Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een commode in Lodewijk XVI-inspiratie met twee grote en twee kleine laden.

Een commode in Lodewijk XVI-inspiratie met twee grote en twee kleine laden.

Commode de style Louis XVI ouvrant à deux grands et deux petits tiroirs.
Dim. b: 108 cm
SKU: 2410170486.
Category: Meubel.
Auction day: 25 October 2017 19:00
Catalogue #486
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #526

    Een eikenhouten buffetkast met twee paneeldeuren onder twee laden.

    Un buffet en chêne avec deux portes en dessous de deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. 130 x 138 x 56 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #336

    Een mahoniehouten bureau met kalfslederen bekleding op het blad. Tijdperk Louis Philippe.

    Un bureau en acajou avec une tablette recouverte de vachette. Période Louis Philippe.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #456

    Een klapsecretaire met onderaan drie laden . Achter het blad veertien kleine laden, pidgeonholes, een deurtje en een secreet.

    Secrétaire à abattant en chêne, le bas ouvrant à trois tiroirs. L’abattant cache quatorze petits tiroirs, des casiers, une petite porte et un secret.
    No longer available
    Dim. 101 x 91 x 51 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #546

    Wandconsole van gebronzeerd hout met marmeren blad in Lodewijk XV-stijl.

    Une console en bois bronze et tablette en marbre, style Louis XV.
    No longer available
    Dim. b: 129 cm
    Estimate: € 500 / 550
  • #496

    Een lage eikenhouten buffetkast met twee gesculpteerde paneeldeuren onder twee laden.

    Un buffet bas en chêne avec deux portes sculptées en dessous de deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. b: 122 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #226

    Een buffetkast van gefineerd en deels zwartgelakt hout in Louis Philippestijl met drie laden en drie paneeldeuren.

    Un buffet en placage et partiellement en bois laqué noir, style Louis Philippe, avec trois tiroirs et trois portes.
    No longer available
    Dim. b: 192 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #216

    Een tweeledige eikenhouten vitrinekast met onderaan drie laden en een lade in de gordel.

    Une vitrine en deux parties en chêne, avec en dessous trois tiroirs, et un tiroir dans la ceinture.
    No longer available
    Dim. 228 x 145 x 53 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #396

    Een verlengbare eikenhouten tafel met vier bijpassende stoelen met groene bekleding.

    Table en chêne à rallonges et accompagnée de quatre chaises assorties. Sièges recouvertes de tissu vert.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #566

    Een tweeledige eikenhouten buffetkast in Henri II-stijl met bovenaan twee gesculpteerde paneeldeuren met hoornen met fruit en onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. De zijkanten afgewerkt met gecanneleerde zuiltjes.

    Un buffet en deux parties en chêne, style Henri II, avec au dessus deux portes sculptées avec des cornes et fruits, et en dessous deux portes sous deux tiroirs. Les cotés sont finis avec des colonnes cannelées.
    No longer available
    Dim. h: 184 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #839

    Een verlengbare ovale tafel. De poten versierd met acanthusmotieven.

    Une table ovale à rallonges. Les pattes sont décorées de motifs acanthes.
    No longer available
    Dim. H. 79 x 141 x 112 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #397

    Een antieke koffer met gesculpteerd voorpaneel.

    Coffre ancien à panneau sculpté.
    No longer available
    Dim. l: 144 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #426

    Een reeks van acht eikenhouten stoelen met een handgeschilderd decor van een balustervaas en plantenguirlandes in de rug.

    Suite de huit chaises en chêne, dossiers à décor peint à la main d’un vase balustre et de guirlandes de plantes.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #206

    Een tweedeurs garderobe van gesculpteerd eikenhout. XIXe eeuw.

    Une garde-robe à deux portes en chêne sculpté. XIXième siècle.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #376

    Een neogotische credenza van gesculpteerd eikenhout met opzet. Bovenaan twee paneeldeurtjes en twee kleine deurtjes in de gordel. XIXe eeuw.

    Une crédence en chêne sculptée. Deux portes au dessus et deux petites portes dans la ceinture. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 162 x 122 x 61 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #476

    Een eikenhouten koffer met twee gesculpteerde panelen.

    Coffre en chêne à deux panneaux sculptés.
    No longer available
    Dim. b: 100 x 53 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #556

    Een eikenhouten buffetkast met onderaan drie grote laden in het midden en een kleine lade boven een paneeldeur aan de zijkanten. Het opzet met twee gevitreerde deurtjes met glas in lood en centraal twee deurtjes. Het opzet op getorste zuiltjes en met opengewerkte versieringen.

    Un buffet en chêne, en dessous trois tiroirs au milieu, un petit tiroir au dessus d’une porte sur les cotés. Le dessus avec deux portes vitrées et deux portes centrales. Décoration de colonnes torsadées.
    No longer available
    Dim. 210 x 152 x 53 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #843

    Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.

    Une table gateleg en chêne avec pieds torsadés.
    No longer available
    Dim. l: 105 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #386

    Een buffet van groengepatineerd hout met twee deuren en twee laden.

    Un buffet en bois patiné vert avec deux portes et deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. b: 185 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #366

    Een mahoniehouten rechte secretaire in Louis-Philippestijl met een lade en doucine, twee paneeldeurtjes en bovenaan een zwart marmeren blad. XIXe eeuw.

