Other lots in this auction
-
#665Designluchtertje met nylondraad. Jaren 50.
Lampe design avec fil de nylon. Années 1950.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#264“Terrassen op de Champs-Elysées”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Terrasses des Champs-Elysées . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#41Een opaalglazen vaas met handgeschilderd bloemendecor.
Un vase en verre opale à décor floral peint à la main.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#110Een 18 K witgouden hanger bezet met diamanten pear en emerald cut met een gezamenlijk gewicht van +- 1,09 ct. VVS-VS. Met ALGT certificaat.
Un pendentif en or blanc 18 K serti de diamants taille poire et émeraude d'un poids combiné de + - 1,09 ct. VVS-VS. Avec certificat ALGT.No longer availableDim. 1,62 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#555Een reeks van tien onderzetters/ schoteltjes van 800‰ zilver, versierd met Lodewijk XV- motieven. Gemerkt van Wolfers. 1655 gram.
Un ensemble de dix sous-verres / soucoupes en argent 800 ‰, décorés de motifs Louis XV. Marqué de Wolfers. 1655 grammes.No longer availableDim. Ø: 15,5 cmEstimate: € 750 / 850 -
#642“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
Nu féminin . Huile sur toile. Sans signature.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#307Een drageoir en een karaf van geslepen kleurloos kristal.
Un drageoir et une carafe en cristal incolore taillé.No longer availableDim. h: 27 & 42 cmEstimate: € 35 / 50 -
#242Fr. Van Houtven“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1929.
Nature morte . Huile sur toile. Signée et datée 1929.No longer availableDim. 36 x 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#678Een paar kunstboeken:- “De absurde realiteit van Jean Thomassen”.- “An unexpected journey. vrouw en kunst”.
Quelques livres d'art: - L'absurde réalité de Jean Thomassen . - Un voyage inattendu. La femme et l'art .No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#31Een vaas van Booms glas met vergulde lijnen rondom.
Un vase en verre de Boom avec des lignes dorées tout autour.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 35 / 50 -
#318Val St. LambertTwee verschillende vazen van geslepen kleurloos kristal, waarbij één met verguld messingen montuur. Beide gemerkt onderaan.
Deux vases différents en cristal incolore taillé, l'un avec une monture en laiton doré. Tous deux marqués en bas.No longer availableDim. h: 24,5 & 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#352“Landschap”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
Paysage . Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 38,5 x 48,5 cmEstimate: € 30 / 50

