Similar lots by type
-
#704Een reproductie van een kaart van de ‘Leo Belgicus’ uit de XVIIe eeuw en een tweede van een kaart van Antwerpen uit 1565.
Reproduction d’une carte dite “Leo Belgicus” du XVIIe siècle et une carte d’Anvers de 1565.No longer availableDim. 46 x 54 & 32 x 68 cmEstimate: € 80 / 100 -
#35VisageVier verschillende horloges van roestvrij staal in originele doos.
Quatre différentes montres en acier inoxydable dans leurs boîtes d’origine.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#220CreatureEen eau de parfum van 50 ml.
Eau de parfum de 50 ml.No longer availableEstimate: € 30 / 60 -
#634Gerard Verlinden“De rede van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“La Rade d’Anvers”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#744F. Wouters“Boerenerf met schuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd linksonder.
“Basse cour et grange”. Huile sur toile. Signée en bas à gauche.No longer availableDim. 52 x 75 cmEstimate: € 50 / 100 -
#705Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#205Lancôme“Trésor”. Een parfum van 15 ml.
“Trésor”. Un parfum de 15 ml.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#240Antieke Franse barometer. Begin XIXe eeuw.
Baromètre ancien français. Début du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#45SwarovskiEen horloge met lederen polsband in originele doos.
Montre à bracelet en cuir dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#585Yves Saint LaurentArmbanden rond een eau de Toilette. Rive gauche 100 ml en één vaporisator van 25 ml.
Bracelets autour d’une eau de toilette. Rive gauche 100 ml et un vaporisateur de 25 ml.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#280Liu-Jo de Jeanne en ProvenceTwee vaporisators eau de parfum van 50 en 60 ml in gesloten verpakking. We voegen er een vaporisator L’Occitane van 50 ml aan toe.
Deux vaporisateurs d’eau de parfum de 5O et de 60 ml en emballage fermée. Nous ajoutons un vaporisateur L’Occitane de 50 ml.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#265Een lot van 25 originele luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#370Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#285Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans de boites d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#375Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#295Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#355Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#315Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#330Yves RocherDrie vaporisators eau de toilettes van 100 en 60 en 30 ml.
Trois vaporisateurs d’eau de toilette de 100, 60 et 30 ml.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#360Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#376Eikenhouten pubtafeltje met kruisverbinding en met een lade in de gordel. XIXde eeuw.
Table de café en chêne à entretoise et à un tiroir en ceinture. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#385Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#5Golf SportDrie verschillende horloges van roestvrij staal in originele doos.
Trois montres différentes en acier inoxydable dans leurs boîtes d’origine.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#595Salvatore Ferragamo en EspritTwee vaporisators eau de parfum van 30 en 50 ml in gesloten verpakking. We voegen er een vaporisator Dolce & Gabbana van 100 ml aan toe.
Deux vaporisateurs d’eau de parfum de 30 et de 50 ml en emballage fermée. Nous ajoutons un vaporisateur Dolce & Gabbana de 100 ml.No longer availableEstimate: € 50 / 100
Other lots in this auction
-
#159Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Begijnhofpoort”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Porte de béguinage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 80 cmEstimate: € 200 / 240 -
#380ArmaniEen lot van 16 pakjes eau de parfum, eau de toilette en eau pour homme in gesloten verpakking. Telkens 12 stuks.
Lot de 16 paquets d’eau de parfum, eau de toilette et eau pour homme dans l’emballage d’origine. Chaque fois 12 pièces.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#348Een lot Booms glas, bestaande uit drie verschillende vazen met gekartelde rand, een coupe, een bonbonnière een vaas kleurloze vaas met vergulde randen en een mauve vaasje.
Lot de verres de Boom comprenant trois différents vases aux bords ondulés, une coupe, une bonbonnière et un vase incoiore aux traits dorés et un petit vase mauve.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#545United NationsEen map met 5 first day issue enveloppes (1973) met telkens de afgestempelde postzegel en een sterling zilveren herdenkingsmunt.
Classeur contenant 5 enveloppes first day issue (1973) chaque fois un timbre poste oblitéré et une pièce de monnaie en argent sterling.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#571Een lot van vier boeken, allen eerste druk:- “Karl May. Old Shatterhand als detective”- Carlos. Goede staat- “Tarzan” - Edgar Rice Burroughs- “De Avonturen van Kuifje. De Zonnetempel”. Hergé. 1949 Te restaureren.- Weekblad “Tarzan”. 1947 - 1948. Zeer goede staat.
Lot de quatre albums, premières éditions: “Karl May. Old Shatterhand als detective”- Carlos. Bon état.- “Tarzan” - Edgar Rice Burroughs- “De Avonturen van Kuifje. De zonnetempel”. Hergé. 1949. A restaurer.- Hebdomadaire “Tarzan”. 1947 - 1948. Très bon état.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#84Emiel Van DammePeriod: °1885“Venetië”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Venise”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#473Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages naar de famille rose. Onderaan gemerkt.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages dans le goût de la famille rose. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#413Een lot van eenentwintig souvenirlepeltjes, waarvan twaalf zilveren.
Lot de 21 cuillères à souvenir dont douze en argent.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#261Een etui met twaalf zilveren dessertlepeltjes, waarvan één afwijkend model. Franse keuren.
Etui contenant douze cuillères à dessert en argent. Un exemplaire d’un modèle légèrement différent. Poinçons français.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#476Een garderobe van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl met twee laden onder twee spiegeldeuren en bovenaan versierd met een rocaille.
Garde-robe en bois de placage de style Louis XV ouvrant à deux tiroirs en dessous de deux portes aux miroirs. Corniche ornée d’une rocaille.No longer availableDim. h: 240 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#501Een paar vazen van cloisonné op rood koper, versierd met een decor van bloemen, vlinders en vogels.
Paire de vases en cloisonné sur cuivre rouge décoré de fleurs, de papillons et d’oiseaux.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#631Een ceremoniesabel van geel koper met een lederen schede. Omstreeks 1900.
Sabre de cérémonie en cuivre jaune à gaine en cuir. Vers 1900.No longer availableDim. l: 104 cmEstimate: € 120 / 200

