Similar lots by type
-
#1140
Een grote balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin.
Grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages dans un jardin.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#197
Een driedelig schouwstel, bestaande uit twee siervazen en en coupe van kobaltblauw porselein met een decor van romantische koppels en met messingen monturen.
Garniture de cheminée comprenant deux vases et une coupe en porcelaine bleue cobalt à décor de couples romantiques et aux montures en laiton.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#1130
Een Japans porseleinen vaas. Restauratie aan de buik.
Vase en porcelaine du Japon. Restauration à la panse.No longer availableDim. h 92 cmEstimate: € 80/120 -
#1143
Een paar schotels van blauw en wit Chinees porselein met zeven perziken in het decor.
Paire de plats en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de sept pêches.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 160/180 -
#1123
Een balustervaas van meerkleurig Chinees porselein met een decor van een schilder in zijn atelier. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à déo d’un peintre dans son atelier. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#997Spode
Drie grote koppen met onderborden van blauw en wit Engels porselein met een decor van Italiaanse romantische zichten. Onderaan gemerkt.
Trois grandes tasses et soucoupes en porcelaine anglaise bleue et blanche à décor de vues romantiques italiennes. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#807Krautheim
Een porseleinen koffieservies met bloemendecor, bestaande uit een koffiepot en melkkannetje op plateau, twaalf kopjes met onderbordjes en twaalf borden. We voegen er een kannetje van Boch aan toe.
Service à café en porcelaine à décor de fleurs, comprenant une cafetière, un pot à lait, un plateau, douze tasses et soucoupes et douze assiettes. Nous ajoutons une verseuse de Boch.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#597
Een jongen met bloemen, een dame met gieter en een groep van een dansend koppel van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Garçon aux fleurs, femme à l’arrosoir et un groupe de danseurs en porcelaine polychrome. Marques sous les bases.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80/120 -
#1131
Een paar lange gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein met een decor van bloemen en een pauw en met houten deksels.
Paire de pots à gingembre hauts en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de fleurs et d’un paon. Couvercles en bois.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80/120 -
#1141
Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages en met houten deksel. Begin XXe eeuw.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages et à couvercle en bois. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#577
Een dekselvaas van Aritaporselein met een decor van personages in een landschap. Japans werk.
Vase couvert en porcelaine d’Arita à décor de personnages dans un paysage. Travail japonais.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120/140 -
#218Goebel
“Dame met kooitjes” & “Visser”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“Femme aux petites cages” et “Pêcheur”. Deux statuettes en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#1142
Een schaal van Chinees porselein met een verhalende scène in het decor.
Plat en porcelaine de Chine décoré d’un scène de genre.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 360/380 -
#1128
Een paar balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een parade en Chinese tekens op de rug. Omstreeks 1900.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages et de la calligraphie au verso. Vers 1900.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 180/240 -
#1065KPM
Een gedeelte servies van blauw en wit porselein met een “immortelle de Saxe”-decor, bestaande uit vier terrines, waarvan twee met onderschotel, drie koffiepotten in verschillende groottes, een schaaltje, vier grote schotels en zestien borden.
Partie de service en porcelaine bleue et blanche à décor à l’immortelle de Saxe, comprenant quatre terrines dont deux aux présentoirs, trois cafetières de différentes tailles, un petit plat, quatre grands plats et seize assiettes.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#938Dresden
“Musicerende dame met papegaai” & “Lezende meisjes”. Twee groepen van meerkleurig porselein. Kleine beschadigingen aan de jurken. Onderaan gemerkt.
“Musicienne au perroquet” et “Filles lisant”. Deux groupes en porcelaine polychrome. Petits dégâts au jupes. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 13 & 17 cmEstimate: € 40/60 -
#1073Limoges
Een theeservies van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt. Enkele restauraties. Compleet voor twaalf personen.
Service à thé en porcelaine polychrome et dorée décoré de fleurs. Marque sous la base. Quelques restaurations. Complet pour 12 couverts.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#1122
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen in een tuin.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de longues élises dans un jardin.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#607Sitzendorf
Een paar kandelaars van meerkleurig porselein in barokke stijl, versierd met dansende putti. Onderaan gemerkt.
