#197Otto EerelmanPeriod: 1839 - 1926
#458
Een kommetje van Chinees porselein. Gemerkt.
Un petit bol en porcelaine de Chine. Porte une marque.No longer availableDim. Ø 8 cm, H. 3,5 cmEstimate: € 65 / 85 -
#209Paul PermekePeriod: 1918 - 1990
“Haven in Bretagne”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Port, Bretagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 150 cmEstimate: € 1700 / 2000 -
#200
Une chaîne en or jaune 18 ct. avec un pendentif serti d’une pièce de 21,6 ct. ‘United States of America. Twenty Dollars. Liberty 1924’.No longer availableDim. 66,98 g Ø 4,50 cmEstimate: € 1600 / 1800 -
#304
#597
Een eikenhouten eettafel met gecanneleerde poten en acht bijpassende stoelen.
#499
”Cabane des Campines à Houthaelen 1965”. Huile sur panneau. Signé: ‘Peeters’.No longer availableDim. 19 x 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#122Theo BogaertPeriod: 1915 - 2000
”Femme aux fleurs dans un paysage des Campines”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#377
Een inktstel en een brievenhouder van vol messing.
#88
Un crucifix en écaille et ébène, le corpus en argent. XVIIIième siècle.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#616
Een eikenhouten commode met drie laden.
#643
Een zeshoekige cachepot van blauw en wit Chinees porselein.
Un cache-pot en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 80 / 100