#376Een houten commode met 3 laden. Bovenste sleutelgatlijst manco.
#303Een lot van 5 oude houten hoedenvormen.
#596Zes houten stoelen met gestoffeerde zit. Tijdperk Regency.
#174Frans Van Tongerloo“Villazicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1952.
"Cottage in the woods". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated 1952.No longer availableDim. 45 x 64cmEstimate: € 200 / 300 -
#251Een geslepen kleurloze kristallen vaas met bloemendecor. Boheems.
A cut colorless crystal vase with floral decoration. Bohemian.No longer availableDim. h 40 cm Ø 23,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#665Een glazen vitrine op wieltjes met zwart frame. 4 schabben.
#187Een brons gesculpteerd beeld van een staande man op marmeren voet.
#209Frans Van Tongerloo“Oelegem”. Een schilderij, olieverf op board. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1928.
"Oelegem". A painting, oil on board. Signed and monogrammed. Dated 1928.No longer availableDim. 28 x 40cmEstimate: € 150 / 250