Other lots in this auction
-
#293GuerinEen aardewerken kan met decor van oogstende Egyptenaren. Onderaan gemerkt, en met wapenschild ‘Puratos’.
Une verseuse en faïence à décor d'Égyptiens moissonneurs. Marqué en bas, et avec armoiries 'Puratos'.No longer availableOnline onlyDim. h 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#247Een verzilverde punchbowl op schotel, de randen versierd met druivenranken.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 45,5 cm H. 22,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#111Een houten klokje naar Art Deco model, 1945
A wooden clock after Art Deco model, 1945No longer availableOnline onlyDim. 20 x 28 cmEstimate: € 30 / 35 -
#68Drie diverse glazen parfumflesjes.
Three assorted glass perfume bottles.No longer availableOnline onlyDim. H: 12-18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#168Twee diverse vazen van Chinees blauw en wit porselein, de éné met een decor van personages in een landschap, de andere met bloemen in uitsparingen. Eén beschadigd aan de onderrand, de andere met een kleine perforatie onderaan.
Two different vases of Chinese blue and white porcelain, one with a decoration of characters in a landscape, the other with flowers in recesses. One damaged at the bottom edge, the other with a small perforation at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. H. 29,5 & 26,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#159Een bronzen beeldje van een paard, vroeg 20e eeuws, naar Tang dynastie.
A bronze figurine of a horse, early 20th century, after the Tang dynasty.No longer availableOnline onlyDim. 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#30Twee in elkaar passende Japanse dienbladen van zwartgelakt hout met meerkleurige landschapsdecors.
Two interlocking Japanese trays made of black lacquered wood with multi-coloured landscape decors.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#256Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Ace, Davidoff, Joop, Scherrer, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 80 -
#208Een lot van 5 biscuit beeldjes met mandjes, versierd met divers decor in het reliëf. Beige mand met meerdere manco’s.
No longer availableOnline onlyDim. H: 9-24 cm -
#149Matchbox Dinky CollectionTwee modelautootjes op schaal 1:43:- DY-6 Volkswagen 1952- DY-6B Volkswagen 1951In originele doosjes.
Two model cars on a scale of 1:43: - DY-6 Volkswagen 1952 - DY-6B Volkswagen 1951 In original boxes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#134Universal HobbiesRenault Laguna II Estate “Privilege” 1.9 dCi. Een modelauto op schaal 1:43. In presentatiedoosje.
Renault Laguna II Estate “Privilege” 1.9 dCi. A 1:43 scale model car. In presentation box.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#6Een hout gesculptuurd beeld van een naakte dame. Onderaan achterzijde onleesbaar gesigneerd. Bevestigingspunten achterzijde. Herstelschade zichtbaar onderaan benen.
A wood sculpted statue of a naked lady. Signed illegibly at the bottom of the back. Rear mounting points. Repair damage visible at the bottom of the legs.No longer availableOnline onlyDim. 51Estimate: € 45 / 55

