#295Beukenhouten schildersezel.
#6Een houten gesculpteerde Franse pianokruk met gestoffeerde draaizitting. Gesteund op 3 poten.
#62“De breister”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#104Rik SchaepherdersPeriod: 1863-1949‘Op het veld’, olieverf op paneel in vergulde kader, gesigneerd Rik Schaepherders.
#572Rachel Sutherland“Zoutleeuw”. Een schilderij, olieverf op doek.
"Zoutleeuw". A painting, oil on canvas.No longer availableDim. 39 x 49cmEstimate: € 40 / 60 -
#396Een grote eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde elementen aan de panelen.
#131Imhof Tempus FugitEen vintage 8-dagen klok, Imhof, “Tempus Fugit”, in werkende staat.
A vintage 8-day clock, Imhof, Tempus Fugit, in working condition.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 200 / 300 -
#495Een 18 kt witgouden ring bezet met solitair van +- 0,55 ct. ESI1.
An 18 karat white gold ring set with a solitaire of approximately 0.55 carat. ESI1.No longer availableDim. 5,20 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#172“Maria”. Een reliëf paneel uit gips.
#57Een zilveren sigarettenhouder, gemerkt 800‰.
#392Rooms“Stilleven met fruitschaal, bloemen en theekan”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Still life with fruit bowl, flowers, and teapot". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 59 x 79cmEstimate: € 80 / 120