#440Casio & RodaniaTwee roestvrij stalen herenhorloges. Gedragen.
#400DKNYEen roestvrij stalen horloge in originele doos.
#435GrittiEen antieke verguld dameshorloge.
Montre de dame ancienne en plaqué.No longer availableEstimate: € 40 / 80
#334ColumbiaEen oude slingergrammofoon met een groot aantal platen en met reservenaalden. Werkende staat.
Lot d’argent dont un étui contenant six petites cuillères, un étui contentant douze cuillères, une manche à gigot, deux cuillères à sauce et un saupoudroir. Poids sans le manche.No longer availableDim. 484,40 gEstimate: € 100 / 120 -
#319Een reproductie van een oude affiche voor Jacquemotte.
#351Een oude glazen fruitstolp.
#73Lot postzegels: een groot voorgedrukt losbladig album met Belgische en internationale gefrankeerde zegels, overwegen XIXde en begin XXste eeuw. Evenals een boekje “Gevaert” uit 1957 met een postfrisse reeks “Beroemde Figuren”, Een album met “Congo Belge et Ruanda-Urundi, collection complète à partir de 1940” met certificaat. Envelop met een reeks “Achel 1948” op kaarten, poststempel 1949 e.a. “Album illustré...” met talrijke internationale zegels uit de XIXde eeuw. En nog twee folders met zegel (..)
Lot de timbres: un grand album à feuilles détachées pré-imprimé avec des timbres estampés belges et internationaux, niveau XIXème et début XXème siècle. Ainsi qu'un livret Gevaert de 1957 avec une série MNH Figures célèbres , Un album avec «Congo Belge et Ruanda-Urundi, collection complète à partir de 1940» avec certificat Enveloppe avec une série de «Achel 1948» sur cartes, cachet de la poste 1949 et autres «Album illustré ...» avec de nombreux timbres internationaux du XIXe siècle. deux autre(..)No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#776Een ovale tafel van mahoniehoutfineer met vier tapse poten. XIXe eeuw.