Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een danspaar, een jongetje met en hond en een meisje met een gans. Drie beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
Een danspaar, een jongetje met en hond en een meisje met een gans. Drie beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.

Een danspaar, een jongetje met en hond en een meisje met een gans. Drie beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.

A dancing pair, a little boy with a dog and a girl with a goose. Three figurines of multicolored Saxon porcelain. Mark underneath.
Dim. H. 19 & 12 cm
SKU: 2609230593.
Auction day: 27 September 2023 19:00
Catalogue #593
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #98

    “Dame met spiegel.” Aardewerken beeldje naar Picasso.

    "Lady with Mirror." Terracotta statue inspired by Picasso.
    No longer available
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #448

    Een Roco HO diesel-elektro-lokomotive, serie 59, no 41523 en een wagon nr 4339D met bierreclame.

    A Roco HO diesel-electric locomotive, series 59, no 41523 and a wagon no 4339D with beer advertisements.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #52
    Karel Biddeloo

    Een lot van 3 striptekeningen op papier met Rode Ridder thema, waarvan de grootste 39 x 27cm. Gesigneerd.

    A lot of 3 comic drawings on paper with Reode Ridder theme, the largest being 39 x 27cm. Signed.
    No longer available
    Estimate: € 75 / 125
  • #188
    Delvaux

    Een Delvaux cross-over handtas in bordeauxrood leder.

    A Delvaux cross-over handbag in bordeaux red leather.
    No longer available
    Dim. h 23 x b 22.5 cm
    Estimate: € 360 / 450
  • #276

    Een eikenhouten buffet, 2 deurs en met 2 laden.

    An oak dresser, 2 doors and with 2 drawers.
    No longer available
    Dim. 115 x 123 x 48cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #339

    ‘Dorpszicht met figuren’, olieverf op doek, draagt een handtekening.

    "Village View with Figures," oil on canvas, bears a signature.
    No longer available
    Dim. h 40 x b 50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #1

    Een verzilverd metalen fazant als tafelversiering. Met glazen oogjes.

    A silver plated faisant as table decoration. With glass eyes.
    No longer available
    Dim. L. 47 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #447

    Een beeld van een ezel uit de tweede helft van de vorige eeuw, onderaan gemerkt ‘Italy’.

    A sculpture of a donkey from the second half of the previous century, marked 'Italy' at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 49.5 x l 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #683

    Een houten mand in de vorm van een kraanvogel, als wasmand gebruikt, ca.1950, Fujian, China.

    A wooden basket in the shape of a crane, used as a laundry basket, ca. 1950, Fujian, China.
    No longer available
    Dim. h 59 x Ø 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #432

    “Abstract geïnspireerd op het werk van Jean Pougny.” Gemengde techniek board.

    "Abstract. Inspired by the work of Jean Pougny" Mixed media on board.
    No longer available
    Dim. 46 x 64 cm
    Estimate: € 300 / 450
  • #19

    “Carte de Camps”. Een paar landkaartlitho’s op papier. Opschriften “De La Bussiere et de Fegnies” & “De Bavay et de Kievrain”.

    "Carte de Camps". A pair of lithographic maps on paper. Inscriptions "De La Bussiere et de Fegnies" & "De Bavay et de Kievrain".
    No longer available
    Dim. 37 x 32cm & 27 x 37cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #330

    Een 19de eeuwse zilveren hanger en aan de achterkant 18 karaats geelgoud in 3 segmenten met klein Vlaams hart bezet met diamanten oude slijp.

    A 19th century silver pendant with the back 18ct gold in 3 segments with a small Flemish heart adorned with old cut diamonds.
    No longer available
    Dim. 12,03 g
    Estimate: € 550 / 650
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More