Similar lots by type
-
#810
Een gefineerd bijzettafeltje met liervormige poten en een lade.
Table d’appoint en placage sur pieds en forme de lyre et à un tiroir.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#816
Een houten bijzetmeubeltje met één lade op een centrale driepoot van koper in de vorm van barokke dolfijnen.
Meuble d’appoint ouvrant à un tiroir sur tripode central en cuivre en forme de dauphins baroque.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#817
Een klein mahoniehouten bureau in Régencestijl met een centrale lade, vier laden aan weerskanten en een met kalfsleder bekleed blad.
Petit bureau en acajou de style Régence ouvrant à un tiroir central, quatre tiroirs latéraux. Tablette en vachette.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#822
Een eikenhouten hoekkastje met één deur.
Encoignure en chêne ouvrant à une porte.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#824
Een paar eikenhouten armstoelen in Lodewijk XV-inspiratie met stoffen bekleding.
Paire de fauteuils de style Louis XV recouverts de tissus.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#802
Een eikenhouten salontafel met twee klapbladen.
Table de salon en chêne à deux abattants.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80/120 -
#795
Een kleine commode van grijsgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met drie laden.
Petite commode en bois à patine grise de style Louis XV ouvrant à trois tiroirs.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 100/180 -
#811
Een naaitafeltje en een lessenaartje.
Table d’ouvrage et un pupitre.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#823
Twee Chinese piedestals in verschillende hoogtes van gesculpteerd hardhout en met marmeren bladen.
Deux piédestals chinois de différentes tailles en bois dur sculpté et avec tablettes en marbre.No longer availableEstimate: € 20à/260 -
#805
Een zwartgelakte houten koffer. We voegen er een tweede exemplaar van gesculpteerd hout aan toe.
Coffre en bois noirci. Nous ajoutons un second exemplaire en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#807
Een paar eikenhouten bijzettafeltjes met gecanneleerde poten.
Paire de tables d’appoint en chêne sur pieds cannelés.No longer available -
#819
Een lot meubelen, bestaande uit een bankje, twee stoeltjes en een hoge stoel met rieten bekleding.
Lot de meubles comprenant une banquette, deux chaises et une haute chaise à siège en osier.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#818
Een paar mahoniehouten opbergmeubeltjes met klapblad. XIXe eeuw.
Paire de meubles de rangement en acajou à abattants. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 60/100 -
#825
Een eikenhouten os-de-mouton armstoel bekleed met tapisserie.
Fauteuil os-de-mouton en chêne recouvert de tapisserie.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#808
Een sober houten tafeltje met een lade in de gordel.
Table sobre à un tiroir en ceinture.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#595
Een mahoniehouten kaptafel in Louis-Philippestijl met een marmeren blad, vier grote en twee kleine laden.
Coiffeuse en acajou de style Louis-Philippe à tablette en marbre, ouvrant à quatre grands et deux petits tiroirs.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#804
Een mahoniehouten buffet in Louis-Philippestijl met twee paneeldeuren onder een lade.
Buffet en acajou de style Louis-Philippe ouvrant à deux portes pleines en dessous d’un tiroir.No longer availableDim. b: 115 cmEstimate: € 50/100 -
#829
Een kleine tweedeursvitrine met glas-in-loodraampjes.
Vitrine à deux portes et aux vitraux.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 80/120 -
#820
Een klein eikenhouten vitrinekastje op wielen met een bergvak aan de linkerkant. Te restaureren.
Petite vitrine en chêne sur roulettes, une étagère de côté gauche. A restaurer.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#610
Een sobere eikenhouten tweedeurs vitrinekast.
Vitrine à deux portes en chêne.No longer available -
#809
Een kaarttafel van gefineerd hout met vier tapse poten op wieltjes en vier driehoekige klapbladen, versierd met inlegwerk over een vilten blad
Table à jeux en bois de placage sur quatre pieds fuseaux sur roulettes, quatre abattants triangulaires incrustés. Tablette recouverte de feutre.No longer availableDim. b: 57 cmEstimate: € 100/200 -
#826
Drie verschillende mahoniehouten armstoelen.
