Similar lots by type
-
#630
Een balustervaas van Chinees porselein met een fô-honden in ijzerrood en kalligrafische tekens in het decor. XIXde eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine décoré de deux chiens de pho et de la calligraphie. XIXe siècle.No longer availableDim. H 42,5 cmEstimate: € 150/200 -
#526
Paar lage sokkels van gebeeldhouwd hardhout. Met rond marmeren blad. Chinees werk, einde XIXde eeuw.
Paire de socles bas en bois dur sculpté. Tablette ronde en marbre. Chine, fin du XIXe siècle.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 300/400 -
#781
Een XIXe eeuwse siervaas op voet van wit en verguld porselein met een handgeschilderd landschapsdecor.
Vase sur piédouche en porcelaine blanche et dorée à décor d’un paysage peint à la main. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/50 -
#520
Een paar balustervaasjes van cloisonné op messing, versierd met een decor van bloemen.
Paire de petits vases balustres en cloisonné sur laiton, décorés de fleurs.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40/60 -
#495
Een paar bronzen kandelaars in empirestijl in de vorm van zittende sfinxen op een marmeren sokkel.
Paire de candélabres en bronze de style Empire en forme de sphinx assis sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 200/300 -
#773
Een Guanyin van monochroom wit porselein naar het Blanc de Chine.
Guanyin en porcelaine monochrome blanche dite Blanc de Chine.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 120/180 -
#789
Een zeshoekige balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van krijgers.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de guerriers.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 100/200 -
#440
Een vijfdelig koffie- en theestel van porselein met een handgeschilderd bloemendecor en vergulde details. Omstreeks 1900.
Garniture à café et à thé en porcelaine à décor de fleurs peintes à la main et au détails dorés. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#411Rudolstadt
Een siervaas van meerkleurig porselein in de vorm van een door een zuil gedragen coupe met drie handvatten met vrouwenhoofden en onderaan geflankeerd door een zittend kind met bloemen. Restauratie aan een beentje. Gemerkt met ‘RW’ in een bekroond schild.
Vase décoratif en porcelaine polychrome en forme d’une coupe supportée par une colonne. Trois anses en têtes de femme, le bas flanqué d’un enfant assis aux fleurs. Restauration à une jambe. Marque RW dans un écusson couronné.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 50/80 -
#505
Een liggende Guan yin van gesculpteerd jade op houten sokkel en een balustervaas van Cantonporselein.
Guanyin couchée en jade sculpté sur socle en bois, ainsi qu’un vase balustre en porcelaine du Canton.No longer availableEstimate: € 100/1290 -
#465Limoges
Een theeservies van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt. Enkele restauraties. Compleet voor twaalf personen.
Service à thé en porcelaine polychrome et dorée décoré de fleurs. Marque sous la base. Quelques restaurations. Complet pour 12 couverts.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#490Goebel
Drie figuurtjes van van meerkleurig porselein naar ontwerp van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt.
Trois figurines en porcelaine polychrome par M.I. Hummel. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#823
Twee Chinese piedestals in verschillende hoogtes van gesculpteerd hardhout en met marmeren bladen.
Deux piédestals chinois de différentes tailles en bois dur sculpté et avec tablettes en marbre.No longer availableEstimate: € 20à/260 -
#665
Een Chinees vaasje van blauw en wit porselein met draken in het decor. Schilfer aan de rand.
Petit vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de dragons. Un éclat.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80/100 -
#625Chelsea
Tamboerijn spelende jongen met zijn hond. “Bocage” beeldje van polychroom porselein. Achteraan gemerkt met een verguld anker.
Garçon jouant le tambourin et son chien. Statuette “bocage” en porcelaine polychrome. Marque au verso avec ancre doré.No longer availableDim. 10,5 cmEstimate: € 100/120 -
#644
Een cachepot van Chinees porselein met een blauw en wit decor van paradijsvogels. Onderaan gemerkt.
Cache-pot en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’oiseaux du paradis. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 220/260 -
#525
Een gemberpot en een dekselvaas van meerkleurig Japans porselein, versierd met een jardinière met vogels en bloesems in het decor en de dekselvaas getooid met een tempellleeuw. Onderaan gemerkt.
