#337Een verguld bronzen beeld van een Thaise muzikante met snaarinstrument.
#271Mouzin Lecat Boch Frères KeramisEen lot blauw-wit porselein bestaande uit 2 borden gemerkt Mouzin Lecat & Cie - Nimy en terrine gemerkt Boch Frères Keramis 1855.
#35Een vintage paspop op 3-potig metalen staander.
#314“Abstracte collage in twee delen.” Gemengde techniek op papier.
#346Een vierkante Chinese massief houten salontafel.
#117Een paar geaderd marmeren cassolettes met losse deksels versierd met verguld bronsbeslag en leeuwenkoppen.
#467Een fetisjbeeld met spijkers. Kongo.
#427Een polychroom vogelmasker. Ivoorkust.
#142Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#121Een opgezette murene, taxidermie, begin 20e eeuw.
#548Een lot van 3 opaalglazen vazen, handbeschilderd met floraal tafereel, waarvan 1 Victoriaans rooskleurig met kristallen hangers versierd.
A lot of 3 opaline vases, hand-painted with floral scene, including 1 Victorian rose-colored one decorated with crystal pendants.No longer availableDim. H; 23-26 cmEstimate: € 75 / 125