Similar lots by type
-
#440Casio & RodaniaTwee roestvrij stalen herenhorloges. Gedragen.
Deux montres homme en acieer inoxydable. Bien portées.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#400DKNYEen roestvrij stalen horloge in originele doos.
Montre en acier inoxydable dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#435GrittiEen antieke verguld dameshorloge.
Montre de dame ancienne en plaqué.No longer availableEstimate: € 40 / 80
Other lots in this auction
-
#198Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Vaas met bloesems”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vase avec des fleurs . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 67 x 75 cmEstimate: € 50 / 80 -
#469“Bonjour Madame Manoire”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Bonjour Madame Manoire . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 40 x 55 cmEstimate: € 100 / 120 -
#393Een lot van veertien kopjes van vieux Paris/ Bruxelles met namen in groen. Met zeven ondertasjes. XIXe eeuw.
Un lot de quatorze tasses du vieux Paris / Bruxelles avec des noms en vert. Avec sept soucoupes. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#313Twee paar borden van meerkleurig Frans aardewerk.
Deux paires d'assiettes en faïence française multicolores.No longer availableDim. Ø: 19 & 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#576Indo-BidjarEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Tapis indien en laine. Noué main.No longer availableDim. 244 x 194 cmEstimate: € 100 / 120 -
#701Een luchter met albasten coupe en vijf lichtpunten met bloemvormige glazen kapjes. Omstreeks 1900.
Un lustre avec coupe en albâtre et cinq points lumineux avec abat-jour en verre en forme de fleur. Vers 1900.No longer availableDim. Ø: 41 cmEstimate: € 200 / 300 -
#253Een Maria-Theresialuchter met twaalf lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
Lustre Marie-Thérèse à douze lumières, décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 200 / 300 -
#464Aloys De LignièrePeriod: 1891 - 1963“Vlaeykensgang” & “Engelengang - Schoytestraat”. Twee werkjes, olieverf op board. Beide gesigneerd.
Vlaeykensgang & Engelengang - Schoytestraat . Deux oeuvres, huile sur panneau. Tous deux signés.No longer availableDim. 24 x 18 & 30 x 21 cmEstimate: € 50 / 75 -
#698BvlgariEen armband van struisvogelleder. In doosje.
Un bracelet en cuir d'autruche. En boîte.No longer availableEstimate: € 100 / 130 -
#166Een Engelse linen-press met onderaan twee laden.
Meuble anglais dite linen-press. Le bas ouvrant à deux tiroirs.No longer availableDim. 215 x 120 x 55 cm cmEstimate: € 200 / 300 -
#437Goebel, Germany“What’s new?”. Een beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel. Nr.418. Gemerkt.
Quoi de neuf? . Une figurine de biscuit multicolore dessinée par M. I. Hummel. N ° 418. Marquée.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 60 / 70 -
#222Mertens“Jachtstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
“Nature morte de chasse”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘75.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100 / 120

