#359Een collectie van 11 diverse vogels van polychroom Duits porselein, gemerkt Rosenthal, Hutchenreuter (o.m. Granget), Herend e.a.
#152Louis ThevenetPeriod: 1874 - 1930“Interieur met doorkijk”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924 rechtsonder, achteraan een rond monogram TL. Kleine restauratie.
#654Vier diverse affiches. Twee voor een “Ontpanningsavond” uit 1961, rondom met reclames van Imperial Products (72 x 53 cm). Ed. Drukkerij van het Bedrijf. Klein letsel aan een hoek. Eén van Compagnie Générale Maritime “The French Line”, ontwerp door Pierre Fix-Masseau 1993 (80 x 60 cm). Een kunstfoto “Column” uit de reeks Surrational Images of Scott Mutter. Ed. Scott Mutter, University of Illinois Press 1993 (66 x 34 cm).
#362Een mahoniehouten bibliotheektrapje. XIXe eeuw.
#169Rik Slabbinck“Landschap met knotwilgen.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Minieme verfschade rechts boven, schilfers.
#21Paul Knüpfer. “Schottische Sage”. Een grammofoonplaat ter ere van de 25-jarige jubileum Van Keizer Wilhelm II (1888-1913) in oorspronkelijke doos.
#54Roger Borgluw(?)“CMB - Mer-de Ville.” Karikatuur - Potlood op papier. Gesigneerd, gedateerd 1974.
“CMB - Mer-de Ville.” Caricature - Pencil on paper. Signed, dated 1974.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 35 / 45
#234G. Hallumier“Schip op het droge.” Aquarel op papier. ‘D’après A. Goodwin.’
#540Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten en roze saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en een roze kwarts cabochon van +- 10 ct.
An 18 carat white gold ring set with brilliants and pink sapphires with a combined weight of +- 1 ct. and a pink quartz cabochon of +- 10 ct.No longer availableDim. 10,09 gEstimate: € 900 / 1000 -
#574Een groot formaat spiegel met houten omkadering en kroonsculptuur bovenaan.
A large format mirror with wooden frame and crown sculpture at the top.No longer availableDim. 136 x 61cmEstimate: € 200 / 240 -
#365Hermle QuartzEen schouwklok uit koper en glas met opwindsleutel, gemerkt Hermle.
#488Ovale tafel met uitschuifbaar tafelblad in mahoniehout.
#75Een snuffbottle van parelmoer en been met twee kleine plaquettes in hoogreliëf. Chinees werk.
A mother-of-pearl and bone snuff bottle with two small plaques in high relief. Chinese work.No longer availableDim. H. 6 cmEstimate: € 60 / 80 -
#351Garnier LiqeursEen aardewerken fles in de vorm van een duif. K.L.E.M. Container made in Italy 1972.
An earthenware bottle in the shape of a dove. K.L.E.M. Container made in Italy 1972.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#432Een lot van 2 mappen met reeks litho’s m.b.t. De Koninklijke Wase Kunstkring, illustratieve werken Luc Schuiten.
A lot of 2 folders with a series of lithographs related to De Koninklijke Wase Kunstkring, illustrative works by Luc Schuiten.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#502Theodorus Johannes BertelsPeriod: 1882 - 1967“Moeder en kind.” Olieverf op board. Toegeschreven via herkomst.
#18Een lot verzilverd bestek bestaande uit 11 dessertmessen en 7 dessertvorken met handvaten van parelmoer, een lepel met druivendecoratie. Bijgevoegd zijn 6 verzilverde messen, een sauslepel, suikerlepel en theebolletje. In etui.
A lot of silver-plated cutlery consisting of 11 dessert knives and 7 dessert forks with mother-of-pearl handles, a spoon with grape decoration. Included are 6 silver-plated knives, a sauce spoon, sugar spoon and tea ball. In case.No longer availableEstimate: € 100 / 120