#435GrittiEen antieke verguld dameshorloge.
Montre de dame ancienne en plaqué.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#440Casio & RodaniaTwee roestvrij stalen herenhorloges. Gedragen.
#400DKNYEen roestvrij stalen horloge in originele doos.
Montre en acier inoxydable dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 40 / 80
#57Vijf diverse Delftse tegels, versierd met personages. Blauw en wit, behalve één mangaankleurig versierd met een visser in een sloep. XVIIIde eeuw, diverse letsels.
Cinq carreaux de Delft décorés de personnages. En bleu et blanc sauf un exemplaire manganèse à décor d’un pêcher dans une chaloupe. XVIIIe siècle, plusieurs dégâts.No longer availableDim. 13 x 13 cmEstimate: € 60 / 100 -
#692Een sierschotel van Imariporselein met een decor van een man met een vis in het plat en bloemenmotieven op de vleugel. Onderaan gemerkt. Gerestaureerd.
Plat décoratif en porcelaine d’Imari à décor d’un homme avec un poisson et avec des fleurs sur l’aile. Marque sous la base. Restauré.No longer availableDim. Ø: 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#745Calligaris, ItalyEen reeks van zes designstoelen van kunststof en hout, model ‘Basil A’. gemerkt.
Une série de six chaises design en plastique et bois, modèle Basil A . Marquées.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 500 / 600 -
#573Een paar driedelige tulpenvazen van monochroom wit porselein.
Paire de tulipiers trois pièces en porcelaine monochrome blanche.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 260 / 300 -
#586Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#238Een paar bronzen boekensteunen met leeuwinnen.
#521Een balustervaas van Chinees porselein met een decor van personages aan de hofhouding in cartouches en met pioenen op op roestbruine fond.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor de personnages de la cour en cartouches et de pivoines sur fond brun rouille.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#322Een antieke trumeau, versierd met inlegwerk in de kuif.
#376Een grote metalen kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
Grand candélabre en métal, monté en lampadaire.No longer availableDim. h: 178 cmEstimate: € 30 / 40