#310Een 18 kt geelgouden trouwring.
An 18 kt yellow gold wedding ring.No longer availableDim. 3,62 gEstimate: € 100 / 130 -
#454Een groot Perzisch handgeknoopt tapijt.
#372Marie-Christine Huybrechs“Koets op de dijk”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Onderaan gesigneerd.
"Carriage on the dike." A painting, mixed media on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 50 x 60cmEstimate: € 100 / 150 -
#437Een polychroom houten masker. Gabon.
A polychrome wooden mask. Gabon.No longer availableDim. 34 x 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#191Een Delfts blauw-witte knobbelvaas. Eind 18e eeuw.
#123“Mercurius”. Een bronzen beeld op sokkel van rood marmer met bronzen fries. Naar een werk van Jean Bologne. Fijne geut.
#441Een gebeeldhouwd houten masker. Tchokwe.
#500Een halssnoer van zoetwaterparels met magneetsluiting.
#448Een lot van drie majolica kandelaars met vergulde versieringen.
#78Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas met blauw in de massa. Gemerkt en gesigneerd.
"Mother and Child," a bronze sculpture on a green marble base, bears a signature.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 60 / 80 -
#192Gust DierikxPeriod: Mechelen, 1924“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Bovenaan gesigneerd.
"Flower still life" translates to "Flower still life". It is a painting, oil on canvas. Signed at the top.No longer availableDim. 59 x 79cmEstimate: € 150 / 200