Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een coupe van geslepen kleurloos kristal op voet.

Een coupe van geslepen kleurloos kristal op voet.

Coupe sur piédouche en cristal incolore.
SKU: 2909200811.
Auction day: 30 September 2020 19:00
Catalogue #811
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #80
    Baume & Mercier Genève

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden geweven armband.

    Une montre pour femme en or jaune 18 carats avec bracelet tissé en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 43,84 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #767

    Een rechthoekige tafel van glas en plexi.

    Table rectangulaire en verre et plexi.
    No longer available
    Dim. 74 x 100 x 180 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #815

    Een paar lampenvoeten van onyx en messing.

    Paire de pieds de lampes en onyx et laiton.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #675

    Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met een half edelsteen.

    Un pendentif en or blanc 18 carats serti d'une pierre semi-précieuse.
    No longer available
    Dim. 4,40 g
    Estimate: € 180 / 220
  • #2

    Twee kleine hangaffiches uit de Eerste Wereldoorlog, waarbij één voor een winkelsluiting naar aanleiding van de (verboden) nationale feestdag en de andere ter bescherming van een woonst in eventuele gevechtssituaties.

    Deux petites affiches de la Grande Guerre dont une pour la fermeture d’un magasin pour la fête nationale interdite, l’autre pour la protection de la maison dans des situations de combat.
    No longer available
    Dim. 14 x 21 & 18 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #683
    Bily Foley
    Period: Ierland, °1961

    “Drawing”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1995.

    “Drawing”. Fusain et pastel sur papier. Signé et daté 1995.
    No longer available
    Dim. 64 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #623

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van vogels in bloeiende struiken en het deksel getooid met een tempelleeuw.

    Paire de vases couverts en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’oiseaux et d’arbustes fleuris. Fretels en forme de chiens de Pho.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #428

    Een bronzen inktpotje in de vorm van een helm op albasten basis. Met opschrift 1914 - 18.

    Encrier en bronze en forme de casque sur base en albâtre. Inscrit 1914-18.
    No longer available
    Dim. 6,5 x 16 x 10,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #306

    Een reeks van zes wheelbackchairs, waarbij vier armstoelen.

    Suite de six chaises dites wheel back dont quatre fauteuils.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #69
    Jacco Boeg

    “Bloeiende magnolia aan de waterkant”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Magnolia en fleurs au bord d’un ruisseau”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #342

    Een ovale verguld houten spiegel.

    Miroir ovale en bois doré.
    No longer available
    Dim. 48 x 58 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #123

    Een driedelig schouwstel van kobaltblauw porselein en messing, versierd met vergulde decors in de stijl van het Sèvresporselein.

    Garniture de cheminée en porcelaine bleue cobalt et laiton aux décors dorés dans le goût des porcelaines de Sèvres.
    No longer available
    Dim. h: 43 & 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 September 2020

Tentoonstelling van 11.00 tot 18.00 op zaterdag 26 & zondag 27 september.
Veiling is volledig - 835 loten in veiling. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar.

29 September 2020 19:00
30 September 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 September 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More