Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een dameshorloge van zwart glazend keramiek en titanium. Model Jubilé. Met extra schakeltje.
Rado

Een dameshorloge van zwart glazend keramiek en titanium. Model Jubilé. Met extra schakeltje.

Montre de dame en céramique noire et titane. Modèle Jubilé. Avec maillon extra.
SKU: 2710200410.
Category: Uurwerk.
Auction day: 28 October 2020 19:00
Catalogue #410
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #440
    Casio & Rodania

    Twee roestvrij stalen herenhorloges. Gedragen.

    Deux montres homme en acieer inoxydable. Bien portées.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #435
    Gritti

    Een antieke verguld dameshorloge.

    Montre de dame ancienne en plaqué.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #400
    DKNY

    Een roestvrij stalen horloge in originele doos.

    Montre en acier inoxydable dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80

Other lots in this auction

  • #409

    Een houten tafeltje in Régencestijl met tussenblad.

    Petite table de style Régence à tablette d’entretoise.
    No longer available
    Dim. 42 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #378

    Een lot van drie bronzen kruisbeelden van grafstenen. Medio XXe eeuw.

    Un lot de trois crucifix de tombes en bronze. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
  • #753

    Een staander van plexi en metaal.

    Piédestal en plexi et métal.
    No longer available
    Dim. H. 129 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #682
    Adrienne Pas

    “Stilleven met gebroken bloempot en viooltjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 6 - 1903.

    “Nature morte au pot aux fleurs cassé et aux violettes”. Huile sur toile. Signée et datée 6-1903.
    No longer available
    Dim. 28 x 36 cml
    Estimate: € 100 / 150
  • #316

    Een gefineerde secretaire in Louis-Philippestijl met twee paneeldeurtjes onder het blad en met een lade in de doucine onder het zwart marmeren blad.

    Secrétaire en bois de placage de style Louis-Philippe ouvrant à deux portes pleines en dessous de l’abattant et à un tiroir en doucine. Tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. 148 x 105 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #184

    Een grote butlerspiegel in goudgepatineerde houten lijst.

    Un grand miroir de majordome dans un cadre en bois patiné or.
    No longer available
    Dim. Ø: 100 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #643

    Een kommetje van Chinees porselein met een groen decor van een draak en een feniks op gele fond. Onderaan gemerkt.

    Petit bol en porcelaine de Chine à décor vert d’un dragon et d’un phénix sur fond jaune. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 18 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #714

    Een vaas van rood Muranoglas met gouden spikkels.

    Un vase en verre de Murano rouge avec des taches d'or.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #532
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Kapelletje in de winter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Chapelle en hiver . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 62 x 78 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #209
    Henri Van Zuylen
    Period: 1860-1941

    “Hoeve op de Heide”. Olieverf op doek. Gesigneerd en d.d. Santvliet 1897.

    ”Fermette et bruyères”. Huile sur toile. Signée et datée Santvliet 1897.
    No longer available
    Dim. 55 x 78 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #623

    Een brede houten tuinbank.

    Un banc de jardin en bois. Large.
    No longer available
    Dim. 87 x 197 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #468

    Een lot van drie Indische bronzen godsbeeldjes.

    Un lot de trois statues indiennes en bronze représentant des divinités.
    No longer available
    Dim. h: 10, 11 & 23 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More