#400DKNYEen roestvrij stalen horloge in originele doos.
#440Casio & RodaniaTwee roestvrij stalen herenhorloges. Gedragen.
#435GrittiEen antieke verguld dameshorloge.
Montre de dame ancienne en plaqué.No longer availableEstimate: € 40 / 80
#16Een decoratief stoeltje met rieten zit. Regio Namen, omstreeks 1760.
#223Een paar boekensteunen, versierd met een gestileerde mopshond en kat.
#521Een balustervaas van Chinees porselein met een decor van personages aan de hofhouding in cartouches en met pioenen op op roestbruine fond.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor de personnages de la cour en cartouches et de pivoines sur fond brun rouille.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#302Een sierzwaard in een plexiglazen sokkel gemonteerd.
#495Een gesculpteerde houten wandelstok met het handvat in de vorm van een vliegende vis.
#266Een paar zwartgelakte kastjes met zes laden in de stijl van Boulle, versierd met verguld bronsbeslag.
Paire d'armoires laquées noires à six tiroirs de style Boulle, ornées de garnitures en bronze doré.No longer availableDim. h: 109 cmEstimate: € 500 / 550 -
#541Een paar meerkleurige Chinees porseleinen gemberpotten. met een decor van personages aan de hofhouding. Onderaan gemerkt.
#285Een 18 karaats wit gouden ring met bijpassende oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en drie parels.
Une bague en or blanc 18 carats avec des boucles d'oreilles assorties serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,10 ct. Et trois perles.No longer availableDim. 6,75 gEstimate: € 250 / 300 -
#294Twee opgezette reeënkoppen.
Deux têtes de cerfs empaillées.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 50 / 80 -
Une vue de la côte hollandaise avec des navires dans une mer agitée . Huile sur panneau dans l'esprit du 17ème siècle.No longer availableDim. 20 x 24 cmEstimate: € 80 / 120