Other lots in this auction
-
#183Commode met drie laden van gefineerd hout in transitionele stijl. Marmeren blad. Begin XXste eeuw (blad gebroken).
Commode à trois tiroirs en bois plaqué de style transitionnel. Feuille de marbre. Début XXème (tablette cassée).No longer availableOnline onlyDim. 80 x 77 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#214Twee zeskantige schotels van wit metaal.
Two hexagonal dishes of white metal.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 30 & 28 x 40 cmEstimate: € 25 / 35 -
#50Royal Doulton, EnglandEen porseleinen beeldje van dame met hoepeljurk. Onderaan gemerkt Royal Doulton England.
A porcelain figurine of a lady with a hoop dress. Marked at the bottom Royal Doulton England.No longer availableOnline onlyDim. 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#200Een zilveren zakhorlge in beschermkast met aan de achterkant de afbeelding van een paard. 800 ‰. Glas ontbreekt.
Une montre de poche en argent dans un étui de protection avec l'image d'un cheval au dos. 800/1000 . Le verre est manquantNo longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#194Een lot van 2 kunstboeken.
A lot of 2 art books.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#48“Vrouw met bloemenmand.” een sculptuur van malachiet. Verschillende restauraties en beschadigingen. Op sokkel.
“Woman with flower basket.” a sculpture of malachite. Various restorations and damage. On plinth.No longer availableOnline onlyDim. h 34 cmEstimate: € 45 / 60 -
#205Een lot van drie verzamelalbums met betrekking tot de koninklijke familie, vooral Koningin Astrid.
No longer availableOnline only -
#295Een schenkkan van Keuls aardewerk. Een haarscheur bovenaan.
A pitcher of Cologne earthenware. A hairline crack at the top.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 35 / 45 -
#131VitesseZeven modelauto’s op schaal 1:43:- V053E: Renault Laguna Break medical car.- L192A: Fiat Cinquecento Sporting 1996 “Nero”. Limited edition 0815/2000.- AV068D: Renault Megane Scenic Metallic grey.- V98012: Toyota Picnic 1997 Dark blue- V98176: Renault Clio II 1998 “Boreal” Light metallic grey.- 040 B: Renault Laguna V6 TXE 1994.- 490 Chrysler Town & CountryIn originele doosjes.
Seven model cars on a scale of 1:43: - V053E: Renault Laguna Break medical car. - L192A: Fiat Cinquecento Sporting 1996 “Nero”. Limited edition 0815/2000. - AV068D: Renault Megane Scenic Metallic grey. - V98012: Toyota Picnic 1997 Dark blue - V98176: Renault Clio II 1998 “Boreal” Light metallic grey. - 040 B: Renault Laguna V6 TXE 1994. - 490 Chrysler Town & Country In original boxes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 70 / 100 -
#167Een kleine cachepot en een onderbord van polychroom porselein met decor van lange lijzen aan een tafel. China, tijdperk Republiek.
A small cachepot and a bottom plate in polychrome porcelain with a decoration of long lines on a table. China, Republic era.No longer availableOnline onlyDim. 16,5 x 23,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#259Een porseleinen Chinese vaas. Handbeschilderd decor met vogels, boom en opschrift.
A porcelain Chinese vase. Hand-painted decor with birds, tree and inscription.No longer availableOnline onlyDim. 44 x Ø 20 cmEstimate: € 50 / 60 -
#238Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Ace, Davidoff, Joop, Scherrer, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 80

