Other lots by Val Saint Lambert
-
#483Val Saint LambertEen reeks van zes geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken met karaf en op spiegeldienblad.
Série de six verres à vin en cristal taillé à calices colorés avec carafe et sur plateau miroir.No longer availableDim. H: 20-42 cmEstimate: € 180 / 240 -
#661Val Saint LambertEen vaas van groen kristal met getorst ribbenmotief. Gemerkt.
Un vase en cristal vert avec un motif côtelé torsadé. Marqué.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#641Val Saint LambertEen vaas van geslepen kristal met rood gedubbelde vlakken. Gemerkt.
Vase en cristal taillé à surfaces doublées rouges. Marqué.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 50 / 70 -
#27Val Saint LambertEen drageoir van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.
Un drageoir de cristal taillé et doublé rouge. Marqué.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 60 / 100 -
#317Val Saint LambertEen schotel met schaal van kleurloos glas beide met verzilverd montuur. Gemerkt.
Un plat avec un bol en verre incolore, tous deux avec des cadres argentés. Marqué.No longer availableDim. Ø: 23 & 31 cmEstimate: € 35 / 45 -
#171Val Saint LambertEen grote coupe op voetstuk van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.
Une grande coupe sur piédouche en cristal taillé et doublé rouge. Marquée.No longer availableDim. h: 37,5 cmEstimate: € 700 / 1000 -
#111Val Saint LambertEen coupe van rood gedubbeld en geslepen kristal op voetstuk, versierd met een verguld decor van personages in een fries. Gemerkt.
Une coupe en cristal rouge doublé et taillé sur piédouche, ornée d'un décor doré de personnages en frise. Marquée.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 120 / 180 -
#107Val Saint LambertEen vaas van geslepen kristal, groen in de massa. Onderaan gesigneerd.
Un vase en cristal taillé, vert dans la masse. Signé en bas.No longer availableDim. h 28,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#273Val Saint LambertEen vaas van rood gedubbeld kristal met getorste ribben. Gemerkt.
Vase en cristal doublé rouge à côtes torsadées. Marqué.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60 / 100 -
#381Val Saint LambertEen art deco vaas van olijfgroen glas. Model Picardie, 1935. Gemerkt.
Un vase art déco en verre vert olive. Modèle Picardie, 1935. Marqué.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#251Val Saint LambertEen grote coupe van rood gedubbeld en geslepen kristal op voetstuk, versierd met een verguld decor van personages in een fries. Gemerkt. Barst in het centrum.
Une grande coupe en cristal rouge doublé et taillé sur piédouche, ornée d'un décor doré de personnages en frise. Marqué. Fêlure au centre.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 120 / 200 -
#307Val Saint LambertTwee lampenvoeten van van roze kristal. Beide gemerkt onderaan.
Deux pieds de lampe en cristal rose. Les deux marqués en bas.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#323Val Saint LambertEen schaal van gegoten kristal, blauw gekleurd in de massa. Periode 1960.
Un bol en cristal coulé, coloré en bleu dans la masse. Epoque 1960.No longer availableDim. B. 63 cmEstimate: € 60 / 100 -
#271Val Saint LambertEen gegoten kristallen vaas, mauve aan de bovenkant.
Un vase en cristal moulé, mauve au sommet.No longer availableDim. h 36,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#277Val Saint LambertTwee lampenvoeten van roze kristal. Beide gemerkt.
Deux pieds de lampe en cristal rose. Les deux marqués.No longer availableDim. h: 30 & 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#57Val Saint LambertDrie vazen van gekleurd kristal met getorste ribben. Allen gemerkt onderaan.
Trois vases en cristal coloré à côtes torses. Tous marqué en bas.No longer availableDim. h: 16 cm Ø: 17 & 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#311Val Saint LambertTwee vazen en een asbak van groen kristal. De asbak onderaan gemerkt. De asbak met lichte randschade.
Deux vases et un cendrier en cristal vert. Le cendrier est marqué en bas. Le cendrier avec de légers dommages aux bords.No longer availableDim. h: 7, 19 & 20 cmEstimate: € 50 / 60 -
#77Val Saint LambertEen vaas van roze gekleurd kristal met getorste ribben. Gemerkt.
Vase en cristal de couleur rose à côtes torses. Marqué.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50 / 80
Similar lots by type
-
#337Twee lampenvoeten van gekleurd Italiaans kristal.
Deux pieds de lampe en cristal italien coloré.No longer availableDim. h: 37 & 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#339Mats Jonasson, SwedenEen kleurloos kristallen sierstuk met geslepen decor van twee honden. Gemerkt en in origineel doosje.