Pot à gingembre et vase couvert en porcelaine du Japon polychrome. Décor d’une jardinière fleurie et d’oiseaux. La potiche surmontée d’un chien de pho. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#775
Een Guan-Yin van meerkleurig geglazuurd aardewerk naar een voorbeeld uit de Tang.
Guanyin en grès polychrome d’après la Dynastie T’ang.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80/120 -
#425Spode
Drie grote koppen met onderborden van blauw en wit Engels porselein met een decor van Italiaanse romantische zichten. Onderaan gemerkt.
Trois grandes tasses et soucoupes en porcelaine anglaise bleue et blanche à décor de vues romantiques italiennes. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#470Limoges
Een servies voor twaalf personen van meerkleurig porselein met een decor van vogels en vissers. Onderaan gemerkt.
Service pour douze personnes en porcelaine polychrome à décor d’oiseaux et de pêcheurs. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#510
Een paar balustervaasjes van meerkleurig cloisonné op geel koper met een decor van bloemen en vogels.
Paire de petits vases en cloisonné polychrome sur laiton décorés de fleurs et d’oiseaux.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/60 -
#530
Een grote schaal van Chinees porselein met een blauw en wit drakendecor.
Grand plat en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de dragons.No longer availableDim. Ø: 46 cmEstimate: € 700/800 -
#450KPM
Een gedeelte servies van blauw en wit porselein met een “immortelle de Saxe”-decor, bestaande uit vier terrines, waarvan twee met onderschotel, drie koffiepotten in verschillende groottes, een schaaltje, vier grote schotels en zestien borden.
Partie de service en porcelaine bleue et blanche à décor à l’immortelle de Saxe, comprenant quatre terrines dont deux aux présentoirs, trois cafetières de différentes tailles, un petit plat, quatre grands plats et seize assiettes.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#410
Een serviesje van meerkleurig Japans porselein.
Petit service en porcelaine polychrome du Japon.No longer availableEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#364
Twee ingekaderde prenten met tekeningen uit Kuifje-albums.
Deux estampes encadrées représentant des dessins d’albums de Tintin.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 80/100 -
#162Eleonore Mertens
“Dreef te Kalmthout”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op verso gedateerd 1905.
“Drève à Kalmthout”. Huile sur toile. Signée et au verso datée 1905.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 100/120 -
#803
Een mahoniehouten tafeltje met twee klapbladen en gecanneleerde poten.
Petite table en acajou à deux abattants et aux pieds cannelés.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#785
Een houten meubel in Louis-Philippestijl met twee paneeldeuren en een lade.
Meuble de style Louis-Philippe ouvrant à deux portes pleines et un tiroir.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 60/100 -
#736Shiraz
Een Perzisch tapijt van wol. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 230 x 155 cmEstimate: € 80/120 -
#336
Een vogelbad van meerkleurig geglazuurd aardewerk in de vorm van een boomstronk met opschrift ‘Chasse gardée’ en bovenaan getooid met twee vogels.
Abreuvoir à oiseaux en faïence polychrome en forme d’un arbuste à l’inscription “Chasse gardée”, le bassin surmonté de deux oiseaux.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#198Jules de CortPeriod: 1918 - 1999
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 220/300 -
#338
Een vaas en een wijnkoeler van geglazuurd aardewerk, beide versierd met touwen in trompe-l’oeil, de eerste met een blad met een huisjesslak en de tweede met druivenranken in reliëf. Onderaan gemerkt.
Un vase et un rafraîchisseur en faïence à décor de fils en trompe l’oeil, le premier surmonté d’un escargot sur une feuille, l’autre de vignes en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 33 & 35 cmEstimate: € 200/300 -
#188
“Zeehondjes onder een ijsbeer”. Een glazen groep.
“Focs sous un ours polaire”. Groupe en verre.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 120/180 -
#8
Een lot van 16 diverse tinnen schotels uit de XVIIIde en XIXde eeuw.
Lot de 16 plats divers en étain des XVIIIe et XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#423
Vier verschillende kleine vaasjes van blauw en wit Chinees porselein. Enkele beschadigingen en restauraties.
Quatre petits vases en porcelaine de Chine bleue et blanche. Quelques dégâts et restaurations.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#388
Twee designasbakken van resp. mauve en rood gegoten kristal.
Deux cendriers modernes en cristai mauve et rouge.No longer availableEstimate: € 40/50