    Un secrétaire en acajou style Louis Philippe, avec un tiroir et une doucine, deux portes et tablette en marbre noir. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 110 x 157 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #416

    Een sobere eikenhouten vierdeurskast.

    Armoire en chêne sobre ouvrant à quatre portes.
    No longer available
    Dim. 173 x 122 x 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #516

    Een mahoniehouten commode met vier laden en messingen trekkers.

    Une commode en acajou à quatre tiroirs et poignées en laiton.
    No longer available
    Dim. 97 x 120 x 55 cm
    Estimate: € 260 / 400
  • #506

    Een buffetkast van gesculpteerd grenenhout met een gevitreerde deur bovenaan, twee laden en twee paneeldeuren onderaan en een spiegel in het midden.

    Un buffet en sapin avec une porte vitrée au dessus, deux tiroirs et deux portes en dessous, un miroir au milieu.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #446

    Een sobere eikenhouten koffer. XIXe eeuw.

    Un coffre en chêne sobre. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 53 x 120 x 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #146

    Een eikenhouten buffetkast met twee deuren naast drie grote en twee kleine laden.

    Un buffet en chêne à cinq portes et deux petits tiroirs.
    No longer available
    Dim. b: 168 cm
    Estimate: € 200 / 240

Other lots in this auction

  • #121

    Een paar porseleinen vazen met vogel en bloemendecor. Delft XVIIIde eeuw. Kleine restauratie aan de rand.

    Une paire de vases en porcelaine avec décor d’oiseaux. Delft, XVIIIième siècle. Petites restaurations aux bords.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #343

    Een éénjarenklok onder stolp met porseleinen wijzerplaat.

    Pendule à mouvement d’un an en porcelaine. Sous globe.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #621

    Een olie- en azijnstelletje met mosterdpot van blauw en wit aardewerk met een immortelle de Saxe-decor.

    Une garniture à condiments comprenant un pot à moutarde, huilier et vinaigrier, en faïence blanche et bleue, avec un décor immortelle de saxe.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #572

    “Landschap”, “Bedelaar met kinderen” & “Boer”. Twee houtskooltekeningen en een ets. Allen gesigneerd.

    “Paysage”, “Mendiant aux enfants” et “Fermier”. Deux fusains et une eau-forte. Les trois signés.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #261
    Leopold Van Esbroeck

    “Poserend naakt.” Een beeld van gesculpteerd notenhout.

    “Nu posant”. Une statue en noyer sculpté.
    No longer available
    Dim. h 74 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #337

    Een kolenbak met messingen dorpstaferelen.

    Bac à charbon en laiton aux scènes de village repoussées.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #63

    Een paar lampen van deels zwartgelakt messing.

    Paire de lampes en laiton partiellement laquées noires.
    No longer available
    Dim. h: 81 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #417

    “Stijn Streuvels’ werken”. Ed. Zonnewende. Kortrijk, 1926. Twee delen.

    “Stijn Streuvels’ werken”. Ed. Zonnewende. Courtrai 1926. Deux volumes.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 30
  • #830

    Postzegels in zes albums: - Ijsland, Kanaaleilanden, Isle of Man (Schaubek, weinig gevuld). - Canada (1851-1980)(Abria, matig gevuld). - Losse fardes m.b.t. Zilveren Jubileum Queen Elisabeth (1977). - Great-Britain (1840-1974)(Davo, matig gevuld). - Great-Britain (1840-1973), insteekalbum met vele dubbele. - Jersey (1970-1991) (Excellent, weinig zegels). - Guernesey (1969-1975)(Excellent, weinig zegels).

    Six albums aux timbres-poste: - Islande, Iles Anglo-normandes, Isle of Man (Schaubek, peu rempli). - Canada (1851-1980)(Abria, peu rempli). - Fardes dépareillées concernant le Jubilée d’Argent de Queen Elisabeth (1977). - Great-Britain (1840-1974)(Davo, peu remplis). - Great-Britain (1840-1973), album d’insertion aux doubles. - Jersey (1970-1991) (Excellent, peu de timbres). - Guernesey (1969-1975)(Excellent, peu de timbres).
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #353

    Twee kristallen kandelaars gemerkt Val Saint-Lambert en een kristallen kandelaar in de vorm van een kruisbeeld.

    Deux bougeoirs en cristal à la marque de Val St-Lambert et un candélabre en forme de crucifix.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #651

    Balustervaas van Chinees porselein. Polychroom decor van draken en kostbaarheden op een powder blue achtergrond. Onderaan gemerkt: Qianlong Nian Zhi. Medio XXste eeuw.

    Un vase balustre en porcelaine chinoise. Décor polychrome de dragons sur fond poudre bleu. Marque à la base : Qianlong Nian Zhi. Milieu XXième siècle.
    No longer available
    Dim. H. 45,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #413

    “The great book of trains”. Brian Hollingsworth & Arthur Cook. Ed. Salamander. Londen, 1996.

    “The great book of trains”. Brian Hollingsworth & Arthur Cook. Ed. Salamander. Londres, 1996.
    No longer available
    Estimate: € 24 / 26
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 oktober 2017

De veiling is volledig: 845 loten. De catalogus is beschikbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina.

24 October 2017 19:00
25 October 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 October 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More