#166Een imposante massief eiken Régence kast met 4 deuren en 2 laden. XVIIIde eeuw.
#560HermésEen veelkleurige armband van email. Met origineel tasje.
#15Een glazen punchbowl met 11 glazen met vergulde accenten.
A glass punch bowl with 11 glasses with gilded accents.No longer availableDim. h 28, Ø 21 cmEstimate: € 50 / 70 -
#450Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
#157Een zuil/piëdestal in zwart geaderd marmer.
#441Een gebeeldhouwd houten masker. Tchokwe.
#352Een houten staf van een stamhoofd.
#50Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 7,80 gEstimate: € 450 / 550 -
#527Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas, groen in de massa.
#538Een vruchtbaarheidsboom. Kongo.
A fertility tree. Congo.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 60 / 80 -
#105Een 18 kt geelgouden kleine zakhorloge.
#53Lladro‘For You’, een Lladro beeld, modelnummer 5453 in originele verpakking.
'For You', a Lladro figurine, model number 5453 in original packaging.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 60 / 80