Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een damesbuste van gesculpteerd wit marmer. Achteraan gesigneerd.
Bianci

Een damesbuste van gesculpteerd wit marmer. Achteraan gesigneerd.

Buste de dame en marbre blanc. Signature au verso.
Dim. h: 30 cm
SKU: 2806160178.
Category: Beeld.
Auction day: 28 June 2016 19:00
Catalogue #178
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #689

    “Tahoser”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Gesigneerd Coudray en met Parijse gieterijstempel. Harp niet origineel.

    “Tahoser”. Statue en bronze. Signée Coudray. La harpe n’est pas originale.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #564

    “Athena”. Een beeld van donkergepatineerd brons op voetstuk van wit en zwart marmer. Voetstuk beschadigd en schild manco.

    “Athène”. Statue en bronze patiné sur pied en marbre blanc et noir. Pied endommagé et bouclier non inclus.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #253

    “Cupido en Psyche”. Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel. naar een werk van Fausto Biggi.

    “Cupidon et Psyche”. Bronze sur pied en marbre noir. D’après une oeuvre de Fausto Biggi.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #622
    Richard K. Kron

    Een grote zittende adelaar met jongen van gesculpteerd hout.

    Grand aigle assis et son petit en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #188

    Een staande figuur naar de klassieke oudheid van wit composiet. Engels werk.

    Statue en composite blanc. Classique. Oeuvre Anglais.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #234

    Een paar liggende sfinxen van brons.

    Paire de sphinx couchés en bronze.
    No longer available
    Dim. l: 120 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #578

    Een bronzen tuinbeeld in de vorm van een staande reiger.

    Une statue de jardin en bronze représentant un héron.
    No longer available
    Dim. h: 160 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #577

    Een bronzen geut van de Venus van Milo met inscriptie ‘Musée du Louvre’.

    Un bronze de la Venus de Milo avec inscription du Musée du Louvre.
    No longer available
    Dim. h: 102 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #620

    “Cupido en Psyche met harp”. Een hoogreliëf van monochroom wit composiet.

    Cupidon et Psyché avec harpe”. Relief en composite monochrome blanche.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #252

    “Cupido en Psyche”. Een beeld van bruingepatineerd brons.

    “Cupidon et Psyche”. Statue en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #668

    “Justitia”. Een bronzen beeld met meerkleurig patina. Weegschaal ontbreekt.

    “Justice”. Une statue en bronze. La balance n’est pas inclue.
    No longer available
    Dim. h: 79 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #233

    “Naakt Romeins krijger”. Een beeld van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel.

    “Guerrier Romain Nu”. Une statue en bronze sur pied en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #486

    Een paard van gepolychromeerd hout met een vogelvormig zadel. Indisch werk. Eén been los.

    Un cheval en bois polychromé avec selle en forme d’oiseau. Indien. Une jambe endommagé.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #379

    Drie Mariabeelden met kind van donkergepatineerd plaaster en een Maria-Heilig-Hartsbeeld van monochroom wit biscuit.

    Trois statuettes de la Vierge à l’Enfant en plâtre foncé et une Vierge au Sacré-Coeur en biscuit monochrome blanc.
    No longer available
    Dim. h: 20 - 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #607

    Een plaquette van steengoed op voetsuk, versierd met twee tabletten met hiërogliefen en een afneembaar sarcofaagdeksel.

    Plaquette en grès sur piétement décorée de deux tablettes aux hiéroglyphes et d’un couvercle de sarcophage amovible.
    No longer available
    Dim. 144 x 75 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #619

    Een plaquette van steengoed, versierd met hiërogliefen en een afbeelding van de godin Isis.

    Plaquette en grès décorée d’hiéroglyphes et d’une représentation d’Isis.
    No longer available
    Dim. h: 91 x 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #679

    “Vrouwelijke amor en mannelijk naakt”. Een groep van bruingepatineerd brons.

    “Amor féminin et Nu mâle”. Bronze.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 140 / 200
  • #248

    “Naakte amor”. Een beeld van donker gepatineerd brons.

    “Amor Nu”. Bronze à patine foncée.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #251

    “Krijgsheer”. Een beeld van brons met donker patina op arduinen sokkel.

    “Guerrier”. Une statue en bronze sur pied en pierre de taille.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 200 / 280
  • #575

    Een borstbeeld van een Romeins keizer van donkergepatineerd brons op een voetstuk en zuil van rood marmer.

    Buste d’un empereur romain en bronze à patine foncée sur une base et une colonne en marbre rouge.
    No longer available
    Dim. h: 96 + 90 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #247

    “Naakte boogschutter”. Een beeld van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel. Naar een werk van Anna Carrier.

    “Archer Nu”. Une statue en bronze sur pied en marbre noir. D’après une oeuvre d’Anna Carrier.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #684

    “Vrouw met duiven”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van Henri Plé uit 1883.

    “Femme avec des pigeons”. Statue en bronze. D’après une oeuvre de 1883 par Henri Pié.
    No longer available
    Dim. h: 86 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #552

    “L’aviation”. Een beeld van bruingepatineerd brons.

    “L’aviation”. Une statue en bronze patinée.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #699

    “La poésie”. Een bronzen beeld met tweekleurig patina naar een werk van Mathurin Moreau.

    “La Poésie”. Une statue en bronze patinée bicolore. D’après une oeuvre par Mathurin Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #189

    Een oude houten trekkar met verstelbare zitjes.

    Un chariot en bois avec sièges réglable.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #186

    Een eikenhouten klapsecretaire met onderaan twee laden.

    Secrétaire à abattant en chêne, le dessous à deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. b: 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #258

    “Apollo”. Een beeld van bruingepatineerd brons op zwart marmeren sokkel. Naar een werk van G. Nisini.

    “Apollon”. Une statue en bronze sur pied en marbre noir. D’après une oeuvre de G. Nisini.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #658

    Twee bronzen staande Boeddha’s in verschillende gedaantes.

    Deux Bouddha debout en bronze en différentes apparitions.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #396
    Bokhara

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 240 x 160 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #203
    Jef Lambeaux
    Period: 1852 - 1908

    “La folle chanson”. Een groep van groengepatineerd brons. Met Brussels gieterijmerk.

    “La folle chanson”. Groupe en bronze à patine verte. Avec cachet de fonderie bruxelloise.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #210

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,90 ct.
    No longer available
    Dim. 5,90 g
    Estimate: € 1900 / 2000
  • #508

    Een zeshoekige balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van krijgers.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de guerriers.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #308

    Een zwarte en een kleurloze vaas van Booms glas met vergulde versieringen. Medio XXe eeuw.

    Vase noire et un vase incolore en verre de Boom aux détails dorés. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #753

    Een lot van vijf Afrikaanse hoofden van gesculpteerd hout.

    Lot de cinq têtes africaines en bois sculpté.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #713

    Een Madonna met kind van wit en verguld Brussels porselein onder stolp.

    Vierge à l’Enfant en porcelaine de Bruxelles blanche et dorée. Sous globe en verre.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #286

    Een ronde eettafel in directoirestijl met twee verlengbladen.

    Une table ronde en style directoire avec deux rallonges.
    No longer available
    Dim. Ø: 120 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Juni

Deze veiling is volledig.

28 June 2016 19:00
29 June 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More