Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een coupe van geslepen mauve en kleurloos kristal.

Een coupe van geslepen mauve en kleurloos kristal.

Coupe en cristal taillé partiellement mauve.
Dim. Ø: 30 cm
SKU: 2909200273.
Category: Kristal.
Auction day: 29 September 2020 19:00
Catalogue #273
Estimate: € 35 / 45
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #784

    Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.

    Un lustre doré à pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #227

    Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.

    Paire de girandoles à six lumières ornées de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #748

    Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een schaal op voet en twee vazen.

    Lot de cristaux taillés incolores comprenant une coupe à piédouche et deux vases.
    No longer available
    Dim. h: 19, 24 & 26 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #269

    Twee verschillende karaffen en een grote schenkkan van geslepen kleurloos kristal.

    Deux carafes différentes et une verseuse en cristal taillé incolore.
    No longer available
    Dim. h: 26 & 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #391

    Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit vaasjes, glaasjes, een schenker, onderzetters, enz.

    Lot de cristaux taillés incolores comprenant des vases, des verres, une verseuse, des sous-verres etc.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #397
    Val Saint-Lambert

    Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twee schaaltjes met respectievelijk vier glaasjes en vier kleine kommetjes. Gemerkt. We voegen er een peper- en een zoutstrooier aan toe.

    Un lot d’objets en cristal incolore comprenant deux coupelles , quatre petits verres et quatre petits bols. Marque. Nous ajoutons un saupoudroir pour sel et poivre.
    No longer available
    Dim. h: 4-15 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #13
    Lalique France

    “Zeemeermin”. Een geslepen en deels gepatineerde kristallen plaquette. Gemerkt.

    “Sirène”. Plaquette en cristal taillé et partiellement patiné. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #827

    Een antieke barokke doos met schuifdeksel, opgebouwd met gebeeldhouwde elementen uit de tijd.

    Une boîte baroque antique avec couvercle coulissant, construite avec des éléments sculptés de l'époque.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #796

    Een Maria-Theresialuchter met twaalf lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.

    Lustre Marie-Thérèse à douze lumières, décoré de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #259
    Val St. Lambert

    Een karaf en vijf glazen (3 verschillende modellen) van geslepen kristal in verschillende kleuren.

    Carafe et cinq verres (trois modèles différents) en cristal taillé en différentes couleurs.
    No longer available
    Dim. h: 19 & 43 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #27

    Een vaas van geslepen kleurloos kristal met sterling zilveren montuur van Wolfers. Vermoedelijk Val St. Lambert, maar niet gemerkt.

    Vase en cristal taillé incolore avec monture en argent Sterling par Wolfers. Probablement Val-St-Lambert mais sans marque.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #7
    Swarovski

    Een vlindertje en een egeltje van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt en in originele doosjes.

    Un papillon et un hérisson en cristal taillé incolore. Avec marque et dans leurs boîtes.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #18
    Val St. Lambert

    Een geslepen kleurloos kristallen coupe met messingen montuur. Gemerkt onderaan en met sticker.

    Coupe en cristal taillé incolore avec monture en cuivre. Marque sous la base et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #262

    Een glasservies van geslepen kleurloos kristal voor twaalf personen, bestaande uit aperitiefglazen en/of waterglazen, champagnecoupes, wittewijnglazen en rodewijnglazen. Eén rodewijnglas manco.

    Service de verres en cristal taillé incolore pour douze personnes comprenant des verres à apéritif et/ou à eau, des coupes à champagne, des verres à vins blanc et à vin rouge. Un verre à vin rouge manque.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #825

    Een Boheems kristallen karaf met zes glaasjes. Op presentatiespiegel.

    Carafe en cristal de Bohème et six gouttes. Sur miroir de présentation.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #357

    Een lot antiek kristal, bestaande uit twee geslepen kleurloze coupes en zes groene glaasjes op voet (in twee modellen).

    Lot de cristaux anciens comprenant deux coupes taillés incolores et six verres verts sur pied (deux modèles).
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #371

    Een paar karaffen van geslepen kleurloos kristal.

    Paire de carafes en cristal taillé incolore.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #381

    Een lot geslepen kristal, bestaande uit een kleurloze vaas, een vaas met bloemendecor op groene achtergrond en een mauve gedubbelde coupe op voet. De laatste met randschilfer.

    Lot de cristaux, comprenant un vase incolore, un vase à décor floral sur fond vert et une coupe doublée mauve sur piédouche. Ce dernier à éclat.
    No longer available
    Dim. h: 22 - 30 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #287

    “De muziekles”. Een meerkleurig porseleinen groep. Duitsland (?) Onderaan gemerkt met een gekroonde ‘D’. Twee bloempjes aan een jurk manco.

    “La leçon de musique”. Groupe en porcelaine polychrome. Allemagne (?). Marque à la lettre D couronnée. Deux fleurettes manquent.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #665

    Een 18 karaats geel gouden geweven armband.

    Un bracelet tissé en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 5,45 g
    Estimate: € 170 / 250
  • #12

    Een antieke kaart van Antwerpen. Gravure, afkomstig uit een Atlas.

    Carte d’Anvers ancienne. Gravure prise d’un Atlas.
    No longer available
    Dim. 15 x 18 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #133

    Een Ethiopische gebedenboek met illustraties. Hout en perkament. XIXde eeuw.

    Livre de prière de l’Ethiopie aux illustrations. Bois et parchemin. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 140
  • #660

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een saffier van +- 2 ct.

    Une bague en or jaune 18 carats sertie d'un saphir de + - 2 ct.
    No longer available
    Dim. 3,70 g
    Estimate: € 500 / 700
  • #447
    Goebel

    “Jongetje met klarinet” & “Jongetje met bij”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein naar ontwerp van M.I. Hummel. Beide gemerkt.

    “Garçon à la clarinette” et “Garçon à l’abeille”. Deux statuette en porcelaine polychrome par M.I. Hummel. Avec marques.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #394

    Een reeks van vier Engelse stoelen.

    Suite de quatre chaises anglaises.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #804
    C. Van Santweghe

    “Landschap met berk”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1924.

    ”Paysage et bouleau”. Une aquarelle. Signée et datée 1924.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #518

    Een hoed van het regiment jagers-verkenners van de Belgische burgerwacht. Model 9 februari 1891.

    Chapeau des chasseurs-éclaireurs de la garde civique belge. Modèle 9 février 1891.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #746

    Een handgemaakt katoenen wandkleed met een decor van dieren.

    Tapisserie en coton à décor d’animaux. Noué main.
    No longer available
    Dim. 250 x 210 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #279
    Herman Grieten

    “Stilleven met sinaasappels”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux oranges”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #482
    Herman Geluyckens
    Period: °1949

    “Ruiter te paard”. Wascokrijt op papier. Gesigneerd en gedateerd 1974.

    “Chevalier à cheval”. Wasco sur papier. Signé et daté 1974.
    No longer available
    Dim. 52 x 44 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 September 2020

Tentoonstelling van 11.00 tot 18.00 op zaterdag 26 & zondag 27 september.
Veiling is volledig - 835 loten in veiling. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar.

29 September 2020 19:00
30 September 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 September 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More