Similar lots by type
-
#714
Een kristallen glasservies, bestaande uit twaalf waterglazen, elf rodewijnglazen, elf wittewijnglazen en vijf champagnefluiten.
Services de verres en cristal comprenant douze verres à eau, onze à vin rouge, onze à vin blanc et cinq flûtes.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#373
Een lot gekleurd glaswerk, bestaande uit twee glazen karafjes en een vaasje en een blauw kristallen vide-poche.
Un lot de verrerie colorée, composé de deux carafes en verre et d'un vase et d'un vide-poche en cristal bleu.No longer availableDim. h: 6 - 35 cmEstimate: € 40/50 -
#17Val St. Lambert
Een kleurloze kristallen vaas. Gemerkt.
Un vase en cristal incolore. Marqué.No longer availableDim. H. 18 cmEstimate: € 35/45 -
#27
Een geslepen kristallen vaas op voet met oranje kelk. Mogelijk Val St. Lambert.
Un vase en cristal taillé sur pied avec calice orange. Peut-être Val St-Lambert.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40/50 -
#241Val St. Lambert
Een vaas op voet van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt en in originele doos.
Un vase sur pied en cristal incolore taillé. Marqué et dans sa boite d'origine.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 35/45 -
#691
Een lot van drie verschillende geslepen kristallen glazen, waarbij één met blauw decor, een met rood decor en een kleurloze.
Un lot de trois vases en cristal taillé différents, un à décor bleu, un à décor rouge et un incolore.No longer availableDim. h: 19,5; 25,5 & 26 cmEstimate: € 40/60 -
#711
Een gedeeltelijk kristallen glasservies met geslepen decor, betaande uit vijf rodewijnglazen, acht wittewijnglazen, tien kleurloze aperitiefglazen ‘één met schilfer) en zes groene aperitiefglazen.
Un service de verres partiellement en cristal à décor taillé, composé de cinq verres à vin rouge, huit verres à vin blanc, dix verres à apéritif transparents (un avec éclat) et six verres à apéritif verts.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#570Val St. Lambert
Een vaas op voet van geslepen kristal met groene kelk. Gemerkt.
Un vase en cristal taillé avec un calice vert. Signé.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 100/120 -
#712
Een lot geslepen kristal, bestaande uit een kleurloze karaf met Engels zilveren plaquette, zes borrelglaasjes, een beker en een rode karaf.
Un lot de cristaux taillés comprenant une carafe incolore avec plaquette en argent anglais, six gouttes, un gobelet et une carafe rouge.No longer availableDim. h: 15 - 33 cmEstimate: € 60/80 -
#674
Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee vierkante karaffen en een ronde karaf, een beker en een specerijensetje van glas en een karaf en een schenkkan van geslepen kristal.
Un lot de verrerie incolore, composé de deux carafes carrées et d'une carafe ronde, d'une coupe en verre et d'un service à épices, et d'une carafe et d'un pichet en cristal taillé.No longer availableDim. h: 10 & 37 cmEstimate: € 30/40 -
#371
Een bonbonnière en een stolp van geslepen kleurloos kristal.
Une bonbonnière et une cloche en cristal taillé incolore.No longer availableDim. h: 13 & 16 cmEstimate: € 40/50 -
#715
Een divers lot glazen. 18 stuks.
Lot de verres divers. 18 pièces.No longer availableDim. H. 18 cmEstimate: € 30/40 -
#693
Een asbak van geslepen en mauve gedubbeld kristal. Vermoedelijk Val St. Lambert, maar niet gemerkt.
Un cendrier en cristal doublé mauve taillé. Probablement Val St. Lambert, mais non marqué.No longer availableDim. Ø: 15 cmEstimate: € 30/40 -
#218Val St. Lambert
Een grote coupe van geslepen en groen gedubbeld kristal, versierd met een decor van vergulde personages in een gesatineerde fries. Gemerkt.
Grande coupe en cristal taillé et doublé vert, ornée d'un décor de personnages dorés dans une frise satinée. Signée.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 300/400 -
#689
Een kleurloos kristallen lampenvoet.
Un pied de lampe en cristal incolore.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 20/30 -
#687Val St. Lambert
Twee geribde kristallen vaasjes in resp. licht en donkergroen. Onderaan gemerkt.
Deux vases en cristal aux côtes torses respectivement vert clair et vert foncé. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40/60 -
#337
Twee verschillende karaffen van geslepen kleurloos kristal.
Deux carafes en cristal incolore taillé différentes.No longer availableDim. h: 30 en 31 cmEstimate: € 40/50 -
#137
Een paar girandoles van brons en glas met geslepen kristallen pendeloques. Op elektriciteit.
Une paire de girandoles en bronze et verre avec pendeloques en cristal taillé. Alimentation électrique.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 220/240
Other lots in this auction
-
#487
Een rijkelijk uitgewerkte olifant met personages in een opengewerkt rijtuig. Indisch werk. Op houten sokkel.
Un éléphant richement élaboré avec des personnages dans un carrosse ajouré. Travail indien. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 400/450 -
#527
“Vrouw met mand en bloemen” Een beeld van gesculpteerd Chinees ivoor op houten sokkel. XXe eeuw.
“Femme avec panier et fleurs” Une sculpture en ivoire chinois sculpté sur un socle en bois. XXème siècle.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 450/550 -
#699Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962
“Bouvier” & “Kat”. Twee etsen in één kader . Beide gesigneerd buiten de plaat.
Bouvier & Chat. Deux eaux-fortes dans un cadre. Les deux signées à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 11,5 x 8,5 cmEstimate: € 40/60 -
#545
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie d'un diamant taille brillant d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 1,90 gEstimate: € 300/350 -
#698
Twee verschillende art deco vazen in resp. Okerkleurig en mauve glas.
Deux vases art déco différents respectivement en verre ocre et mauve.No longer availableDim. h: 12 & 30 cmEstimate: € 32/40 -
#91Bauche à Gueux
Een stalen brandkist.
Un coffre-fort en acier.No longer availableDim. 20 X 37 X 27 cmEstimate: € 120/200 -
#50
Een parelcollier met drie rijen parels in drie kleuren en met zilveren slot.
Un collier de perles avec trois rangs de perles en trois couleurs et un fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 280/350 -
#116
Een Engels mahoniehouten meubel met twee paneeldeuren en een openklapbare bovenkant.
Un meuble anglais en acajou avec deux portes à panneaux et un dessus rabattable.No longer availableDim. 127 x 96 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#298
Een paar antieke koperen olielampjes.
Une paire de lampes à huile en laiton antique.No longer availableDim. h: 25 & 29 cmEstimate: € 40/50 -
#231
Een verguld bronzen schouwpendule in Lodewijk XV-stijl.
Une cheminée en bronze doré de style Louis XV.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 80/120 -
#157
Ivoren slagtand. 2,05 kg. 68 cm buitenlengte. Met citescertificaat.
Défense en ivoire. 2,05 kg. 68 cm de longueur extérieure. Avec certificat cites.No longer availableEstimate: € 500/600 -
#303
Een kruisbeeld van gedraaid perenhout met verzilverde corpus en versieringen, we voegen er een paternoster aan toe. XIXe eeuw.
Un crucifix en poirier tourné avec corps et décors argentés, nous y ajoutons un chapelet. XIXème siècle.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 40/60