Other lots in this auction
-
#230Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair briljant van +- 0,55 ct. FVVS1. en briljanten in M vorm met een gezamenlijk gewicht van +- 0,18 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant solitaire de +- 0,55 ct. FVVS1. et de brillants en forme de M d'un poids combiné de +- 0,18 ct.No longer availableDim. 3,18 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#285Twee bierpullen met tinnen deksel, waarbij één van Frans porselein en één van Brussels aardewerk.
Deux chopes à bière avec couvercles en étain, l'une en porcelaine française et l'autre en faïence de Bruxelles.No longer availableEstimate: € 55 / 75 -
#607Twee paar kandelaars van verzilverd metaal. We voegen er een domper aan toe.
Deux paires de bougeoirs en métal argenté. Nous ajoutons un éteignoir.No longer availableDim. h: 14 & 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#426Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje van zijde.
Tapis de prière persan en soie. Noué main.No longer availableDim. 124 x 78 cmEstimate: € 100 / 160 -
#656Een kleine gebeeldhouwde koffer met landschapsdecors. Chinees werk.
Petite malle sculptée à décors de paysages. Travail chinois.No longer availableDim. 38 x 73 x 36 cmEstimate: € 60 / 100 -
#106Een eikenhouten dekenkoffer met paneeltjes rondom.
Une boîte à couvertures en chêne avec des panneaux tout autour.No longer availableDim. 140x60x70cmEstimate: € 120 / 200 -
#296Een klein Engels muurbureau met twee laden en op tapse poten. Het geheel versierd met ingelegde biesjes en het blad gevacheteerd. Slijtage aan het fineer hier en daar.
Petit bureau mural anglais à deux tiroirs et sur pieds fuselés. L'ensemble décoré de traits marquetés et le dessus est verni. Quelques usures du placage ici et là.No longer availableDim. 78 x 106 x 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#570Een parelhalssnoer met grote grijze zoetwaterparels en met zilveren slot.
Un collier de perles avec de grosses perles d'eau douce grises et un fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 450 / 500 -
#43Een achthoekige schotel van Chinees porselein met een blauw op wit decor. Rand bijgeslepen.
Plat octogonal en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc. Bords rognés.No longer availableDim. 24 x 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#319P.L. Debucourt“La marchante de cérises”; “Rempailleur de chaise” & “Le coup de vent”. Drie gravures naar werken van Carle Vernet.
“La marchante de cérises”; “Rempailleur de chaise” & “Le coup de vent”. Trois gravures d'après des oeuvres de Carle Vernet.No longer availableDim. 35 x 26 cm, 37 x 27 cm, 36 x 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#2PanamarenkoEen gesigneerde foto.
Une photo signée.No longer availableDim. 23 x 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#653Twee Russische verrekijkers, waarbij één met handvat en beide in beschermtubes.
Deux jumelles russes, une avec une poignée et les deux dans des tubes de protection.No longer availableDim. l: 27 & 39 cmEstimate: € 60 / 100

