Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een collectie van 11 diverse vogels van polychroom Duits porselein, gemerkt Rosenthal, Hutchenreuter (o.m. Granget), Herend e.a.
Een collectie van 11 diverse vogels van polychroom Duits porselein, gemerkt Rosenthal, Hutchenreuter (o.m. Granget), Herend e.a.
Een collectie van 11 diverse vogels van polychroom Duits porselein, gemerkt Rosenthal, Hutchenreuter (o.m. Granget), Herend e.a.
Een collectie van 11 diverse vogels van polychroom Duits porselein, gemerkt Rosenthal, Hutchenreuter (o.m. Granget), Herend e.a.

Een collectie van 11 diverse vogels van polychroom Duits porselein, gemerkt Rosenthal, Hutchenreuter (o.m. Granget), Herend e.a.

A collection of 11 various birds of polychrome German porcelain, marked Rosenthal, Hutchenreuter (om Granget), Herend and others.
Dim. H: 6-23 cm
SKU: 1804230359.
Category: Uncategorized.
Auction day: 19 April 2023 19:00
Catalogue #359
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #152
    Louis Thevenet
    Period: 1874 - 1930

    “Interieur met doorkijk”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924 rechtsonder, achteraan een rond monogram TL. Kleine restauratie.

    "Interior with a view". Oil on canvas. Signed and dated 1924 lower right, on the back a round monogram TL. Small restoration.
    No longer available
    Dim. 75 x 59 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #54
    Roger Borgluw(?)

    “CMB - Mer-de Ville.” Karikatuur - Potlood op papier. Gesigneerd, gedateerd 1974.

    “CMB - Mer-de Ville.” Caricature - Pencil on paper. Signed, dated 1974.
    No longer available
    Dim. 26 x 34 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #699

    Een danspaar, een jongetje met en hond en een meisje met een gans. Drie beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.

    A dancing pair, a little boy with a dog and a girl with a goose. Three figurines of multicolored Saxon porcelain. Mark underneath.
    No longer available
    Dim. H. 19 & 12 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #700

    Een man met druiven en een vrouw met bloemen. Een paar beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.

    A man with grapes and a woman with flowers. A pair of figurines of Saxon porcelain. Mark underneath.
    No longer available
    Dim. H. 15 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #261

    Val Saint-Lambert. Een geslepen kristallen vaas met blauw en fluogroen decor.

    A vsl cut crystal vase with blue and fluorescent green decor.
    No longer available
    Dim. h 19,5 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #21

    Paul Knüpfer. “Schottische Sage”. Een grammofoonplaat ter ere van de 25-jarige jubileum Van Keizer Wilhelm II (1888-1913) in oorspronkelijke doos.

    Paul Knupfer. "Scottish Saga". A gramophone record in honor of the 25th anniversary of Kaiser Wilhelm II (1888-1913) in original box.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #690

    Een marktkramer met konijnen en een vrouw met een gans. Een paar beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.

    A merchant with rabbits and a woman with a goose. A pair of figurines of multicolored Sakson porcelain. Mark underneath.
    No longer available
    Dim. H.21 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #654

    Vier diverse affiches. Twee voor een “Ontpanningsavond” uit 1961, rondom met reclames van Imperial Products (72 x 53 cm). Ed. Drukkerij van het Bedrijf. Klein letsel aan een hoek. Eén van Compagnie Générale Maritime “The French Line”, ontwerp door Pierre Fix-Masseau 1993 (80 x 60 cm). Een kunstfoto “Column” uit de reeks Surrational Images of Scott Mutter. Ed. Scott Mutter, University of Illinois Press 1993 (66 x 34 cm).

    Four various posters. Two for a “Relaxation Evening” from 1961, surrounded by advertisements for Imperial Products (72 x 53 cm). Ed. Company Printing House. Small corner injury. One of Compagnie Générale Maritime “The French Line”, design by Pierre Fix-Masseau 1993 (80 x 60 cm). An art photo “Column” from the Surrational Images of Scott Mutter series. Ed. Scott Mutter, University of Illinois Press 1993 (66 x 34 cm).
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #169
    Rik Slabbinck

    “Landschap met knotwilgen.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Minieme verfschade rechts boven, schilfers.

