Similar lots by type
-
#608J. Van den Eynde, AnversEen staande klok met een eikenhouten kast in Luikse stijl. Het werk met een wijzerplaat van koper en tin.
Une horloge de vestibule au coffre en chêne, style liégeois. Le cadran est en étain et cuivre.No longer availableDim. H: 235 cmEstimate: € 220 / 300 -
#656Een staande klok van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met gesculpteerde Lodewijk XV-motieven.
Une pendule en chêne sculpté aux motifs Louis XV.No longer availableDim. h: 235 cmEstimate: € 200 / 300 -
#534Een driedelig klokstel van verguld messing in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een pendule en twee grote kandelaars. De pendule versierd met barokke dolfijnen en bovenaan met een putto. Wijzers ontbreken.
Une garniture de cheminée en laiton doré, style Louis XV, comprenant une pendule et deux grands chandeliers. La pendule est décorée de dauphins et un putto au dessus. Les aiguilles sont manquantes.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 320 / 400 -
#267Louis Boon, AntwerpenEen tafelklok van gefineerd hout, versierd met ingelegde motieven. Begin XXe eeuw. Met slinger en sleutel.
Une pendule de table en bois de placage, décoration de motifs incrustés. Début XXième siècle. Avec balançoire et clé.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 200 / 300 -
#68Een antieke ronde wandklok met albasten wijzerplaat in een houten kast. Wijzerplaat gebarsten. Werkende staat, met sleutel.
Une horloge murale ronde en bois avec le cadran en albâtre. Le cadran est accidenté. En état de marche, avec clé.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 50 / 80 -
#658J. DepréEen staande klok in eikenhouten kast, het werk van messing en tin. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Mouvement en laiton et étain. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 246 cmEstimate: € 200 / 300 -
#246Hilaire à StenayEen eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 250 cmEstimate: € 200 / 400 -
#287Zenith, Le LocleEen cartelklok van roodgepatineerd en verguld hout met hangconsole.
Une horloge murale Cartel en bois patine rouge et dorure, avec console murale.No longer availableDim. 45 x 15 cmEstimate: € 80 / 100 -
#638Een Engelse staande klok in eikenhouten kast. Bovenaan met mahoniehouten front. XIXe eeuw.
Une horloge de vestibule anglaise avec coffre en chêne. Le front est en acajou.No longer availableDim. h: 213 cmEstimate: € 200 / 300 -
#720ConcordiaEen regulateur in houten kast.
Un régulateur dans une armoire en bois.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 35 / 50 -
#236J. Joseph Hancet, JodoigneEen staande klok met eikenhouten kast en het werk met wijzerplaat van tin en messing. Compleet met slinger en gewichten. Brabant, XVIIIe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en laiton et étain. Avec balancier et poids. Brabant, XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 247 cmEstimate: € 300 / 400 -
#666Een staande klok in houten kast met een koperen wijzerplaat. Compleet met slinger en gewichten.
Horloge de vestibule à cadran en cuivre. Avec poids et balancier.No longer availableDim. 192 x 25 cmEstimate: € 180 / 220
Other lots in this auction
-
#578Twee figuren van fijn gesculpteerd Japans ivoor, onderaan gemerkt met zg. ‘red seal’.
Deux figures sculptées en ivoire du Japon, portent une marque sous la base, tampon ‘red seal’.No longer availableDim. h: 18 & 22 cmEstimate: € 650 / 750 -
#71Een milieu-de-table van verzilverd metaal, versierd met hermenfiguren. Met een geslepen glazen coupe.
Milieu de table en métal argenté décoré de hermès. Coupe intérieure en verre taillé.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#291Een schotel van Duits porselein met een handgeschilderd zicht op Temse in het plat.
Un plat en porcelaine d’Allemagne avec un décor peint à la main dans le plat, vue sur Temse.No longer availableDim. Ø 41 cmEstimate: € 30 / 40 -
#262Bernard CharoyPeriod: °1931“Meisje met parelsnoer”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 123/150 buiten de plaat.
”Fille avec un collier à perles”. Une lithographie. Signée et numérotée 123/150 hors planche.No longer availableDim. 59 x 47 cmEstimate: € 100 / 120 -
#396Twee gesculpteerde stoelen en een armstoel in Louis-Philippestijl.
Deux chaises sculptées et un fauteuil style Louis Philippe.No longer availableDim. H. 110 cmEstimate: € 40 / 50 -
#4Een dekselpotje van meerkleurig aardewerk, gedragen door twee aapjes en met een aapje op het deksel.
Un petit pot à couvercle décoré d’un petit singe sur le couvercle, en faïence polychrome, porté par deux petits singes.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 65 / 75 -
#175Een 14 karaats wit en geel gouden ring bezet met een centrale oranje diamant van ± 0,24 ct.
Une bague en or jaune et blanc 14 ct sertie d’un diamant orange central de ± 0,24 ct.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 120 / 160 -
#232Dirk BaksteenPeriod: 1886 - 1971“Boerenkar”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage aux sapins et char”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 25,5 x 18,5 cmEstimate: € 180 / 240 -
#255Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableEstimate: € 900 / 1000 -
#651Een paar dekselvazen van Chinees porselein, gedecoreerd met scènes van de Keizerlijke hofhouding in cartouches op een meerkleurige en vergulde achtergrond van bloemen en vlinders. De deksels getooid met een tempelleeuw met bal. Met houten sokkels. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine, décor de la Cour Impériale en cartouches sur un fond polychrome et doré d’oiseaux et de papillons.No longer availableDim. h: 52 cm (z.s.)Estimate: € 300 / 500 -
#609Een ménagere van wortelnootfineer met twee deurtjes, versierd met inlegwerk en op pootjes. Binnenin een zeer uitgebreid bestek van verzilverd metaal met Lodewijk XV-motieven. Compleet voor 12 personen en met serveerbestekken.
Une ménagère en bois de ronce à deux portes, décorée d’incrustations et sur pieds. Contient un service de couverts pour douze personnes, avec couverts de service inclus, le tout en métal argenté et aux motifs Louis XV.No longer availableDim. 96 x 58 cmEstimate: € 300 / 500 -
#701Een kraagvaas van Japans porselein met een meerkleurig decor van personages in cartouches op een achtergrond met bloemenmotieven. Het decor gesigneerd.
Un vase évasé en porcelaine du Japon au décor polychrome de personnages en cartouches sur un fond fleuri. Le décor porte une signature.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120 / 200

