Similar lots by type
-
#692
Een replica van een Friese staartklok.
Horloge murale frisonne dite staartklok. Travail récent.No longer availableDim. l: 110 cmEstimate: € 60/80 -
#162Foucart à Bruxelles
Een vuurvergulde pendule met voorstelling mbt. de jacht boven het uurwerk. Gemerkt in de wijzerplaat. Achterpoten afgebroken. XIXe eeuw. Met slinger en sleutel en onder stolp.
Pendule dorée au feu représentant la chasse. Marque sur le cadran. Pieds arrières manquent. Avec balancier, clé et sous globe.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 280/360 -
#679
Een regulateur in houten kast. Met slinger en sleutel.
Régulateur en bois noirci. Avec balancier et clé.No longer availableDim. l: 100 cmEstimate: € 80/120 -
#787
Een tafelklok gefineerd met diverse houtsoorten en met koperen details. Messingen uurwerk met slinger.
Pendule en bois de placage divers et avec détails en cuivre. Cadran et balancier en laiton.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 100/120 -
#425
Een oude ronde wandklok. Met slinger en gewichten.
Une vieille horloge murale ronde. Avec pendule et poids.No longer availableDim. 34 diaEstimate: € 40/50 -
#76
Een recente staande klok met gelakte marqueterie.
Horloge à gaine récente laquée et marquetée.No longer availableDim. h: 190 cmEstimate: € 120/200 -
#545Louis Brigode à Jumet
Een eikenhouten staande klok met werk van tin en messing. Tijdperk Lodewijk XVI.
Horloge de vestibule en chêne, cadran et mouvement en étain et laiton. Epoque Louis XVI.No longer availableDim. 240 x 45 x 18 cmEstimate: € 100/150 -
#295
Een mahoniehouten staande klok in de vorm van een gerainureerde zuil. Engeland (?), omstreeks 1880.
Horloge de vestibule en acajou en forme de colonne rainuré. Angleterre(?), vers 1880.No longer availableDim. 245 x 60 x 40 cmEstimate: € 400/600 -
#308
Een schouwpendule in houten kast. Medio XXe eeuw. Met slinger en sleutel.
Pendule de cheminée en bois. Milieu du XXe siècle. Avec balancier et clé.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 30/40 -
#768Fontés à Caylux
Een comtoiseklok op stoeltje met geëmailleerde wijzerplaat in een gedreven messingen front-. Met slinger en gewichten.
Comtoise sur sa chaise et au cadran émaillé entouré de laiton repoussé. Avec balancier et poids.No longer availableDim. 43 x 14 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#167
“Jongen met hoepel”. Een bronzen beeldje op zwart marmeren sokkel.
“Garçon au cerceau”. Sculpture en bronze sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 23 cm -
#670
Een antiek Chinees tafeltje met een gescupteerde lade.
Petite table chinoise ouvrant à un tiroir sculpté.No longer availableDim. 90 x 86 x 52 cmEstimate: € 60/100 -
#3
Een klein kanonnetje naar het tijdperk Lodewijk XIV.
Petit canon d’après les exemples du XVIIIe siècle.No longer availableDim. l: 45 cmEstimate: € 50/55 -
#735
Een Elisabethan stoeltje van deels gedraaid eikenhout.
Une chaise élisabéthaine en chêne partiellement tourné.No longer availableDim. H. 93 cmEstimate: € 80/100 -
#512
Twee ingekleurde etsen uit de reeks “De Zeven Hoofdzonden” van James Ensor. Apocrief gesigneerd buiten de plaat.
Deux eaux fortes colorées de la série “Les Sept Péchés Mortels” de James Ensor. Signatures apocryphes hors planche.No longer availableDim. 19 x 14,5 cmEstimate: € 450/600 -
#453
Een gelakt Japans dienblad met draken in het decor. Omstreeks 1930.
Plateau en laque du Japon à décor de dragons. Vers 1930.No longer availableDim. 60,5 x 36,5 cmEstimate: € 50/80 -
#9
Een lot losse miniaturen op ivoor, kadertjes, bolle afdekglaasjes, enz. XIXe eeuw.
Lot de miniatures sur ivoire, sans cadres, des cadres et verres dépareillés etc.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#663
Een gepolychromeerd metalen uithangbord in de vorm van een zwaardvis.
Enseigne en métal polychromé en forme d’espadon.No longer availableDim. l: 161 cmEstimate: € 140/260 -
#503
Een ronde coupe van Imari-porselein in bronzen montuur. Omstreeks 1900.
Coupe ronde en porcelaine d’Imari à monture en bronze. Vers 1900.No longer availableDim. h: 24 cm Ø 27 cmEstimate: € 170/250 -
#538
Een siervaasje en een wijze van gesculpteerd jade. Op houten sokkel.
Vase décoratif et statuette d’un sage en jade sculpté. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 19 & 23 (m.s.)Estimate: € 300/350 -
#258Gallé
Een siercoupe en een klein vaasje van meerkleurig geëtst glas. Beide gemerkt. Kleine schilfers aan de basis (beide).
Coupe et petit vase en verre polychrome décoré à l’eau forte. Les deux avec marque et avec petits éclats à la base.No longer availableDim. 6,5 & 8 cmEstimate: € 200/250 -
#330
Een paar wit gouden oorbellen.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc.No longer availableDim. 1,76 gEstimate: € 100/150