Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een concentrische bal met staander van fijn gesculpteerd Chinees ivoor.
Een concentrische bal met staander van fijn gesculpteerd Chinees ivoor.
Een concentrische bal met staander van fijn gesculpteerd Chinees ivoor.

Een concentrische bal met staander van fijn gesculpteerd Chinees ivoor.

Une balle concentrique et son montant en ivoire fine de Chine sculptée.
Dim. h: 32 cm
SKU: 2808180561.
Categories: Aziatisch, ivoor.
Auction day: 29 August 2018 19:00
Catalogue #561
Estimate: € 360 / 380
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #685

    Een japans kortzwaardje met benen handvat en schede, versierd met gesculpteerde personages en een draak. Met houten sokkeltje.

    Une épée courte du Japon avec un manche et fourreau en os, décoration de dragons sculptés. Avec un socle en bois.
    No longer available
    Dim. l: 34 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #615
    Kirman

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    Tapis en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 327 x 200
    Estimate: € 160 / 200
  • #588

    Een koro van gesculpteerd Chinees ivoor, versierd met draken en met fohonden op het deksel. Gesigneerd.

    Un koro en ivoire de Chine sculptée, décoré de dragons et chiens Fo sur le couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 320 / 400
  • #597

    Een gesculpteerde slagtand in de vorm van een rij van zeven olifantjes. Chinees werk. Met gesculpteerd ijzerhouten sokkel.

    Une défense sculptée en forme de sept éléphants alignés. Travail Chinois. Avec socle en bois et fer sculpté.
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 320 / 360
  • #675

    Een schaaltje op voet van Chinees porselein in gelobde ruitvorm met een famille rosedecor van personages in een landschap. Onderaan gemerkt.

    Une coupelle sur pied en porcelaine de Chine, motifs de losanges lobés et famille-rose décor de personnages dans un paysage.
    No longer available
    Dim. 28 x 22 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #545

    Een paar buikvaasjes van blauw en wit Chinees porselein.

    Une paire de vases pansus en porcelaine de Chine en bleu et blanc.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #584

    Een zittende mediterende Boeddha van gepolychromeerd hout.

    Un Bouddha méditant assis en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 74 x 35 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #20

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband bezet met turkoois en jade.

    Un bracelet à maillons en or jaune serti de turquoise et jade.
    No longer available
    Dim. 8,06 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #555

    Een schoteltje van Chinees porselein met een blauw en wit decor van bloemen. Onderaan gemerkt.

    Une petite coupelle en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc et fleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 19 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #587

    Een zittende Boeddha van verguld brons op losse sokkel.

    Un Bouddha assis en bronze doré sur socle détaché.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 320 / 400
  • #603

    Een grote diepe schaal van meerkleurig Chinees porselein met een decor van edellieden in het plat, op de rand en onderaan.

    Un grand plat profond en porcelaine de Chine polychrome avec décor de gens de noblesse sur la partie plate, le rebord et en dessous.
    No longer available
    Dim. Ø: 47 cm
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #652

    Een rond dekselpotje van Chinees porselein met een blauw en wit decor van vissen.

    Un petit pot à couvercle rond en porcelaine de Chine, décor bleu et blanc de poissons.
    No longer available
    Dim. Ø: 12,5 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #637

    Een katana met handvat en schede van gesculpteerd been en messing, versierd met personages.

    Un katana avec manche et fourreau en os sculpté et laiton, décor de personnages.
    No longer available
    Dim. l: 84 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #559

    Een diep schaaltje op voet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van negen perziken. Onderaan gemerkt.

    Une coupelle sur pied en porcelaine de Chine au décor polychrome de neufs pêches. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 18 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #745

    Een klein balustervaasje van gecraqueleerd celadonporselein.

    Un petit vase balustre en porcelaine Céladon craquelée.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #460

    Een Chinese tweedeurskast van meersoortig hout, versierd met gebeeldhouwde paneeltjes met drakendecors.

    Une armoire à deux portes chinoise en différents bois, décorée de panneaux sculptés au décor de dragons.
    No longer available
    Dim. 120 x 101 x 48 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #535

    Een rond kommetje van Chinees porselein met een roestkleurig glazuur. Onderaan gemerkt.