    “Landscape with pollard willows.” Oil on canvas. Signed. Minor paint damage top right, flakes.
    No longer available
    Dim. 60 x 72 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #362

    Een mahoniehouten bibliotheektrapje. XIXe eeuw.

    A mahogany library step. XIX century.
    No longer available
    Dim. H. 76 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #491

    Zes postzegelalbums, waarvan 3 “Leuchtturm” met Belgische zegels. Van de eerste jaren tot 1979 en 3 “Lindner” met Belgische zegels,van 1940 tot 1964 postfris, enkele mooie reeksen en vellen. Behoorlijk gevuld, in goede staat.

    Six albums de timbres, dont 3 "Leuchtturm" avec timbres belges. Des premières années à 1979 et 3 "Lindner" avec des timbres belges, de 1940 à 1964 MNH, quelques beaux jeux et feuilles. Bien rempli, en bon état.
    No longer available
    Estimate: € 220 / 260
  • #454
    З.Х.

    “Compositie met vrijmetselarijsymbolen”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘84.

    "Composition". Huile sur toile. Monogrammé et daté '84.
    No longer available
    Dim. 50 x 61 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #511
    Luisa Battaglia

    Een design glazen bureautafel met chroom onderstel. Model “Metropolis” door Luisa Battaglia.

    A design glass bureau table with a chrome base. Model Metropolis by Luisa Battaglia.
    No longer available
    Dim. 76 x 150 x 75 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #351
    Garnier Liqeurs

    Een aardewerken fles in de vorm van een duif. K.L.E.M. Container made in Italy 1972.

    An earthenware bottle in the shape of a dove. K.L.E.M. Container made in Italy 1972.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #494
    H. Cameron

    “Na het onweer.” Olieverf op doek. Gesigneerd en achteraan gedateerd 1943. Haagse school.

    “After the storm.” Oil on canvas. Signed and dated 1943 on the back. Haagse school.
    No longer available
    Dim. 32 x 46 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #382

    “En över , en under”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd dubbel niet leesbaar.

    "En över, en under". A painting, watercolor on paper. Signed twice at the bottom, illegible.
    No longer available
    Dim. 18 x 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #318

    Lot van 26 items zilver, verzilverd koper en tin, 19e eeuws, diverse schalen, deco, curiosa, waaronder 4 lepels gemarkeerd “Koninklijke Hollandsche LLoyd”.

    Lot of 26 items silver, silver-plated copper and tin, 19th century, various dishes, deco, curiosities, including 4 spoons marked "Koninklijke Hollandsche LLoyd".
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #218

    “De natuur opent zich voor de wetenschap”. Een brons gesculpteerd beeldje van gesluierde dame met ontblote borst Naar Barrias. Op marmeren voet, niet gesigneerd.

    “Nature opens up to science”. A bronze sculpted figurine of a veiled lady with a bare chest after Barrias. On marble base, not signed.
    No longer available
    Dim. 43cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #657

    Een mahoniehouten sigarendoosje.

    A mahogany cigar box.
    No longer available
    Dim. 23 x 18 x 9 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #501

    Een vintage design glazen eettafel, 8-hoekig, met chrome en messing onderstel in gestapelde rechthoek vorm, ‘70. In stijl van Romeo Rega, Willy Rizo, Renato Zevi...

    A vintage design glass dining table on a chrome and brass base forming a stacked rectangle. Genre Romeo Rega, Willy Rizo, Renato Zevi...
    No longer available
    Dim. 73 x 135 x 135 cm
    Estimate: € 750 / 1250
  • #568

    Een blauw-wit Chinees porseleinen tulpen vaas, onderaan gemerkt.

    A blue and white Chinese porcelain tulip vase, marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 15 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #605
    Val Saint Lambert.

    Een kristallen fluitvaas blauw in de massa. Circa 1900.

    A crystal fluted vase with blue in the mass. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More