#88
Een sobere ladderback armstoel met rieten zitting.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 € -
#87
Een messingen staande lamp met verstelbare lichtarm.
#84
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 83 x 47 x 34 cm -
#12
#11
Een Engelse tafel met twee klapbladen.
#54
#76
Een Chinees hardhouten sokkel met een roze marmeren blad.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. Ø: 45 cm -
#59
Een gefineerd mahoniehouten kaarttafeltje met vilten blad.
#35
Chaise en chêne sculpté et canné. Epoque Louis XVI. Quelques usures.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. H. 88 cmEstimate: € 50/80 -
#25
Een zwartgelakt tweepersoonsbed met smeedwerk.
Un lit double laqué noir avec ferronnerie.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 200 x 145 cmEstimate: € 40/60 -
#48
Une armoire à deux portes de style Renaissance en chêne avec des portes moulurées avec des décorations sculptées.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 214 x 177 x 64 cmEstimate: € 200/300 -
#21Henri Mathias Baltasar - Florence
Un harmonium sobre dans une armoire en chêne. En état de fonctionnement. Première moitié du XXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. 86 x 97 x 30 cmEstimate: € 40/60