#107WMFEen verzilverde art-nouveau schenkkan met als handvat een zeemeermin waarvan de staart rond de kan gedrapeerd, onderaan gemerkt WMF wat staat voor Württembergische Metallwarenfabrik.
A silver-plated Art Nouveau jug with a mermaid handle, her tail draped around the jug, marked WMF which stands for Württembergische Metallwarenfabrik.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 150 / 200 -
#294Felix TimmermansEen paar prenten. “Processie.” & “Boeren tafereel.”
A pair of prints. "Procession." & "Peasant scene."No longer availableDim. 16,5 x 16,5 & 14 x 21,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#591Een herdenkingsstuk uit Verdun, 1ste wereldoorlog in de vorm van een grote kogel met een wapenschild.
#218Schönborner BleikristallEen geslepen kristallen vaas, groen in de massa.
#585Een Perzisch handgeknoopte loper.
#424Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#478Een bronzen groep muzikanten. Senegal.
#156Een acajou vitrinekast in 2 delen met 4 deuren en 1 lade.
#274Dielens (?)“Stilleven met Bloemenvaas.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
#40Een 18 kt geelgouden broche.
#479“Parijs”. Een borduurwerk op doek, op paneel.
#377Een bronzen beeldje van een baobab. Senegal.
A bronze sculpture of a baobab tree. Senegal.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 120 / 160