Other lots in this auction
-
#191Pierre Huber
Een vuurvergulde bronzen schouwpendule met een allegorisch bas-reliëf op de koopvaardij in de basis. Bovenaan een tafereel van een pijprokende Moriaan bij een scheepsvracht met anker. Gemerkt op de wijzerplaat. XIXe eeuw.
Pendule en bronze doré au feu. Base décorée d’un bas relief allégorique sur la flotte marchande. A côté de l’horloge un Maure fumant sa pipe, de l’autre côte un ancre. Marque sur le cadran. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 7000 / 8000 -
#104
Een paar nachtelijke landschappen op paneel. Gemonogrammeerd.
Paire de paysages nocturnes sur panneau. Monogrammés.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 200 / 240 -
#22
“Chien de chasse”; “Chasse aux canards” & “Shih-Tzu”. Drie lithografieën, waarbij de eerste twee gesigneerd ‘Leon Danchin’ buiten de plaat. Eén met vochtplekjes.
“Chien de chasse”; “Chasse aux canards”, “Chien de chasse aux canards” & “Shih-Tzu”. Trois lithographies, dont deux signées par Leon Danchin hors planche.No longer availableDim. 80 x 57 cmEstimate: € 400 / 500 -
#440Rosskopf & Cie.
Twee zakhorloges in verzilverd metalen kast. Begin XXe eeuw. Eén in werkende staat, één te reviseren. Met chatelaines. We voegen er twee beschermkasten aan toe.
Deux montres de gousset en métal argenté. Début du XXe siècle. L’une en état de marche, l’autre à réviser. Avec châtelaines. Nous ajoutons d’eux caisses de protection en métal.No longer availableDim. Ø: 5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#494Dali
“Dali als Generaal De Gaulle”. Een ets. Gesigneerd en genummerd XIII/L buiten de plaat. Tim (Louis Mitelberg) in samenwerking met Dali dans “Procès en Diffamation”.
“Dali en Général De Gaulle”. Eau forte. Signée et numérotée XIII/L hors planche. Tim (Louis Mitelberg) en collaboration avec Dali dans “Procès en Diffamation”.No longer availableDim. 25,5 x 20,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#465
Glazen designvaas genre Murano met watergroene tint.
Vase design en verre dans le genre de Murano de couleur vert eau.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#143
Een antiek gepolychromeerd houten Christusbeeld. Een hand manco.
Sculpture ancienne en bois polychrome représentant le Christ. Une main manque.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 200 / 300 -
#121‘Must’ de Cartier
Een zijden foulard in originele doos.
Foulard en soie dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 85 x 85 cmEstimate: € 140 / 200 -
#598
Twee rechthoekige en een ronde bloembak.
Deux jardinières rectangulaires et une jardinière ronde.No longer availableDim. 76 x 25 cm Ø: 38 cmEstimate: € 100 / 150 -
#99
Vier reproducties van botanische prenten, waarvan twee naar Redouté.
Quatre reproductions de planches botaniques dont deux d’après Redouté.No longer availableDim. 34 x 24 & 38 x 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#492Willy Cools
“Abstract figuur”. Een kunstwerk op een Belgische postzak.
“Figure abstraite”. Oeuvre d’art sur un sac de la poste belge.No longer availableDim. 97 x 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#466
Een stoomgebogen staande kapstok.
Portemanteaux courbé au vapeur.No longer availableDim. h: 204 cmEstimate: € 40 / 60