d’après un modèle de M.I. Hummel.No longer availableDim. h: 15 & 16 cmEstimate: € 50 / 70 -
#614Een Heilige Familie van meerkleurig biscuit onder glazen stolp.
Une Sainte Famille de biscuit multicolore sous cloche en verre.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#707Goebel, Germany“Make a wish”. Een beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel. Nr. 415. Gemerkt.
Faites un vœu . Une figurine de biscuit multicolore dessinée par M. I. Hummel. N ° 415. Marquée.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 60 / 70 -
#83“Moeder met kinderen”. Een biscuit groep. Oostenrijk. Schilfer aan de basis.
Mère avec enfants . Groupe en biscuit. Autriche. Eclat à la base.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#717Goebel, Germany“Farewell”. Ee beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel. Nr. 65/1. Gemerkt.
Farewell . Une figurine en biscuit multicolore dessinée par M. I. Hummel. N ° 65/1. Marquée.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 60 / 70 -
#93“Jongetje en meisje met speelgoedwagentje”. Twee beeldjes van monochroom wit biscuit. Onderaan gemerkt.
Garçon et fille avec chariot . Deux figurines monochromes en biscuit blanc. Marquées en bas.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 20 / 30
Other lots in this auction
-
#421Atlas UitgeverijEen lot van 7 modellen van locomotieven op schaal 1/87:- Henschel Wegmann- Pacific Chapelon Nord- Bayerische S 3/6- Baureihe 01- A4 Pacific “Mallard”- SNCB/NMBS Type 12- P8Met begeleidende folders.
Un lot de 7 modèles de locomotives à l'échelle 1/87: - Henschel Wegmann - Pacific Chapelon Nord - Bayerische S 3/6 - Baureihe 01 - A4 Pacific« Mallard »- SNCB / NMBS Type 12 - P8 Avec les dossiers d'accompagnement.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#534“De luitspeler.” Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Le joueur de lute”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 75 x 58 cmEstimate: € 50 / 100 -
#133Een Frans aardewerken schotel met bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Plat en faïence française à décor de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 50 cmEstimate: € 50 / 70 -
#641Een kleine fishtank van meerkleurig en verguld Cantonporselein.
Petit aquarium en porcelaine de Canton polychrome et dorée.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 60 / 100 -
#669“Scholier”. Gemengde techniek op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd.
“Ecolier”. Technique mixte sur papier. Illisiblement signé et daté.No longer availableDim. 21 x 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#65Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met twee grijze parels en een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met twee witte parels.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de deux perles grises et une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de deux perles blanches.No longer availableDim. Bruto: 12,40 gEstimate: € 150 / 200 -
#652Een smeedijzeren wandtafel.
Une table d'appoint en fer forgé.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 220 / 280 -
#323Een reeks van zestien verzilverd metalen onderborden. Met stofhoezen.
Une série de seize plaques de métal argenté. Avec cache-poussière.No longer availableDim. Ø 28 cm.Estimate: € 80 / 100 -
#758Een vaas en een bonbonnière van Booms glas, waarbij de eerste met een handgeschilderd bloemendecor.
Vase et bonbonnière en verre de Boom, dont le premier avec fleurs peintes.No longer availableDim. h: 22 & 14 cmEstimate: € 50 / 80 -
#478Twee gesculpteerde houten beeldjes. Thailand.
Deux figurines en bois sculptées. Thaïlande.No longer availableDim. h: 31 & 33 cmEstimate: € 20 / 30 -
#409Een houten tafeltje in Régencestijl met tussenblad.
Petite table de style Régence à tablette d’entretoise.No longer availableDim. 42 x 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#451Lot eierschaalporselein, Japans en Chinees met diverse kopjes en schoteltjes.
Lot de porcelaine coquille d'oeuf, japonaise et chinoise avec différentes tasses et soucoupes.No longer availableEstimate: € 50 / 70

