Similar lots by type
-
#687Een bol vaasje van geel en blauw glaspasta.
Petit vase sphérique en pâte de verre jaune et bleu.No longer availableDim. H 12 cmEstimate: € 100 / 120 -
#603Een lot glaswerk, bestaande uit een karaf met vier glazen met een handgeschilderd decor, twee dekselpotjes en een flesje van groen glas, een kleurloze bonbonnière zonder deksel en tien schaaltjes.
Lot de verreries, comprenant une carafe et quatre verres aux décors peints à la main, deux pots couverts et une bouteille en verre vert, une bonbonnière incolore sans couvercle et dix petits plats.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#458Een clown van meerkleurig Muranoglas.
Clown en verre polychrome de Murano.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40 / 45 -
#415Glasservies van gegraveerd glas met een geribbelde voet. Zestig stuks.
Service de verres en verre gravé. Pieds à tiges à côtes. Soixante pièces.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#313Twee kruiken en een oorvaas van meerkleurig glaspasta in de stijl van Murano.
Deux cruches et un vase à deux anses en pâte de verre polychrome dans le goût de Murano.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#18Een paar vazen van Booms glas, versierd met vergulde motieven.
Paire de vases en verre de Boom décorés aux bandes dorées.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#428Een parfumverstuiver, een dekselpotje en een karafje van deels verguld Booms glas.
Vaporisateur, pot couvert et carafon en verre de Boom partiellement dorés.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#8Een bloemenrank van geblazen kleurloos glas naar Murano.
Narcisse en verre soufflé incolore dans la façon de Murano.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#467Twee designschotels van geblazen Muranoglas. Jaren ‘60.
Deux coupes design en verre de Murano soufflé. Années 60.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#225Een lot glazen, bestaande uit twintig champagneglazen, zevenentwintig aperitiefglazen en acht borrelglaasjes. Afwijkende modellen.
Lot de verres comprenant vingt verres à champagne, vingt-sept verres à apéritif et huit gouttes. Différents modèles.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#348Een lot Booms glas, bestaande uit drie verschillende vazen met gekartelde rand, een coupe, een bonbonnière een vaas kleurloze vaas met vergulde randen en een mauve vaasje.
Lot de verres de Boom comprenant trois différents vases aux bords ondulés, une coupe, une bonbonnière et un vase incoiore aux traits dorés et un petit vase mauve.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#437GalléEen vaasje glaspasta met een geëtst floraal decor. Gesigneerd.
Petit vase en pâte de verre à décor floral gravé. Signé.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 150 / 250 -
#113Twee vazen van opaalglas met een handgeschilderd bloemendecor.
Deux vases en opaline à décor de fleurs peint à la main sur fond vert clair.No longer availableDim. H 27 cmEstimate: € 30 / 40 -
#573Een paar kraagvaasjes van opaalglas met een meerkleurig vogeldecor versierd. Omstreeks 1900.
Paire de vases aux cols ondulés en opaline. Décor polychrome d’oiseaux stylisés. Vers 1900.No longer availableDim. H 27 cmEstimate: € 50 / 6à -
#438Een vierdelig toiletstel van glas met gekleurde details.
Garniture de toilette quatre pièces en verre aux détails colorés.No longer availableEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#728Gelakte plaatijzeren plateau met centraal twee geschilderde kinderen. Rondom een vergulde fries. XIXde eeuw. Sporen van roest.
Plateau en tôle laqué. Sur le fond deux enfants peints entouré d’une frise dorée. XIXe siècle. Traces de rouille.No longer availableDim. L. 61,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#761Een Afrikaans beeld van brons.
Sculpture africaine en bronze.No longer availableDim. H 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#432Frans Van GenesenPeriod: 1887-1945“Bosbeek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ruisseau dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 66 x 55,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#671Een paar balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig en verguld decor van personages. Onderaan gemerkt.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor polychrome et doré de personnages. Marque sous les bases.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 100 / 160 -
#663ValaurisEen koffieservies van meerkleurig geglazuurd aardewerk voor vier personen. Gemerkt.
Service à café en faïence noir et rouge pour quatre personnes. Avec marque.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#541Een chinees porseleinen vaas met personages en een afgeplatte buik.
Gourde en porcelaine de Chine à décor de personnages. Deux anses en forme de dragons, panse aplatie.No longer availableDim. h 48 cmEstimate: € 50 / 80 -
#180Een 18 karaats roze kleurige gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,31 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,31 ct.No longer availableDim. 7 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#564Henri Rul“Houtsprokkelaar”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ramasseur de bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 77 x 110.Estimate: € 1400 / 1600 -
#692Een luchter van verguld brons met een centrale coupe en drie lichtpunten, gedragen door engeltjes. Omstreeks 1900.
Lustre en bronze doré à coupe centrale et à trois lumières portées par des angelots. Vers 1900..No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#387Een houten speeldoosje met een parelmoeren decor van kaarten en rozen.
Coffret de bridge en bois incrusté de nacre au décor de cartes et de roses.No longer availableDim. b: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#433Een achthoekige dekselvaas van Delfts aardewerk met een meerkleurig bloemendecor en bovenaan getooid met een leeuw.
Vase couvert octogonal en faïence polychrome de Delft à décor de fleurs. Frétel en forme de lion.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#710Een handgeknoopt zijden karpetje en een bidkleedje. Het laatste met slijtage.
Carpette en soie et une carpette de prière. Cette dernière usée.No longer availableDim. 98 x 67 & 83 x 130 cmEstimate: € 40 / 50