Ornement en cristal incolore à décor taillé de deux chiens. Marqué et dans la boîte d'origine.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#647Een designvaas van oranjerood kristal.
Un vase design en cristal rouge orangé.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#487Een geslepen kleurloos kristallen glazenservies, bestaande uit 12 waterglazen, 6 rodewijnglazen, 8 wittewijnglazen, 5 champagnecoupes en 2 aperitiefglazen. Eerste deel XXe eeuw.
Service de verres en cristal incolore taillé, composé de 12 verres à eau, 6 verres à vin rouge, 8 verres à vin blanc, 5 coupes à champagne et 2 verres à apéritif. Première partie XXème siècle.No longer availableDim. H: 10-18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#631Een kleurloos kristallen schaal op messingen voet van dolfijnen.
Un bol en cristal incolore sur une base en laiton de dauphins.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 70 -
#28Een drageoir van geslepen kleurloos glas.
Un drageoir de verre incolore taillé.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 30 / 35 -
#61Drie lampenvoeten van kleurloos kristal, waarbij twee identiek. Allen gemerkt.
Trois pieds de lampe en cristal incolore dont deux identiques. Tous marqués.No longer availableDim. h: 20 & 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#390Een paar antieke geslepen kleurloos kristallen karaffen. XIXe eeuw.
Une paire de carafes en cristal incolore taillé à l'ancienne. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 90 / 110
Other lots in this auction
-
#587Een grote porseleinen schotel met een reliëfdecor van narcissen.
Grand plat en porcelaine à décor en relief de jonquilles.No longer availableDim. Ø: 36,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#448Drie Chinese voorraadpotten, één met watergroen glazuur en met twee oren, één met lichtbruin glazuur en één bijzonder zware met donkerbruin zoutglazuur. Diverse periodes.
Trois bocaux de conservation chinois, un à glaçure vert d'eau et à deux anses, un à glaçure brun clair et un très lourd à glaçure brun foncé au sel. Diverses périodes.No longer availableDim. H. 17,5 & 16 cmEstimate: € 100 / 160 -
#447Gemberpot van Chinees blauw en wit porselein. Met porseleinen deksel. Lichte randslijtage.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine bleu et blanc. Avec couvercle en porcelaine. Légère usure des bords.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 50 / 80 -
#122M. AubertPeriod: 1910 - 2006“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage à la ferme". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 71 cmEstimate: € 150 / 250 -
#477Gotisch albasten hoogreliëf met voorstelling van de aanbidding van de wijzen.
Haut-relief gothique en albâtre représentant l'Adoration des Mages.No longer availableDim. Ø 19 cmEstimate: € 400 / 600 -
#556Een XVIIe eeuws gepolychromeerd houten heiligenbeeldje op console. Bijgevoegd een recenter houten beeldje van Sint-Jozef met kind.
Une statue de saints en bois polychrome du XVIIe siècle sur console. Ainsi qu’une statue en bois plus récente de Saint Joseph avec enfant.No longer availableDim. h: 25 & 20 cmEstimate: € 250 / 400 -
#306Een kleine eikenhouten tafel met rond blad, drie gedraaid poten met vernauwingen en dwarsverbinding. Holland, XVIIIe eeuw.
Une petite table en chêne avec une tablette ronde, trois pieds tournés avec des étranglements et une entretoise croisée. Hollande, XVIIIe siècle.No longer availableDim. H. 67, Ø70 cmEstimate: € 40 / 50 -
#638Een paar zeshoekige vazen van Chinees porselein met meerkleurig decor van geisha’s. Op houten sokkels.
Paire de vases hexagonaux en porcelaine de Chine à décor multicolore de geishas. Sur socles en bois.No longer availableDim. h: 35 + 5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#375Een grote notenhouten armstoel met licht groene bekleding en met gedraaide kruisverbinding. Tijdperk Lodewijk XIII.
Un grand fauteuil en noyerrecouvert en vert clair et une entretoise croisée torsadée. Epoque Louis XIII.No longer availableDim. 115 x 62 cmEstimate: € 300 / 350 -
#134“Herenportret omstreeks 1900 in fraai uitgewerkte kader. Bijgevoegd gehandtekende foto.
« Portrait de gentleman vers 1900 dans un cadre joliment détaillé. Photo signée jointe.No longer availableDim. 78 x 63 cmEstimate: € 120 / 200 -
#623Een houten sigarenvorm met twaalf resterende Cogetama Special sigaren.
Un moule à cigares en bois avec douze cigares Cogetama Special restants.No longer availableDim. l: 56 cmEstimate: € 25 / 35 -
#529Aug. MertensPeriod: 1908-1993“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1956.
"Marine". Huile sur toile. Signée et datée 1956.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 120 / 200

