Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een cylindrische putemmer in twee kleuren koper. Smeedijzeren hengsel. Geel koperen rand bevestigd met een rij klinknagels. XIXde eeuw.

Een cylindrische putemmer in twee kleuren koper. Smeedijzeren hengsel. Geel koperen rand bevestigd met een rij klinknagels. XIXde eeuw.

216
H. 33 cm
Estimate: 6080
Catalogue #216
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #110
    Val St. Lambert

    Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een geslepen asbak, een driehoekig vaasje (kleine schilfers), een gelobde asbak en een flessenonderzetter met geslepen rozendecor.

    A lot of colorless crystal, consisting of a cut ashtray, a triangular vase (small flakes), a lobed ashtray and a bottle coaster with a cut rose decor.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 14 & 18 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #184

    Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Kleine schilfer.

    A vase of cut colorless crystal. Small flake.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #58
    Volta Capodimonte

    Een Capodimonte Volta beeldje van een schrijver aan bureau. Onderaan gemerkt.

    A Capodimonte Volta figurine of a writer at a desk. Marked at the bottom.
    No longer available
    Online only
    Dim. H: 26 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #64

    Twee erotische boeken. “Erotic Art”. en D. Ph. Van Vloten Elderinck. “Sexueele Zeden in Woord en Beeld”.

    Two erotic books. Erotic art. and D.Ph. Van Vloten Elderinck. “Sexual Mores in Words and Pictures”.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #293
    Guerin

    Een aardewerken kan met decor van oogstende Egyptenaren. Onderaan gemerkt, en met wapenschild ‘Puratos’.

    Une verseuse en faïence à décor d'Égyptiens moissonneurs. Marqué en bas, et avec armoiries 'Puratos'.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #285
    Hector St-Sauveur

    “Châteaux de France, Région de La Loire. Extérieurs et Intérieurs”. Ed. Massin Paris, 1926. Een collectie foto’s in-folio.

    « Châteaux de France, Région de la Loire. Extérieurs et intérieurs ». Éd. Massin Paris, 1926. Une collection de photographies in-folio.
    No longer available
    Online only
    Dim. 90 x 60 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #98
    Unica

    Een polychroom aardewerken vaas met bloemdecor. Plateel. Gouda, Holland.

    A polychrome earthenware vase with floral decoration. Plateau. Gouda, Holland.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 48 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #180
    Lladro, Spain

    “Ballerina”. Een groep van meerkleurig Spaans porselein. Het kantwerk beschadigd. Onderaan gemerkt.

    "Ballerine". Un groupe de porcelaine espagnole multicolore. La dentelle est abîmée. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #26

    Een paar Indonesisch houtgesculptuurde muurlepel en vork. Schade aan vork gedeelte.

    A pair of Indonesian wood carved wall spoon and fork. Damage to fork section.
    No longer available
    Online only
    Dim. 53cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #95

    Een lot Chinees porselein bestaande uit twee gemberpotten en een vaas. Polychroom decor met personages en dieren.

    lot of Chinese porcelain consisting of two ginger jars and a vase. Polychrome decor with characters and animals.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 24,18, 12 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #13

    Een burgerkoppel van meerkleurig Duits porselein. Schilfer aan de onderrand van de hoge hoed.

    Un couple bourgeois en porcelaine allemande multicolore. Eclat sur le bas du chapeau haut de forme.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #299
    Val Saint Lambert

    Een kandelaar van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Bougeoir en cristal taillé incolore. Marqué.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Online-Only Varia 17 April 2023

Op Maandag 17 april wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot.


On Monday April 17th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

17 April 2023 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 April 2023 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More