Similar lots by type
-
#400DKNYEen roestvrij stalen horloge in originele doos.
Montre en acier inoxydable dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#435GrittiEen antieke verguld dameshorloge.
Montre de dame ancienne en plaqué.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#440Casio & RodaniaTwee roestvrij stalen herenhorloges. Gedragen.
Deux montres homme en acieer inoxydable. Bien portées.No longer availableEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#497Twee gedreven verzilverde theedozen op hoog dienblad. Oosters werk.
Deux boîtes à thé en métal argenté sur un plateau haut. Travail oriental.No longer availableDim. h: 20 & 24 cm; Ø: 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#615Een messingen luchter met geslepen glazen kap. Omstreeks 1900.
Lustre en laiton à abat-jour en verre taillé. Vers 1900.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 150 / 200 -
#523Een met brons beklede Boeddha met ruyi. Onderaan gemerkt.
Un Bouddha couvert de bronze avec ruyi. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 50 / 60 -
#609Trumeauspiegel. Tijdperk Empire.
Trumeau d’époque Empire.No longer availableDim. H. 157 cmEstimate: € 50 / 60 -
#638Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig en verguld decor van vogels en bloemen. Onderaan gemerkt.
Vase en porcelaine de Chine à décor polychrome et doré d’oiseaux et de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 100 / 120 -
#557Een paar cilindervormige potten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van zotjes.
Paire de pots cylindriques en porcelaine chinoise à décor d'imbéciles bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 70 / 90 -
#367Een groot lot oude houten leesten.
Grand lot de vieux formes en bois.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#731Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.
Lustre en laiton doré décoré de noeuds et de feuilles et avec sept abat-jour en verre.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#247Een gietijzeren replica van een oude muurplaquette met vlaggenstokhouder met opschrift ‘Hofleverancier’.
Une réplique en fonte d'une ancienne plaque murale avec un support de mât avec l'inscription Fournisseur à la maison royale .No longer availableDim. 50 x 42 cmEstimate: € 55 / 65 -
#684Ambrose“Zeilschip op volle zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Voilier en pleine mer”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 80 / 120 -
#379Een serie van zes notenhouten art deco stoelen, geïnspireerd op Régence voorbeelden. Wortelhouten details en groene lederen zittingen.
Suite de six chaises art déco en noyer inspirées par des exemples Régence. Détails en ronce, sièges en cuir vert.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#15Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen met munten. Mexicano 1865. 1 Peso.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats avec pièces. Mexicano 1865. 1 Peso.No longer availableDim. 2,17Estimate: € 100 / 150

