#643Snuffbottle van gebeeldhouwd ivoor. Erotische voorstelling in reliëf van een vrouw die zich laat plezieren door een knaagdier in een tuin. Japans werk, eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
Flacon tabatière en ivoire sculpté. Décor érotique en relief représentant une femme qui se fait plaisir avec un rat dans un jardin. Travail japonais, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 7 cmEstimate: € 120 / 200 -
#714“Rotterdamse binnenhaven”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: “Evert Moll”.
”Le port intérieur de Rotterdam”. Huile sur panneau. Porte la signature: “Evert Moll”.No longer availableDim. 24 x 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#734“Rijstteelt”. Twee Chinese gouachetekeningen op zijde in één kader. Gesigneerd.
#416Twee piëdestals en een vierkant bankje met rieten zit.
#773Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje
#696Een armstoel van gebeeldhouwd beukenhout in Louis-XIII stijl.
#105Een paar 9 karaats geel gouden oorbellen met diamanten in zilver gezet en twee druppelvormige robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une paire de boucles d’oreilles 9 ct et diamants placées en argent et deux rubis en forme de goutte ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 5,78 gEstimate: € 700 / 800 -
#240Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met 16 briljantjes.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune ey blanc sertie de 16 brillants.No longer availableDim. 13,46 gEstimate: € 650 / 750 -
#466Een kleine wandconsole met een roze marmeren blad. Poot gerestaureerd.