#11“History of the golf club” & “The development of the golf ball”. Een paar houten bureau deco pennendoosjes met golf gerelateerde ornamenten.
"History of the golf club" & "The development of the golf ball". A pair of wooden desk decorative pen boxes with golf-related ornaments.No longer availableDim. 11 x 26cmEstimate: € 75 / 125 -
#529Leonor Fini‘Naakt op schommel’, een lithografie genummerd 22/175 door Leonor Fini, gesigneerd buiten de plaat.
#659Een houten armchair met madras uitvoering gestoffeerd en gerestaureerd.
#256Een houten krantenstandaard met 5 metalen houders.
A wooden newspaper stand with 5 metal holders.No longer availableDim. 160cmEstimate: € 120 / 140 -
#651Karel BiddelooWilly Vandersteen. “De Rode Ridder”. Een lot met diverse titels, waaronder De slangengod, eerste druk april 1991 en gesigneerd door Karel Biddeloo.De zwarte banier (herdruk 1966), De zwaneburcht (herdruk 1980), Mysterie te camelot (herdruk 1983), De stenen beelden (herdruk 1979)Het derde wapen (Herdruk 1979), De zwarte roos (herdruk 1979), De verzonken klok (eerste druk Augustus 1968), Het testament (eerste druk juni 1969), De hamer van Thor (herdruk 1986), De Lorelei (herdruk 1986)De koraalb(..)
#629“Kabuki scene met samurai en gheisa.” Aquarel op zijde. Met uitgesneden rand.
"Kabuki scene with samurai and geisha." Watercolor on silk. With cut-out border.No longer availableDim. 27 x 16 cmEstimate: € 100 / 120 -
#369“Oh Please Sir”. Gemengde techniek op papier. Buiten de plaat gesigneerd en gestempeld.
"Oh Please Sir". Mixed media on paper. Signed and stamped outside the image.No longer availableEstimate: € 50 / 75