#251Twee lampenvoeten van Limogesporselein.
#254Een houten spaarkastje met sleutels.
Une caisse d’épargne de café en bois avec des clés.No longer availableDim. 104 x 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#62René Marie DujardinPeriod: 1913-2002“Zicht op Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue d'Anvers. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 80 cmEstimate: € 80 / 100 -
#693Een vaas van felgroen kristal. Kleine schilfer aan de basis.
Un vase en cristal vert brillant. Petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 25 / 35 -
#244Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972“Grand Place, Bruxelles”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat. Hors commerce.
Grand Place, Bruxelles. Gravure sur bois. Signée hors planche. Hors Commerce.No longer availableDim. 44,5 x 31,5 cmEstimate: € 120 / 140 -
#547Een stier van meerkleurig Muranoglas.
Un taureau en verre de Murano polychrome.No longer availableDim. l:52 cmEstimate: € 160 / 180 -
#28LaliqueEen gegivreerd glazen beeldje van een springend paard. Onderaan gesigneerd en met label.
Une figurine en verre moulé d'un cheval sauteur. Signée en bas et avec étiquette.No longer availableDim. H. 21,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#396Een gebeeldhouwde fauteuil à la reine, bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil sculpté à la reine, recouvert de tapisserie.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'émail et d'une émeraude de +- 20 ct. Taille 50.No longer availableDim. 1,87 gEstimate: € 230 / 280 -
#621Een lot van drie zeeslakschelpen, waarbij één met geëtst >Boeddhistisch decor en één met gedreven messingen montuur met emailpareltjes.
Lot de trois coquilles d'escargots de mer dont une à décor bouddhique gravé et une à monture en laiton avec perles d'émail.No longer availableDim. l: 14 & 21 cmEstimate: € 50 / 80 -
#572Dries Van den BroeckPeriod: 1923 - 1995“Abstract landschap”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd.
Paysage abstrait. Technique mixte sur panneau. Signé.No longer availableDim. 43 x 80 cmEstimate: € 200 / 240 -
#281Een Italiaanse tropenhelm uit de Tweede Wereldoorlog.
Un casque colonial italien de la Seconde Guerre mondiale.No longer availableEstimate: € 70 / 100