Similar lots by type
-
#562Bovenrade fils, Liège
Een Luikse staande klok in eikenhouten kast.
Une horloge grand-père liégeoise dans un coffret en chêne.No longer availableDim. h: 235 cmEstimate: € 120 / 180 -
#154Jozef Jodocus Moerenhout
“Hond in de sneeuw”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1873. Herdoekt.
Chien dans la neige. Huile sur toile. Signée et datée 1873. Retoilée.No longer availableDim. 33,5 x 46 cmEstimate: € 300 / 500 -
#79
“De liefdesbrief”. Een ingekleurde potloodtekening. Periode Napoleon III.
La lettre d'amour. Un dessin au crayon de couleur. Epoque Napoléon III.No longer availableDim. 26 x 21 cmEstimate: € 75 / 90 -
#204
“Herenportret”. Olieverf op doek. XIXe eeuw. Zonder signatuur. Schade aan de kader.
Portrait d'homme. Huile sur toile. XIXème siècle. Pas de signature. Dégâts au cadre.No longer availableDim. 73 x 91 cmEstimate: € 350 / 500 -
#616
Een mahoniehouten secretaire met zes kleine laden en kleine laatjes achter het klapblad. Diverse beschadigingen.
Un bureau en acajou avec six petits tiroirs et de petits tiroirs derrière le dessus rabattable. Divers dégâts.No longer availableDim. 110 x 120 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#223
“Moeder Gods van Tikhvin”. Een kleine icoon met zilveren riza. 925/1000.
Mère de Dieu de Tikhvine. Une petite icône avec riza en argent. 925/1000.No longer availableDim. 15 x 12,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#309
“L’agréable leçon” & “Innocence et amour”. Twee XIXe eeuwse kleurengravures.
L'agréable leçon & Innocence et amour. Deux gravures en couleurs du XIXème siècle.No longer availableDim. 50 x 38 & 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#89L. Lucas
“De druivenverkoopster”. Olieverf op doek. XIXe eeuw. Op te frissen.
La marchande de raisins. Peinture à l'huile sur toile. XIXème siècle. A rafraîchir.No longer availableDim. 48 x 53 cmEstimate: € 200 / 300 -
#608
Twee stuks Aziatisch brons, bestaande uit een XIXe eeuws dekselvaasje (deksel manco) en een Perzisch vaasje met gegraveerd decor.
Deux pièces en bronze asiatique, composées d'un vase du XIXe siècle (couvercle manquant) et d'un vase persan à décor gravé.No longer availableDim. h: 16,5 & 23,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#626
Een eikenhouten koffer in Régencestijl. Omstreeks 1800.
Un coffre en chêne de style Régence. Vers 1800.No longer availableDim. 62 x 133 x 59 cmEstimate: € 100 / 120 -
#224Achille KasPeriod: 1861 - 1927
“Tussen twee overwinningen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1894. Met certificaat op de achterzijde.
Entre deux victoires. Huile sur panneau. Signée et datée 1894. Avec certificat au dos.No longer availableDim. 56 x 43 cmEstimate: € 300 / 350 -
#382
Een koffie- en theeservies van Brussels porselein. Compleet voor tien personen. XIXe eeuw.
Un service à café et thé en porcelaine de Bruxelles. Complet pour dix personnes. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#9
“Portret van een oude dame”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1849.
Portrait d'une vieille dame. Un dessin au crayon sur papier. Signé et daté 1849.No longer availableDim. 23 x 18 cmEstimate: € 25 / 35 -
#623
Een lot bestaande uit een gedreven en geciseleerde messingen pateen van omstreeks 1750 en een XVIIIe eeuws knipselwerkje met zijde met beeltenis van St. Ignatius.
Un lot composé d'un plat à gaufrette en laiton martelé et ciselé d'environ 1750 et d'une découpe du XVIIIe siècle avec de la soie représentant Saint Ignace.No longer availableDim. 22 x 28 & 14 x 11 cmEstimate: € 120 / 140 -
#134
“Terrasscène”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
Scène de terrasse. Huile sur panneau. XIXème siècle.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 120 / 200 -
#42
“Instruction Paternelle” & Havenzicht”. Een laat XVIIIe en een XIXe eeuwse gravure.
“Instruction Paternelle” & Vue de port. Une gravure de la fin du 18e et une du 19e siècle.No longer availableDim. 42,5 x 33,5 cm& 39 x 52,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#602
Een uitgebreid koffie- en theeservies met dessertbordjes. Compleet voor twaalf personen met enkele reservestukken. Brussel, XIXe eeuw.
