#615BidjarEen handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
#223Delvaux, BruxellesEen zijden foulard. Gemerkt
#657BenzingEen oude constateur voor de duivensport.
#18Cristal d’ArquesEen gegoten glazen beeldje van een dolfijn. Gemerkt met label.
#406WaltherEen ZF1-4X32 CI richtkijker. In originele doos.
#524Een eikenhouten bruidskast met twee gemoulureerde deuren. Schade boven- en onderaan. XIXe eeuw.
Armoire de mariée en chêne à deux portes moulurées. Dessus et bas endommagés. XIXème siècle.No longer availableDim. 207 x 152 x 56 cmEstimate: € 120 / 200 -
#85Een 18 K geelgouden cachetring met initialen.
#202Een houten juweelkistje, versierd met messingen inlegwerk.
#543ColmoreEen groen glazen designvaas.
Vase design en verre vert.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 45 / 50 -
#480HerizEen antiek handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#449Felix De Boeck“Moederschap”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 11/200 buiten de plaat.
Maternité. Une lithographie. Signée et numérotée 11/200 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 49 x 39,5 cmEstimate: € 130 / 150 -
Une bague en or blanc 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,28 ct. et de diamants noirs d'un poids combiné de +- 1,08 ct.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 300 / 400