#591Een herdenkingsstuk uit Verdun, 1ste wereldoorlog in de vorm van een grote kogel met een wapenschild.
#503PhilipsEen vintage grijs emaille bureaulamp. Gemerkt Philips, met Helioflux lamp.
#14Een handgeschilderd miniatuur damesportret in benen lijstje. Frankrijk, Omstreeks 1830.
A hand-painted miniature portrait of a lady in a bone frame. France, circa 1830.No longer availableDim. h 14 x b 12 cmEstimate: € 50 / 70 -
#337Een verguld bronzen beeld van een Thaise muzikante met snaarinstrument.
#308Een gesculpeteerd eikenhouten kistje.
An oak wood carved box.No longer availableDim. 40x40x18 cmEstimate: € 20 / 40 -
#469Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#44Een lot van 3 handbeschilderde miniatuur damesportretjes.
#334“Damesportret.” Gemengde techniek op board.
"Lady portrait." Mixed media on board.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#203Lladro‘A Stich In Time’, een Lladro beeld, modelnummer 5344 in originele verpakking.
#160Een 18 kt geelgouden ketting met hanger in wit en geelgoud bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.
An 18 kt yellow gold necklace with pendant in white and yellow gold, set with diamonds weighing approximately 0.55 ct.No longer availableDim. 17,45 gEstimate: € 900 / 1000 -
#290Een halssnoer van donkere Tahitiparels met zilveren slot.
#219Jan Vercammen“Karikatuur van advocaten naar Daumier.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Caricature After Daumier of Lawyers." Watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 39 x 27 cmEstimate: € 50 / 70