#72Een kleurloos glazen vaas met vergulde rand.
#2Een Chinees porseleinen vaas met afgeplatte buik. Polychroom decor met bloemen.
A Chinese porcelain vase with a flattened body. Polychrome decor with flowers.No longer availableOnline onlyDim. h 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#189MuranoEen lot bestaande uit 3 glazen schalen, waarvan 1 gemerkt.
#217Een groot houten dienblad.
No longer availableOnline onlyDim. 80 x 50 cm -
#29Een Chinees porseleinen gemberpot met meerkleurig en verguld cantondecor. Op houten sokkel. Onderaan gemerkt.
#198Een porseleinen tafellamp, blauw met bloemen decor beschilderd.
No longer availableOnline onlyDim. 39 x Ø38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#99Maria Innocentia HummelHum 335/0 Der Glücksbub, Lucky Boy, #01017, gesign onderaan, in originele doos
Hum 335/0 Der Glücksbub, Lucky Boy, #01017, signed at the bottom, in original boxNo longer availableOnline onlyDim. 11,5cmEstimate: € 50 / 80 -
#113Een paar kristallen karaffen met verguld decor.
A pair of crystal decanters with gilt decor.No longer availableOnline onlyDim. h 24 cmEstimate: € 45 / 60 -
#247Een verzilverde punchbowl op schotel, de randen versierd met druivenranken.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 45,5 cm H. 22,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#163Tweedelige chocoladevorm van gebeeldhouwd hout voor zes verschillende diertjes.
Two-part chocolate mold of carved wood for six different animals.No longer availableOnline onlyDim. L. 29,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#236JunghansEen houten wandklok. Met slinger en gewichten. Jaren ‘50.