#209Villeroy & BochEen lot bestaande uit drie kannen en een nachtspiegel van wit porselein, kannen onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h max 36 cm -
#106Lladro“De conversatie.” Porseleinen beeldje, gedateerd 1980.
#129Doorkey True scale modelsTwee modelauto’s op schaal 1:43:- Toyota Celica 4X4 Twin Turbo.- Toyota Supra 3.0 TurboIn originele (licht beschadigde) doosjes.
Two 1:43 scale model cars: - Toyota Celica 4X4 Twin Turbo. - Toyota Supra 3.0 Turbo In original (slightly damaged) boxes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#155Een lot van 3 vintage poppen mid 19e eeuws.
#246Lampenvoet met wassen sierstuk.
#239Een smeedijzeren staande lamp.
#125“Diploma Aartsbroederschap van O.L.V. van het H. Hart. Druk op papier.
#207Een blikken speelgoedkeukentje en een plastic flipperspel.
No longer availableOnline only -
No longer availableOnline onlyDim. 72 x 160 cm -
#95Een lot Chinees porselein bestaande uit twee gemberpotten en een vaas. Polychroom decor met personages en dieren.
lot of Chinese porcelain consisting of two ginger jars and a vase. Polychrome decor with characters and animals.No longer availableOnline onlyDim. h 24,18, 12 cmEstimate: € 60 / 80 -
#24Een kunstbronzen Tibetaans, ceremoniële dolk, “Phurba”.
An artificial bronze Tibetan, ceremonial dagger, "Phurba".No longer availableOnline onlyDim. 24cmEstimate: € 40 / 50