Similar lots by type
-
#111Delvaux, Bruxelles
Een handtas van rood leder, model ‘Mémoire’. Met certificaat.
Un sac à main en cuir rouge, modèle 'Mémoire'. Avec certificat.No longer availableEstimate: € 350/450 -
#101Louis Vuitton
Een zilverkleurig lederen Mahina handtas. Datacode MB1408.
Un sac à main Mahina en cuir argenté. Code de données MB1408.No longer availableEstimate: € 650/750 -
#158Delvaux, Bruxelles
Een handtas van kanstanjebruin leder. In stofhoes. Gebruikssporen.
Un sac à main en cuir marron. Avec housse anti-poussière. Traces d'utilisation.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#143Louis Vuitton
Een handtas van zwart Suhalileder. Model ‘Radieux’. Datacode TH 4038. Met slotjes en twee sleuteltjes.
Un sac à main en cuir Suhali noir. Modèle 'Radieux'. Code de données TH 4038. Avec serrures et deux clés.No longer availableEstimate: € 650/750
Other lots in this auction
-
#4Julien Severin
“Madonna met kind”. Een studie, potlood en pastel op papier. Gesigneerd.
"Vierge à l'enfant". Une étude, crayon et pastel sur papier. Signée.No longer availableDim. 44 x 15 cmEstimate: € 50/80 -
#561
Een paar borden van Chinees porselein met een Imari decor van een visser in een landschap met treurwilg. XIXde eeuw.
Une paire d'assiettes en porcelaine de Chine à décor Imari d'un pêcheur dans un paysage au saule pleureur. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 50/60 -
#100
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten en diamanten baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 3,50 ct. (twee kleine steentjes ontbreken).
Une bague en or blanc 18 kt sertie de brillants et de diamants en baguette d'un poids total de +- 3,50 ct (il manque deux petites pierres).No longer availableDim. 13,47 gEstimate: € 1600/1800 -
#338Val Saint-Lambert
Een schaal in meerkleurig glas. Onderaan gemerkt.
Un bol en verre multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. 33 cm x 33 cmEstimate: € 45/60 -
#176
Een eikenhouten vitrinekast met drie paneeldeuren onderaan.
Une vitrine en chêne avec trois portes à panneaux en bas.No longer availableDim. 230 x 205 x 55 cmEstimate: € 120/200 -
#604Staf BeertenPeriod: 1930 - 2019
“Serafijnen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
« Séraphins ». Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 180/220 -
#404Philippe Soubiès
“Composition Tomoyesque”. Een gemengde techniek. Gesigneerd en met een resumé van de kunstenaar.
"Composition Tomoyesque". Une technique mixte. Signé et avec un résumé de l'artiste.No longer availableDim. 29 cm x 18 cmEstimate: € 80/120 -
#90
Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,89 ct.
Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,89 ct.No longer availableDim. 8,50 gEstimate: € 1350/1450 -
#41
Een vierdelig koffie- en theestel op dienblad.
Un service à café et à thé de quatre pièces sur un plateau.No longer availableDim. h: 14 & 24 cmEstimate: € 80/120 -
#563
Een paar kleine gemberpotten van Chinees capucineporselein met een blauw-wit Kangxi decor van personages in tuinen. China, einde XVIIIde eeuw.
Une paire de petits pots à gingembre en porcelaine de Chine capucine à décor Kangxi bleu et blanc de personnages dans des jardins. Chine, fin du XVIIIe siècle.No longer availableDim. H. 14 cmEstimate: € 200/300 -
#411
Een aardewerken beeldje afkomstig uit Ghana. XVIde eeuws.
Une figurine en terre cuite du Ghana. XVIe siècle.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 60/100 -
#351
“Paar flamingo’s”. Een meerkleurig porseleinen groep. West-Duitsland. Onderaan gemerkt.
"Flamants roses". Un groupe de porcelaine multicolore. Allemagne de l'Ouest. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 60/80