#11Een lot van 15 kunstboeken met thema fotografie. Diverse titels en uitgaven.
#262Alfred Van NestePeriod: 1874-1969“Gezicht op de Onze-Lieve-Vrouwekerk te Brugge”. Een aquatint op papier. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 216/850.
"View of the Church of Our Lady in Bruges". An aquatint on paper. Signed and numbered 216/850 outside of the plate.No longer availableDim. 32,5 x 28cmEstimate: € 50 / 75 -
#92“Dorpszicht.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
"Village View." Oil on canvas. Illegibly signed.No longer availableDim. 30 x 36 cmEstimate: € 120 / 160 -
#377Een bronzen beeldje van een baobab. Senegal.
#282“Boerentafereel met de verschijning van Christus.” Gravure, niet gesigneerd, vermoedelijk Jakob Smits.
#414Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#14Een handgeschilderd miniatuur damesportret in benen lijstje. Frankrijk, Omstreeks 1830.
A hand-painted miniature portrait of a lady in a bone frame. France, circa 1830.No longer availableDim. h 14 x b 12 cmEstimate: € 50 / 70 -
#524Frans HensPeriod: 1856 - 1928“Zeilboten in de branding.” Ets genummerd 14/30 binnen en buiten de plaat gesigneerd. Met provenance detaillering achteraan.
"Sailboats in the surf." Etching numbered 14/30, signed inside and outside the plate. With detailed provenance provided at the back.No longer availableDim. 43 x 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#584Emile Baas“Kathedraal van Antwerpen.” Gravure, genummerd 35/50, en gesigneerd buiten de plaat.
"Cathedral of Antwerp." Engraving, numbered 35/50, and signed outside the plate.No longer availableDim. 25 x 17,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#356Een Mechelse massief eikenhouten tafel met gedraaide poten, inclusief 3 verlengstukken van 50 cm elks.
A Mechelen solid oak table with turned legs, including 3 extensions of 50 cm each.No longer availableDim. 77 x 126 x 115 cmEstimate: € 60 / 80