#748
#782
#557
Een oude visser van fijn gesculpteerd Japans ivoor. Op houten sokkel.
Pêcheurs et ses enfants en ivoire finement sculpté. Sur socle en bois. Travail japonais, vers 1900.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 200/300 -
#539
Een Edwardian spiegel ingelegd met een biesje fruithout.
#719Georges Van RaemdonckPeriod: 1888 - 1966
"Jongensportret". Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1963.
“Portrait de garçon”. Huile sur toile. Signée datée 1963.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 120/200 -
#662
Vier diverse antieke potten van steengoed.
#613
Bronzen carrouselpaard.
#626
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#68
Een lot van drie meerkleurige Delftse borden. XVIIIe en XIXe eeuw.
Lot de trois assiettes de Delft polychromes.No longer availableDim. Ø: 16 & 23 cmEstimate: € 80/100 -
#146
Een garderobe van notenfineer met een spiegeldeur en een lade.
Garde-robe en placage de noyer ouvrant à une porte au miroir et à un tiroir.No longer availableDim. 207 x 112 x 55 cmEstimate: € 40/60 -
#132
“Man en vrouw in een herberg”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Homme et femme dans une auberge”. Huile sur panneau. Dans le genre de Teniers.No longer availableDim. 26 x 19 cmEstimate: € 120/180 -
#732
Een houten hoekkastje met één deur en één lade.
Petite encoignure ouvrant à une porte et un tiroir.No longer availableDim. 105 x 73 x 44 cmEstimate: € 40/50