Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een dameshorloge van zwart glazend keramiek en titanium. Model Jubilé. Met extra schakeltje.
Rado

Een dameshorloge van zwart glazend keramiek en titanium. Model Jubilé. Met extra schakeltje.

Montre de dame en céramique noire et titane. Modèle Jubilé. Avec maillon extra.
SKU: 2710200410.
Category: Uurwerk.
Auction day: 28 October 2020 19:00
Catalogue #410
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #400
    DKNY

    Een roestvrij stalen horloge in originele doos.

    Montre en acier inoxydable dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #435
    Gritti

    Een antieke verguld dameshorloge.

    Montre de dame ancienne en plaqué.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #440
    Casio & Rodania

    Twee roestvrij stalen herenhorloges. Gedragen.

    Deux montres homme en acieer inoxydable. Bien portées.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #131

    Oude fotocamera van hout en messing. Met lens en drie platenhouders. Goede staat, in linnen tas. XIXde eeuw.

    Ancienne caméra en bois et laiton. Avec lentille et trois planches. Bon état, sac en toile. XIXe siècle;
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #402

    Een lot van achttien souvenirkoppen van Vieux Paris/ Bruxelles. Met vergulde en meerkleurige decors. XIXe eeuw.

    Lot de dix-huit coupes souvenirs du Vieux Paris / Bruxelles. Décors dorés et multicolores. XIXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #680
    Henri Roberts
    Period: 1865 - 1929

    “Stilleven met brioche, een kopje, een boeket en dameshandschoenen op een kanten lap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux brioche, une tasse, un bouquet et des gants sur une dentelle”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 44 x 37 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #673

    Een sierschotel van Chinees porselein porselein met melk-en-bloeddecor van planten. Recent.

    Un plat décoratif en porcelaine de Chine à décor de plantes en sang et lait. Récent.
    No longer available
    Dim. Ø: 36,5 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #700

    Een paar porseleinen vazen met meerkleurig decor van bloemen en vogels op kobaltblauwe achtergrond.

    Paire de vases en porcelaine à décor polychrome de fleurs et d’oiseaux sur fond bleu cobalt.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #706

    Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.

    Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.
    No longer available
    Dim. 165 x 88 cm & 150 x 102 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #567

    Een paar dekseldoosjes van blauw en wit Chinees porselein in de vorm van ganzen.

    Une paire de boîtes à couvercle en porcelaine de Chine bleue et blanche en forme d'oies.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #124
    Arthur Haegebaert
    Period: 1876 - 1942

    “Vrouw met mand”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Perforatie.

    Femme au panier . Huile sur toile. Signé. Perforation.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #755

    Een lot van zeventien XIXe eeuwse kopjes van Parijs’/ Brussels porselein met verschillende decors.

    Un lot de dix-sept coupes du XIXème siècle en porcelaine de Paris / Bruxelles aux décors différents.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #35
    Pontiac Swiss Made

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Une montre pour femme en or jaune 18 carats avec un bracelet à maillons en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 16,35 g
    Estimate: € 240 / 300
  • #546
    Ispahan

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 91 x 161 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #70

    Een 14 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en een grijze parel.

    Une bague en or blanc 14 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,10 ct. Et une perle grise.
    No longer available
    Estimate: € 350 / 450
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More