Other lots in this auction
-
#410
Een grote aardewerken vaas uit de sixties. Gemerkt W. Germany.
Un grand vase en faïence des années soixante. Marqué W. Allemagne.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 50/60 -
#485
Een in twee delen opgebouwde Chinese reiskast met twee valdeurtjes en drie laden. Met messingen hengsels.
Un cabinet de voyage chinois construit en deux parties avec deux abattants et trois tiroirs. Avec poignées en laiton.No longer availableDim. 120 x 93 x 40 cmEstimate: € 200/220 -
#338
Een lot van vier kaartenalbums, waarbij één uitgegeven door Côte d’or met prenten van Koningin Astrid en drie met verzameling postkaarten met zichten op Belgische steden en gemeenten en met antieke wenskaarten. We voegen er twee recentere uitgaven ivm oude prentkaarten aan toe.
Lot de quatre albums de cartes postales, un édité par Côte d'or avec des estampes de la Reine Astrid et trois avec une collection de cartes postales avec des vues de villes et communes belges et avec des cartes de vœux anciennes. Nous ajoutons deux éditions plus récentes liées aux cartes postales anciennes.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#547
Een paar metalen boekensteunen versierd met een golfer en zijn caddie. Op marmeren voetstuk.
Une paire de serre-livres en métal à décor d'un golfeur et de son caddie. Sur socle en marbre.No longer availableDim. H. 18 cmEstimate: € 160/200 -
#373Lladro, Spain
“Ballerina”. Een groep van meerkleurig Spaans porselein. Het kantwerk beschadigd. Onderaan gemerkt.
"Ballerine". Un groupe de porcelaine espagnole multicolore. La dentelle est abîmée. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40/60 -
#595
Een paar antieke houten stijgbeugels met smeedijzeren monturen. Spanje, XVIIIe eeuw. Gemonteerd als lamp.
Une paire d'étriers anciens en bois avec des montures en fer forgé. Espagne, XVIIIe siècle. Monté en lampe.No longer availableDim. L. 29 cmEstimate: € 60/100 -
#640
Een Chinees bijzetmeubeltje met lakwerk en met pietra dura personages in het blad en de gordel, voorzien van een lade. Vier gebogen poten.
Meuble d’appoint chinois en laque décoré de personnages en pierre dure dans la tablette et dans la ceinture. Un tiroir, quatre pieds volutes.No longer availableDim. 40 x 51 x 51 cmEstimate: € 100/120 -
#304Pierre Dyckmans
“ De vlucht naar Egypte” & ”Vrouw met spinnenwiel”. Twee potloodtekeningen op papier. Beide gesigneerd en de eerste gedateerd 1918.
"La Fuite en Egypte" & "Femme au rouet". Deux dessins au crayon sur papier. Les deux signés et le premier daté de 1918.No longer availableDim. 27x22 cmEstimate: € 50/70 -
#198
Een lot van 58 souvenirlepeltjes, waarbij 48 zilveren. Voornamelijk 800‰.
Lot de 58 cuillères souvenirs dont 48 en argent. Principalement 800‰.No longer availableDim. 510 gEstimate: € 200/250 -
#298Keram, Holland
Een grote dekselvaas van Hollands aardewerk met meerkleurig Delfts decor. Gemerkt.
Un grand vase à couvercle en faïence hollandaise à décor de Delft multicolore. Marqué.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 50/70 -
#505
Een Chinees houten reiskoffer met openend luik in het front en met smeedijzeren beslag en hengdsels. Op losse voet.
Une malle de voyage chinoise en bois avec abattant à l'avant et avec ferrures et poignées en fer forgé. Sur base détachée.No longer availableDim. 108x46x110 cmEstimate: € 200/300 -
#582Jacques BoonenPeriod: 1911-1968
“Ros Beiaard”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘58.
"Ros Beiaard". Aquarelle sur papier. Signée et datée '58.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 40/50