#532Een vergulde, rood- en zwartgelakte houten lijst met 18 ofudas.
#224‘Twee zusjes’, gemengde techniek, 19e eeuws, in ovalen passe-partout en vergulde kader?
#600Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct. en drie saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,67 ct.
An 18 karat white gold ring set with brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.48 ct. and three sapphires with a total weight of approximately 0.67 ct.No longer availableDim. 5,30 gEstimate: € 850 / 950 -
#55Giorgio Armani CollezioniEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 155 x 44 cmEstimate: € 100 / 130 -
#594AertsensEen schilderij, olie op doek, met als titel ‘Hommage à Labisse’, getekend Aertsens, A’pen ‘80.
A painting, oil on canvas, titled 'Hommage à Labisse', signed Aertsens, A'pen '80.No longer availableDim. h 80 x b 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#442“Oosterse Ruiters”. Een paar paneel deco’s met verguld Oosters tafereel in het reliëf.
#134Jules Dubois"Twee boten op het strand, een sloep op het strand bij valavond", olieverf op paneel. Gesigneerd.
#438Een lot van vier vazen en een coupe van blauw glas.
A lot of four vases and a blue glass coupe.No longer availableDim. h: 9 - 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#116Een mahoniehouten tweedeurs vitrinekast in Empirestijl. XIXde eeuw.
A mahogany two-door display cabinet in Empire style. XIXth century.No longer availableDim. 133x49x220 cmEstimate: € 200 / 300 -
#474“Cabardouche”. Een tekening, potlood op papier. Monogram “HMP”.
A vintage mid-century design flower chandelier in chrome with three light points and frosted glass shades. Expo '58 style, by Zukov.No longer availableDim. 40 x 50cmEstimate: € 100 / 150