#136Een antieke, massief eiken Brugse kapiteelkast met 2 deuren en gesneden elementen.
#178Een ronde coupe op voet van massief zilver, motief van getorste ribben. Engelse keuren, M. Bros en datumletter d. (Mappin Brothers, Sheffield 1896).
A round footed bowl made of solid silver, adorned with twisted ribs. English hallmarks, M. Bros and date letter d. (Mappin Brothers, Sheffield 1896).No longer availableDim. H. 16, Ø 21 cm 685 gEstimate: € 180 / 220 -
#54CastelloEen paar interieurs. Olieverf op doek. Gesigneerd.
A pair of interiors. Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 46 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#382“Weenen” Een gravure op papier. Opschrift “Weenen, de Stoel des H. Roomschen Ryx, gelegen aen den Donau. Vienna, priscis Vindibona, sacri Romani Imperii sedes, Austriae ornamentum.Pet. Schenk Amst: C.P”
#653Een Aziatisch bronzen gesculpteerde Champleve jardinière.
An Asian bronze sculpted Champleve jardinière.No longer availableDim. 19 x Ø21cmEstimate: € 40 / 60 -
#358Een vintage Looza Fruit Juice lichtreclame.
A vintage Looza Fruit Juice light sign.No longer availableDim. 30 x 62 x 9 cmEstimate: € 40 / 60 -
#468“Tante Filomeen”. Een albasten buste. Jaren dertig.
#454Een Chinese pietra dura uit speksteen met figuur in landschapstafereel. 20e eeuw.
A Chinese pietra dura made of soapstone with a figure in a landscape scene. 20th century.No longer availableDim. 69 x 23cmEstimate: € 120 / 200 -
#118Een lot van 15 Napoleontische soldaten van polychroom porselein. Eén met herstelling.
A lot of 15 Napoleonic soldiers made of polychrome porcelain. One has been repaired.No longer availableDim. +- 33 cmEstimate: € 80 / 140 -
Paris Street View, oil on panel. Signed.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 100 / 150