Other lots in this auction
-
#167Een kleine cachepot en een onderbord van polychroom porselein met decor van lange lijzen aan een tafel. China, tijdperk Republiek.
A small cachepot and a bottom plate in polychrome porcelain with a decoration of long lines on a table. China, Republic era.No longer availableOnline onlyDim. 16,5 x 23,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#147Matchbox Dinky CollectionTwee modelautootjes op schaal 1:43:- DY-9 1949 Land Rover- DY-9B 1949 Land RoverIn originele doosjes.
Two 1:43 scale model cars: - DY-9 1949 Land Rover - DY-9B 1949 Land Rover In original boxes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#238Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Ace, Davidoff, Joop, Scherrer, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 80 -
#217Een groot houten dienblad.
No longer availableOnline onlyDim. 80 x 50 cm -
#77Een mondgeblazen blauw glazen vaasje met sporen van kleur onderaan.
A mouth-blown blue glass vase with traces of color at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#206Een paar engeltjes van verguld plaaster. Eén vleugel kapot. We voegen er een kleine wandconsole aan toe.
No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cm -
#69MuranoEen lot van twee glaspasta clowns.
A lot of two glass paste clowns.No longer availableOnline onlyDim. H: 10-26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#81Een lot van vier boeken. “Schilderkunst van A tot Z”, “Het Impressionisme”, “Snelle auto’s”, “De auto, toen en nu”.
A lot of four books. “Painting from A to Z”, “Impressionism”, “Fast cars”, “The car, then and now”.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#296Twee grote schotels van meerkleurig glas.
Deux grands plats en verre multicolore.No longer availableOnline onlyDim. 58 x 17 cm & 32 x 24 cmEstimate: € 25 / 35 -
#58Volta CapodimonteEen Capodimonte Volta beeldje van een schrijver aan bureau. Onderaan gemerkt.
A Capodimonte Volta figurine of a writer at a desk. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. H: 26 cmEstimate: € 50 / 100 -
#195Een lot bestaande uit divers beeldmateriaal rond thema Antwerpen 19-20e eeuw.
A lot consisting of various visual material on the theme of Antwerp 19-20th century.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#257Een lot van 6 kristallen vazen met divers decor, kleur en grootte, waarvan 1 gemerkt Val Saint Lambert.
A lot of 6 crystal vases with various decor, color and size, of which 1 marked Val Saint Lambert.No longer availableOnline onlyDim. H: 10-35 cmEstimate: € 80 / 100

