Other lots in this auction
-
#586Een Chinees koffertje met uitgestoken paneeltjes.
Un coffret chinois avec des panneaux sculptés.No longer availableDim. 50 x 87 x 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#185Een paar 18 K geelgouden manchetknopen.
Une paire de boutons de manchette en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 15,69 gEstimate: € 470 / 550 -
#659SchatzEen “Royal Mariner” scheepsklok in messingen kast. In werkende staat en met sleutel.
Une horloge de navire Royal Mariner dans un boîtier en laiton. En état de fonctionnement et avec clé.No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#361Vier spreukbordjes van Vlaams aardewerk. We voegen er een herdenkingsbord uit 1914 aan toe.
Quatre plaques de sortilèges de poterie flamande. Nous ajoutons une plaque commémorative de 1914.No longer availableDim. Ø: 22 & 25 cmEstimate: € 25 / 40 -
#698Een vaas van geslepen kleurloos kristal.
Un vase en cristal incolore taillé.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 25 / 35 -
#460GabbehEen handgeknoopt Iraans wollen karpet.
Un tapis en laine iranien noué à la main.No longer availableDim. 193 x 153 cmEstimate: € 80 / 120 -
#153“Vechtende herten”. Een zamakken groep op sokkel van zwart marmer en onyx.
“Combat de cerfs”. Un groupe en régule sur un piédestal de marbre noir et d'onyx.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 100 / 150 -
#247Orfèvrerie ElldeeEen aantal verzilverd metalen bestekken in etuis, bestaande uit grote en kleine messen met benen heften, kleine en grote vorken, lepels, koffielepels, een visbestek en een driedelig serveerbestek. Compleet voor twaalf personen. We voegen er acht verzilverd metalen servetringen aan toe.
Un ensemble de couverts en métal argenté dans des étuis, composé de grands et petits couteaux avec manche en os, petites et grandes fourchettes, cuillères, cuillères à café, un couvert à poisson et un couvert de service trois pièces . Complet pour douze personnes. Nous ajoutons huit ronds de serviette en métal argenté.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#148Een zilveren flessenhouder in de vorm van een barokke strijdwagen. Gemerkt.
Un porte-bouteille en argent en forme de char baroque. Avec poinçon.No longer availableDim. l: 35 cm 806,45 gEstimate: € 400 / 450 -
#196Een gefineerde ééndeursvitrine in Lodewijk XVI-stijl met een ovale schildering in de deur en het geheel versierd met verguld beslag. Slijtage aan de schildering.
Vitrine de style Louis XVI plaquée à une porte avec une peinture ovale dans la porte et le tout décoré de garnitures dorées. Usure du tableau.No longer availableDim. 175 x 91 x 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#60Een lange parelhalssnoer met 18 K witgouden slot bezet met kleine robijntjes.
Un long collier de perles avec un fermoir en or blanc 18 carats serti de petits rubis.No longer availableDim. l:44 cmEstimate: € 200 / 300 -
#128Louis VuittonEen lederen handtas, model Ellipse met monogramdecor. Datacode M10070.
Un sac à main en cuir, modèle Ellipse avec un monogramme. Code de données M10070.No longer availableEstimate: € 250 / 350

