#586Robert Van de VeldePeriod: 1895-1978“Moeder met kinderen”. Een gepatineerd plaasteren beeld. Gesigneerd en genummerd 2/5.
"Mère avec des enfants". Une statue en plâtre patiné. Signée et numérotée 2/5.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 100 / 120 -
#250Een 18 karaats geelgouden zakhorloge.
#782Jack ParedisPeriod: 1912-1991“Maanlicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder. 2 kleine letsels.
#446Een handgeknoopt wollen tapijt.
#799Een paar sobere koperen kandelaars.
#99Rudi de VosPeriod: °1944“De Rupel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#32“Africa” en “Asia”. Twee langwerpige oude gravures met talrijke personages. Engeland, XVIIIe eeuw. Wortelnoten lijsten van Trowbridge Gallery.
"Africa" and "Asia". Two long and old engravings with numerous characters. England, 18th century. Root nut frames from Trowbridge Gallery.No longer availableDim. 11 x 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#202Een Venetiaans glazen geslepen spiegel met Romantische taferelen. Binnenste spiegel niet geslepen. Enkele stukken loszittend en kleine bastjes.
#375Een presse-papier VSL met monogram ‘CB’ en een floraal decor.
#9Jan KokEen paar winterzichtjes, olieverf op paneel, gesigneerd.
#45DelvauxEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 170 x 170 cmEstimate: € 80 / 120 -
#640Ernest Borel SwissEen horloge in de vorm van een bal als hanger gemonteerd.
A watch in the shape of a ball, mounted as a pendant.No longer availableEstimate: € 280 / 350