Similar lots by type
-
#727Goebel, Germany“Make a wish”. Ee beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel. Nr. 475. Gemerkt.
Faites un vœu . Une figurine de biscuit multicolore dessinée par M. I. Hummel. N ° 475. Marquée.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 60 / 80 -
#268Capodimonte“Moeder met kind”. Een beeld van meerkleurig Italiaans biscuit naar ontwerp van Vittorio Sabadin.
Mère avec enfant . Une sculpture de biscuit italien multicolore dessinée par Vittorio Sabadin.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 80 / 100 -
#760Goebel, Germany“Eendenmoedertje” & “Hello”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel.
“Mère canard” et “Hello”. Deux statuettes en biscuit polychrome d’après un modèle de M.I. Hummel.No longer availableDim. h: 15 & 16 cmEstimate: € 50 / 70 -
#437Goebel, Germany“What’s new?”. Een beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel. Nr.418. Gemerkt.
Quoi de neuf? . Une figurine de biscuit multicolore dessinée par M. I. Hummel. N ° 418. Marquée.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 60 / 70 -
#93“Jongetje en meisje met speelgoedwagentje”. Twee beeldjes van monochroom wit biscuit. Onderaan gemerkt.
Garçon et fille avec chariot . Deux figurines monochromes en biscuit blanc. Marquées en bas.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 20 / 30 -
#614Een Heilige Familie van meerkleurig biscuit onder glazen stolp.
Une Sainte Famille de biscuit multicolore sous cloche en verre.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#83“Moeder met kinderen”. Een biscuit groep. Oostenrijk. Schilfer aan de basis.
Mère avec enfants . Groupe en biscuit. Autriche. Eclat à la base.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#717Goebel, Germany“Farewell”. Ee beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel. Nr. 65/1. Gemerkt.
Farewell . Une figurine en biscuit multicolore dessinée par M. I. Hummel. N ° 65/1. Marquée.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 60 / 70 -
#780Capodimonte“Man met hond”. Een beeld van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt en achteraan gesigneerd ‘Tosca’. Gaaf.
“Homme et chien”. statuette en biscuit polychrome. Marque sous la base et signature Tosca. En bon état.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#779Capodimonte“De schrijver”. Een beeld van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt en achteraan gesigneerd ‘Tosca’. Gaaf.
“L’écrivain”. Statuette en biscuit polychrome. Marque sous la base et signature Tosca. en bon état.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#707Goebel, Germany“Make a wish”. Een beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel. Nr. 415. Gemerkt.
Faites un vœu . Une figurine de biscuit multicolore dessinée par M. I. Hummel. N ° 415. Marquée.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 60 / 70
Other lots in this auction
-
#463GuerinEen bol siervaasje met meerkleurig glazuur. Onderaan gemerkt. Model 183 D.
Un vase décoratif sphérique avec glaçure multicolore. Marqué en bas. Modèle 183 D.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#445Een lange parelhalssnoer met tijgeroog.
Un long collier de perles avec un oeil de tigre.No longer availableDim. 39 cmEstimate: € 120 / 150 -
#80Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,58 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 2,58 ct.No longer availableDim. 7,13 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#107Een Russische bontmuts in hoedendoos.
Un chapeau de fourrure russe dans une boîte à chapeau.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#430Marguy ChronometreEen roestvrij stalen zakhorloge.
Montre de poche en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 80 / 150 -
#470Bob De Moor“De Leeuw van Vlaanderen”. Ed. Standaard Boekhandel.
” Le Lion des Flandres”. Ed. Standaard Boekhandel.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#695Drie oude lederen reiskoffers.
Trois vieilles valises en cuir.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#392Een Lodewijk XVI crapaud met grijsgelakt houtwerk. Oorspronkelijke bekleding (te vernieuwen).
Crapaud Louis XVI en bois laqué gris. Couverture d’origine (à remplacer).No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#63Een Hongaarse boterkarner met glazen bokaal en een oude sodafles.
Un beurrier hongrois avec un bocal en verre et une vieille bouteille de soda.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 40 / 50 -
#240Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een diamant van +- 1,25 ct.
Un collier en or jaune 18 carats avec pendentif serti d'un diamant de + - 1,25 ct.No longer availableDim. 6,07 gEstimate: € 500 / 600 -
#37Een lot van veertig strips, grotendeels Asterix en Suske & Wiske.
Lot de quarante bandes dessinées, surtout Asterix et Suske en Wiske.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#632Een lot Venetiaans glaswerk, bestaande uit een vaasje en drie presse-papiers met inclusies. Kleine beschadiging aan het vaasje
Lot de verres vénitiens dont un vase et trois presse-papier aux inclusions. Petits dégâts au vase.No longer availableDim. h: 4 - 23 cmEstimate: € 65 / 75

