Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een cylindrische putemmer in twee kleuren koper. Smeedijzeren hengsel. Geel koperen rand bevestigd met een rij klinknagels. XIXde eeuw.

Een cylindrische putemmer in twee kleuren koper. Smeedijzeren hengsel. Geel koperen rand bevestigd met een rij klinknagels. XIXde eeuw.

216
H. 33 cm
Estimate: 6080
Catalogue #216
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #14

    Een vaas van blauw en kleurloos kristal. Niet gemerkt.

    Vase moderne en cristal bleu et incolore. Sans marque.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #81

    Een lot van vier boeken. “Schilderkunst van A tot Z”, “Het Impressionisme”, “Snelle auto’s”, “De auto, toen en nu”.

    A lot of four books. “Painting from A to Z”, “Impressionism”, “Fast cars”, “The car, then and now”.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 80
  • #229

    Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.

    Two African wooden statues on a stone pedestal.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #167

    Een kleine cachepot en een onderbord van polychroom porselein met decor van lange lijzen aan een tafel. China, tijdperk Republiek.

    A small cachepot and a bottom plate in polychrome porcelain with a decoration of long lines on a table. China, Republic era.
    No longer available
    Online only
    Dim. 16,5 x 23,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #120

    Een lot van twee geslepen kleurloos kristallen asbakken, waarbij de hoge gemerkt van Sèvres en de lage van Val Saint Lambert (Lichte schade aan de hoekjes). We voegen er een kleurloos glazen asbak aan toe.

    A lot of two cut colorless crystal ashtrays, the high one marked Sèvres and the low one Val Saint Lambert (Slight damage to the corners). We add a colorless glass ashtray.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 15 & 22 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #258

    Een reeks van vijf bordjes van Japans porselein met landschapsdecors. Enkele kleine schilfers. Onderaan gemerkt. We voegen er een kommetje aan toe met een kip en een kalkoen in het decor.

    A set of five Japanese porcelain plates with landscape decors. Some small flakes. Marked at the bottom. We add a bowl with a chicken and a turkey in the decor.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 18 & 9 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #270
    Bavaria

    Een porseleinen Bavaria koffieservies, made in Czechoslovakia. Bestaande uit 11 kopjes, 12 schoteltjes, melkkannetje, koffiekan, suikerpot.

    No longer available
    Online only
    Dim. H: 6-23 cm
  • #221

    Een paar gietijzeren vuurbokken, versierd met vlammen. Eén gebroken.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
  • #68

    Drie diverse glazen parfumflesjes.

    Three assorted glass perfume bottles.
    No longer available
    Online only
    Dim. H: 12-18 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #193
    Solingen

    Een koffer met Solingen 24k verguld bestek. Set niet compleet.

    A suitcase with Solingen 24k gold plated cutlery. Set not complete.
    No longer available
    Online only
    Dim. 45 x 32 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #42

    Een paar verzilverd metalen bloemenschalen met een gedreven en ajour Art Nouveau motief.

    pair of silver-plated metal flower bowls with a driven and openwork Art Nouveau motif.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 24 cm H: 10 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #224

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit drie dienbladen, een theestel zonder deksel, een theepot, enz.

    No longer available
    Online only
View all auction items ›

Online-Only Varia 17 April 2023

Op Maandag 17 april wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot.


On Monday April 17th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

17 April 2023 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 April 2023 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More