#231Atlas OrganetteEen Duits tongorgeltje met geperforeerd metalen plaat, in gezwarte houten kast. Gemerkt Atlas Organette, circa 1900.
A German mouth organ with a perforated metal plate, in a blackened wooden case. Marked Atlas Organette, circa 1900.No longer availableDim. 19,5 x 43 x 32cmEstimate: € 100 / 120 -
#227Jul. DillensBronzen profiel met laurierkrans op houten plaquette, draagt handtekening Jul Dillens.
Bronze profile with laurel wreath on a wooden plaque, bearing the signature of Jul Dillens.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#488Een eikenhouten schildersezel in rustieke uitvoering.
#291Een ronde constateur/duivenklok in koper met deksel en lederen sluiting.
Een salontafel met cannage en glazen blad op gesculpteerde klauwenpoten.
No longer availableDim. 62 x Ø99cmEstimate: € 60 / 80 -
#180Een 18 kt witgouden ketting met hanger met bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,77 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.77 ct.No longer availableDim. 3,34 gEstimate: € 900 / 1000 -
#374Rik PootPeriod: 1924-2007“Bloeddonor”. Een litho op papier, gesigneerd en genummerd 40/50. Gedateerd 1988. Label verso met opschrift.
#177Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas met verguld Chinoiserie decor. Onderaan gemerkt.
A cut crystal vase with gilded Chinoiserie decoration. Marked on the bottom.No longer availableDim. 24 x Ø16cmEstimate: € 150 / 250 -
#348Een messingen schouwklok met maritiem thema zijnde een beeld van een jongen met visnet, vissen en peddels.
#97Een set verguld bronzen chenets in Lodewijk XVI stijl.
A set of gilt bronze chenets in the Louis XVI style.No longer availableDim. 40cmEstimate: € 150 / 250 -
#53Lladro‘For You’, een Lladro beeld, modelnummer 5453 in originele verpakking.
'For You', a Lladro figurine, model number 5453 in original packaging.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 60 / 80