Paire de candélabres en porcelaine polychrome de style baroque décorés de putti dansant. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40/69 -
#794
Een vijfdelig koffie- en theestel van porselein met een handgeschilderd bloemendecor en vergulde details. Omstreeks 1900.
Garniture à café et à thé en porcelaine à décor de fleurs peintes à la main et au détails dorés. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#653
Romantisch koppel met engeltjes. Een groep van meerkleurig porselein. Gemerkt.
Couple romantique aux angelots. Groupe en porcelaine polychrome. Avec marque.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#975Meissen
Musicerend koppel. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Couple musicien. Deux statuettes en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 50/80 -
#925
Een kommetje van capucineporselein met binnenin een meerkleurig decor van bloemen. XIXe eeuw. Kleine schilfer onderaan.
Bol en porcelaine capucine, l’intérieur à décor famille rose de fleurs. XIXe siècle. Petit éclat au bord inférieur.No longer availableDim. Ø: 14,5 cmEstimate: € 40/60 -
#935
Een koppel van meerkleurig Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
Couple en porcelaine de Saxe polychrome. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#774Lionel CarbonPeriod: °1943
“50 jaar heiligverklaring Don Bosco”. Ontwerp voor postzegel (exemplaar met eerstedagstempel toegevoegd). Litho. Gesigneerd en genummerd 241/250 buiten de plaat.
“50 ans d’adoration de Don Bosco”. Dessin pour un timbre poste (un exemplaire au cachet premier jour est ajouté). Litho. Signée et numérotée 241/250 hors planche.No longer availableDim. 53 x 75 cmEstimate: € 15/25 -
#705Ethiopie
Tien halssnoeren en drie hangers van zilver 10 ‰. Ter plaatse aangekocht 1986.
Dix colliers et trois pendentifs en “argent” 10‰. Achetés sur place en 1986.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#5
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met één centrale briljant van ± 0,20 ct. en kleine diamantjes oude slijp.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un brillant central de ± 0,20 ct et de petits diamants de taille ancienne.No longer availableDim. 1,54 gEstimate: € 200/300 -
#753
Houten kolenbak met messingen handvat.
Bac à charbon en bois à anse en laiton.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#1036
Een paar bankjes van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl, waarvan één met armleuningen.
Paire de banquettes en noyer sculpté de style Louis XVI dont une aux accoudoirs.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#630Ethiopie
Een vruchtbaarheidshalssnoer, een speld en zes verschillende hangers van 10 ‰ zilver. Ter plaatse aangekocht in 1986.
Collier de fertilité, épingle et six différents pendentifs en “argent” 10‰. Achetés sur place en 1986.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#161
Een zesdelig zilveren serveerbestek in etui. 800‰.
Couvert de service six pièces dans l’étui. 800‰.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#922Silk
“Landschap met vee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Paysage au bétail” Huile sur panneau. Signé. XIXe siècle.No longer availableDim. 38 x 44 cmEstimate: € 100/120 -
#656
Een paar notenhouten fauteuils in Louis-Philippestijl, bekleed met gecapitonneerd fluweel. Afwijkende modellen.
Paire de fauteuils en noyer de style Louis-Philippe recouverts de velours capitonné. Différents modèles.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#644Jan VanrietPeriod: °1948
“Lopende naakten”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘92 en genummerd 101/500 buiten de plaat.
“Nus courants”. Litho. Signée, datée ‘92 et numérotée 101/500 hors planche.No longer availableDim. 29,5 49,5 cmEstimate: € 120/140 -
#880Stein
Zes bierpullen van porselein en aardewerk met tinnen deksels. De eerste “L’Accident du Chasseur”, gemerkt Lichte. De tweede met een molen in een cartouche gemerkt WMF Delft Blauw. De derde met gedrukt vogeldecor, zonder merk. De vierde met gestyleerde bloemen, gemerkt WMF. De vijfde met heraldische leeuwen, gemerkt Kühr, Mühl-Ried. De zesde “Weihnachten 1987” van Heylands Bier.
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. 21 à 16 cmEstimate: € 30/60 -
#65
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met twee briljantjes en koraal.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de deux petits brillants et du corail.No longer availableDim. 2,83 gEstimate: € 400/500