Other lots in this auction
-
#38LaliqueEen gegivreerd glazen beeldje van een baadster. Onderaan gesigneerd. Minuscuul schilfertje aan een dij.
Une statue en verre coulé d'une baigneuse. Signée en bas. Minuscule flocon sur une cuisse.No longer availableDim. H. 14 cmEstimate: € 80 / 120 -
#445Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 306 x 206 cmEstimate: € 200 / 240 -
#145Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,50 ct. en zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 K serties de brillants d'un poids combiné de +- 2,50 ct. et de diamants noirs d'un poids combiné de +- 2 ct.No longer availableDim. 14,60 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#52Jules KeppensPeriod: 1910 - 1992“Havengezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de port”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 80 / 100 -
#167Eutrope BouretPeriod: 1833 - 1906“Herderinnetje”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
Petite bergère. Une statue en bronze patiné. Signée.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#501Een Chinees ivoren schaakspel, gebeeldhouwd en gegraveerd naar Qianlong voorbeeld, maar daterend uit het midden van de XXe eeuw. De zestien donkere stukken traditioneel gekleurd met thee, de zestien andere natuurlijk. Een koning meet 16 cm, een pion is 6,5 cm. De pionnen zijn gezeten op diverse dieren. het geheel wordt gepresenteerd in een zwartgelakte houten doos, ingelegd met gegraveerd parelmoer, dat de speelvelden vormt. Met Cites-attest.
Un jeu d'échecs chinois en ivoire, sculpté et gravé d'après l'exemple de Qianlong, mais datant du milieu du 20e siècle. Les seize pièces sombres traditionnellement colorées au thé, les seize autres naturelles. Un roi mesure 16 cm , un pion fait 6,5 cm. Les pions sont assis sur divers animaux. Le tout est présenté dans un coffret en bois laqué noir, incrusté de nacre gravée, qui forme les terrains de jeu. Avec certificat Cites.No longer availableDim. 60 x 30,5 x 16 cm (gesloten doos)Estimate: € 3500 / 5000 -
#215Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct. en twee saffieren en een cabochon met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. Maat 53.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,14 ct et de deux saphirs et d'un cabochon d'un poids combiné de +- 0,40 ct. Taille 53.No longer availableDim. 2,10 gEstimate: € 330 / 400 -
#603Drie verschillende sierschotels van Imariporselein. Eén diepe met kleine haarscheur.
Trois plats décoratifs différents en porcelaine Imari. Un profond avec un petit cheveu.No longer availableDim. Ø: 30 - 40 cmEstimate: € 30 / 40 -
#488Een lot van vier grote sierborden van Imari-porselein. Het grootste met randschilfers.
Un lot de quatre grandes assiettes décoratives en porcelaine Imari. La plus grande avec des éclats de bord.No longer availableDim. Ø: 28 - 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#266Een paar goudgepatineerde metalen bijzettafeltjes met vogelpoten.
Une paire de tables d'appoint en métal patiné doré avec pieds d'oiseau.No longer availableDim. 48 x 40 x 62 cmEstimate: € 220 / 240 -
#275Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,08 ct. en een parel.
Bague en or jaune 18 K sertie de brillants ayant un poids total de ca 0,08 ct et d’une perle.No longer availableDim. 5,37 gEstimate: € 350 / 450 -
#465Een handgeknoopt Kaukasisch wollen karpet.
Un tapis en laine caucasien noué à la main.No longer availableDim. 300 x 217 cmEstimate: € 120 / 200