    Un petit bol rond en porcelaine de Chine avec glaçure de couleur rouille. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 17 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #665

    Een Chinese diepe schaal op voet met gelobde rand, versierd met een decor van vrouwen aan een kerselaar. Onderaan gemerkt.

    Un plat Chinois profond sur pied et au rebord lobé. Décor de femmes auprès d’un cerisier.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #695

    Een buikvaasje van Chinees porselein met een sang-de-boeufglazuur.

    Un vase pansu en porcelaine de Chine et glaçure sang-de-boeuf.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #642

    Een beeld van een musicerende godheid op een zwaan van gebeeldhouwd hardhout. Zuid-Oost-Azië.

    Une statue en bois exotique dur représentant un dieu musicien sur un cygne. Asie du Sud.
    No longer available
    Dim. h: 105 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #598

    Een gedeelte van antiek Thais Boeddhabeeld van hout op sokkel.

    Une partie d’un Bouddha Thaï antique en bois sur un socle.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #562

    Een Guan Yin van monochroom wit porselein in de stijl van het blanc-de-Chine.

    Un Guan Yin en porcelaine monochrome blanche dans l’esprit du blanc-de-Chine.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #793

    Een paar Chinese theetafeltjes van hardhout met koperen beslag.

    Deux tables à thé chinoises en bois dur exotique et montures en cuivre.
    No longer available
    Dim. 56 x 56 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #515

    Een diep bord van Chinees porselein met personages in het decor en met vergulde rand. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.

    Une grande assiette creuse en porcelaine de Chine avec des personnages dans le décor et rebord doré. Marque sous la base. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #138

    Een grote schouwpendule van opengewerkt messing, versierd met guirlandes van vruchten. XIXe eeuw. Met slinger en sleutel.

    Une grande pendule de cheminée en laiton ajouré, décoration de guirlandes et fruits. Avec clé et balançoire.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #669
    Napoléon François Ghesquiere
    Period: 1812 - 1862

    “Het gebed”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “La prière”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 30 x 25 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #73

    “Wachters”. Twee beeldjes van verguld brons, waarbij één als ontwerp van de Gentse Torenwachtersprijs”.

    “Gardes”. Deux statuette en bronze doré dont une un projet pour le prix des Gentse Torenwachters.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #45

    Een paar 22 karaats geel gouden oorbellen bezet met 8 briljantjes.

    Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 22 ct. sertie de 8 brillants.
    No longer available
    Dim. 3,92 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #730

    “Musicerend koppeltje”. Twee beeldjes van koper.

    ”Couple musical”. Deux statues en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #253

    Een sierjardinière van monochroom wit biscuit, versierd met een jonge vrouw en een engeltje met een bloemenmand.

    Jardinière en biscuit monochrome blanc décorée d’une jeune femme et d’un angelot au panier de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #95

    Een 18 karaats wit gouden trouwring bezet met twintig briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.

    Une alliance en or blanc 18 ct sertie de vingt brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.
    No longer available
    Dim. 3,37 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #380

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten princess cut met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale robijn van ± 3 ct.

    Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ‘princess cut’ ayant un poids total de ± 0,40 ct et un rubis central de ± 3 ct.
    No longer available
    Dim. 6,90 g
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #613

    Een oude houten reiskoffer met messingen monturen en op wieltjes.

    Un coffre de voyage ancien en bois et montures en laiton et roulettes.
    No longer available
    Dim. 47 x 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #15

    Drie halssnoeren en een armband van bewerkt ivoor. Afrikaans en oosters werk, eerste helft XXste eeuw.

    Trois colliers et un bracelet en ivoire sculptée. Travail africain et oriental, début XXième siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #581

    “Draak”. Beeldje van ivoor. Chinees werk, omstreeks 1900. Op houten sokkel.

    “Dragon”. Sculpture en ivoire. Travail chinois, vers 1900. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. L. 66 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #127

    “Vrouw met kruik”. Een beeld van terracotta. Omstreeks 1900.

    “Femme à la cruche”. Statue en terre cuite. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Augustus 2018

De veiling is volledig - 845 loten. Downloads in pdf en xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

28 August 2018 19:00
29 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More