Un service à café et thé complet avec assiettes à dessert. Complet pour douze personnes avec quelques pièces de rechange. Bruxelles, XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 130 / 140 -
#352
Een lot XVIIIe eeuws Delfts aardewerk, bestaande uit een vaasje, gemerkt van de Drie Klokken, een theepotje met bloemendecor en een geribd bordje.
Lot de poterie de Delft du XVIIIe siècle, composé d'un vase marqué des Trois Horloges, d'une théière à décor floral et d'une assiette nervurée.No longer availableDim. h: 15 & 14 cm, Ø: 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#207
Een collectie van 100 diverse souvenirlepeltjes, overwegend van massief zilver, een aantal van verzilverd metaal. Bruto 1336 g.
Une collection de 100 cuillères souvenirs diverses, principalement en argent massif, certaines en métal argenté. Brut 1336 g.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#122Charles CoumontPeriod: 1822-1889
“Het opladen van het hooi”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Recharger le foin”. Huile sur panneau. Signée. XIXème siècle.No longer availableDim. 26 x 42 cmEstimate: € 500 / 700 -
#492
“Aan de wasplaats”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Handtekening links onderaan onleesbaar. Op te frissen.
“A la buanderie”. Huile sur panneau. XIXème siècle. Signature en bas à gauche illisible. A rafraîchir.No longer availableDim. 45 x 63 cmEstimate: € 300 / 500 -
#464
“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Vroeg XIXe eeuw. Te restaureren.
Portrait de femme. Huile sur toile. Début XIXe siècle. A restaurer.No longer availableDim. 70 x 53 cmEstimate: € 200 / 300 -
#49
Een uit zes aardewerken tegels opgebouwd tableautje met ossenkop hoekmotieven. XVIIIe eeuw.
Tableau composé de six carreaux de faïence à motifs tête de bœuf sur les angles. XVIIIe siècle.No longer availableDim. 27 x 39 cmEstimate: € 100 / 120 -
#112
“De conversatie bij het raam”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Opnieuw te vernissen.
La conversation à la fenêtre. Huile sur panneau. XIXème siècle. A revernisser.No longer availableDim. 22 x 29 cmEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#21Swiza
Een tafelklokje in oorspronkelijk doosje.
Une horloge de table dans sa boite d'origine.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#39Leopold HenderyckxPeriod: 1888 - 1960
“Zicht op het Steen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 28/350 buiten de plaat.
Vue du Steen. Une eau-forte. Signée et numérotée 28/350 à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 22 x 37 cmEstimate: € 35 / 50 -
#650
Een paar stoelen in Lodewijk XVI-stijl met fijn gesculpteerde versieringen, waarbij één met een schilderspalet in de rug en de andere met een vrouwenportret.
Une paire de chaises de style Louis XVI aux décors finement sculptés, l'une avec une palette d'artiste au dos et l'autre avec un portrait de femme.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#10
Twee dasspelden aan elkaar met halfedelstenen en één speld met koraal van 18 K geelgoud.
Deux pinces à cravate avec pierres semi-précieuses et une épingle avec corail en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 100 / 150 -
#318
Zes verzilverd metalen naamkaartjeshouders met verschillende diertjes. In etui
Six porte-nom en métal argenté avec différents animaux. En etui.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#430
Een sigarettendoos van hout en zilver met een hanger en zes lepeltjes.
Une boîte à cigarettes en bois et argent avec un pendentif et six cuillères.No longer availableDim. 20 x 11 cmEstimate: € 50 / 80 -
#675
Een klein handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Un petit tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 153 x 94 cmEstimate: € 50 / 80 -
#673
Een lot geslepen kristal, bestaande uit een groene asbak, een klein blauw vaasje en een vaas op voet in rood. De eerste twee gemerkt van Val St. Lambert.
Un lot de cristal taillé, composé d'un cendrier vert, d'un petit vase bleu et d'un vase sur pied en rouge. Les deux premiers marqués Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 7, 11 & 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#222Toulon
“Bloemstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Fleur nature morte. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#22Gustave De BruynePeriod: 1914-1981
“Werkelijkheid en verbeelding”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Réalité et imagination”. Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 48 x 26,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#633
“Gewonde leeuwin”. Een gepatineerd plaasteren beeld. Gesigneerd “Valton”.
Lionne blessée. Une statue en plâtre patiné. Signée Valton.No longer availableDim. l: 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#508
Een paar gipsen zuilen in art nouveau stijl. Reliëfdecor. Kleine letsels.
Une paire de colonnes en plâtre de style Art nouveau. Décor en relief. Dégâts mineurs.No longer availableDim. H. 142 cmEstimate: € 300 / 500