Trois fauteuils différents en acajou.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#815
Een mahoniehouten bijzettafeltje met twee klapbladen en twee laden. XIXe eeuw.
Table d’appoint en acajou à deux abattants et deux tiroirs. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#814
Een Chinees barmeubeltje van gelakt hout in twee niveaus met vogels in het decor.
Petit bar chinois en bois laqué à deux niveaux. Décor aux oiseaux.No longer availableEstimate: € 3à/60
Other lots in this auction
-
#442
“Damesportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Portrait de femme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 20 x 15,5 cmEstimate: € 80/120 -
#701
Een lot van drie Afrikaanse wapens in lederen schedes en een Zuid-Amerikaanse machete, eveneens met lederen schede.
Lot de trois armes blanches africaines dans leurs fourreaux de cuir, ainsi qu’une machette sud-américaine, également avec son fourreau en cuir.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#537
Een paar grote gemberpotten van Chinees porselein met een blauw en wit decor van personages.
Paire de grands pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de personnages.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 150/160 -
#61
(Kunst, Oost-Europa e.a. 5 boeken, goede tot zeer goede staat). Kunst-und Ausstellungshalle BRD in Bonn/Staatliches Russisches Museum St. Petersburg 1995. “Die großen Sammlungen III” (softcover, als nieuw, Duits). Lannoo 1996. Jos Vandenbreeden. “Art Deco and Modernism in Belgium” (hardcover, dustjacket. Engels). Kunstamt Kreuzberg & Institut für Theaterwissenschaft Universität Köln 1977. “Weimarer Republik” (softcover. Duits). Elefanten Press Galerie 1977. Eckhard Siepmann. “Montage: John Heart(..)
(Art, Europe orientale e.a. 5 livres, bon à très bon état). Kunst-und Ausstellungshalle BRD in Bonn/Staatliches Russisches Museum St. Petersburg 1995. “Die großen Sammlungen III” (softcover, comme neuf, allemand). Lannoo 1996. Jos Vandenbreeden. “Art Deco and Modernism in Belgium” (hardcover, jaquette. anglais). Kunstamt Kreuzberg & Institut für Theaterwissenschaft Universität Köln 1977. “Weimarer Republik” (softcover. allemand). Elefanten Press Galerie 1977. Eckhard Siepmann. “Montage: John Hea(..)No longer availableEstimate: € 30/50 -
#752Dirk Baksteen
“Dorpszicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de village”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 27 x 31 cmEstimate: € 200/300 -
#629
Een Chinees schip van gesculpteerd jade in de vorm van een draak op een sokkel van gesculpteerd hardhout.
Bateau chinois en jade sculpté en forme de dragon sur socle en bois dur sculpté.No longer availableDim. l: 52 cmEstimate: € 100/160 -
#772
Een Afrikaans beeld van brons.
Sculpture africaine en bronze.No longer availableDim. H 25 cmEstimate: € 80/120 -
#99
“Blue jay”, “American Flamingo” & “Snowy heron”. Drie oude Amerikaanse prenten.
“Blue jay”, “American flamingo” et “Snowy heron”. Trois estampes américaines anciennes.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#45Dupont Paris, Croun en Hadson
Vijf verschillende aanstekers, één met lakwerk en twee laque de Chine.
Cinq allumeurs différents dont un en laque et deux en laque de Chine.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#252Vera Noens
“Kustzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Bateau de pêche sur la plage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60/80 -
#517
Een zeshoekige houten penseelkoker met een gesculpteerd decor van personages in tuinen.
Cylindre à pinceaux hexagonal à décor sculpté de personnages dans un jardin.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 65/80 -
#797
Een knobbelvaas en een klepkan van blauw en wit Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.
Vase et pichet couvert en faïence bleue et blanche de Delft. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 27 & 31 cmEstimate: € 50/80